Bültenler

Bilişim Eğitim Merkezi Yaz Fırsatlarını Kaçırmayın!
Yaza Özel Kampanyalar

Modern dünyanın çağdaş eğitim anlayışını benimseyen "Bilişim Eğitim Merkezi"; yaz aylarını kariyerleri için bir yatırım fırsatına dönüştürmek isteyenler için çok avantajlı fırsatlar sunuyor. Başarılı bir kariyer için eğitime yatırım yapmanın anahtar rol oynadığının farkında olan Bilişim Eğitim Merkezi; sıcak yaz aylarında kullanıcılarının içini ferahlatacak kampanyalarını bilişim, kariyer ve dil alanlarında kendilerini geliştirmek isteyenlerin beğenilerine sunuyor.


Akıllı Sınıflarda Verimli Eğitim Fırsatı

Kurulduğu günden bugüne binlerce kişiye verdiği eğitimlerle sektörün en deneyimli ve başarılı eğitim kurumları arasına ismini altın harflerle yazdırmış olan Bilişim Eğitim Merkezi'nin bilişim alanında verdiği uzman eğitimleri arasında; Sistem, Network (CCNA, CCNP, CCNA, CCIE), Yazılım ve Grafik Tasarım geliyor. Ayrıca, Microsoft tarafından özel olarak yetkilendirilmiş "Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions (MCPLS)" ünvanına sahip Bilişim Eğitim Merkezi, Dijital pazarlama, E-ticaret, Microsoft Office, Finans, Oyun Geliştirme ile son yıllarda parlayan bir yıldız konumundaki 3D Animasyon ve Teknik Eğitimleri sayesinde Türkiye'nin istihdam ve verimlilik odaklı sağlam bir yapı üzerinde ilerleyebilmesi için uzmanlar yetiştirmeye devam ediyor.

Türkiye'nin uluslararası partneri ve yetkinliği en fazla olan eğitim kurumu Bilişim Eğitim Merkezi'nin tasarlamış olduğu Kariyer Plus eğitimleriyle; Mimari, İnşaat, Makine, Harita, Tasarım ve Elektrik Plus eğitimleri ile bu alanlarda uzmanlaşmak isteyen kişilere 360 derece eğitim hizmeti verilerek; kursiyerler, uluslararası geçerli Autodesk, Adobe, Microsoft, Cisco, Sta4-CAD sertifikalarıyla belgelendiriliyor.

Bünyesindeki öğrencileri için, tam donanımlı ve yüksek performanslı bilgisayar sayısı en yüksek eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi; yaratmış olduğu InfoLANG markası ve "Bir dil bir insan, iki dil iki insan" sloganıyla "Öğretme Garantili" dil eğitimleri vermeye devam ediyor. InfoLANG Dil Okulları'nın kendi bünyesinde geliştirdiği InfoLANG Metodu ile verdiği İngilizce, Rusça, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Fransızca ve Arapça eğitimleriyle sektörün en çok tercih edilen dil okulu olduğunu kullanıcılarına kanıtlıyor.

Kazanmış olduğu "Türkiye'nin En Geniş Yelpazede Eğitim Veren Eğitim Kurumu" ünvanının hakkını veren Bilişim Eğitim Merkezi; kariyerlerine uzman olarak devam etmeyi arzulayan profesyoneller için yarattığı Bir İnsan Gelişim Akademisi markasıyla portföyüne 360 derece eğitim fırsatı sunuyor. Bir İnsan Gelişim Akademisi çatısı altında verdiği eğitimler ise Yönetici Geliştirme, İnsan Kaynakları, Pazarlama, Satış, Dış Ticaret, Çatışma Yönetimi, Etkili Sunum Becerileri ve Problem Çözme Teknikleri şeklinde sıralanıyor.

Sıcak yaz aylarında en güzel yatırımın geleceğe yönelik olduğunu savunan Bilişim Eğitim Merkezi; bunaltan iklim koşullarına inat, özel donanımlı klimalı akıllı sınıflarında son teknolojik özelliklere sahip akıllı tv uygulamaları eşliğindeki eğitimlerinde %40'a varan kontenjanlarla sınırlı indirim fırsatları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Üstelik Bilişim Eğitim Merkezi'nde eğitim almak isteyenler; Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Ataşehir, Çekmeköy, Beykoz, Ankara, Eskişehir, Konya, Muğla, Yalova, Adana, İzmir, Manisa ve Bursa gibi Türkiye'nin onlarca il merkezinde bulunan şubelerden yararlanabilirken, evinden eğitim görmeyi tercih eden kursiyerler de Online Eğitim seçeneklerinden faydalanabiliyor.Bilişim Eğitim Merkezi

1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulan Bilişim Eğitim Merkezi temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye'de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojik inovasyonları öğretmek; kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve dolayısıyla istihdama yönelik kalifiye iş gücüne katkıda bulunmak amacıyla kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydeden Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinci ve disipliniyle; eğitim kalitesine verdiği önem ve yatırımlar sayesinde, bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olmuştur.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi