Duyurular

Bilişim Eğitim Merkezi'nde Dijital Pazarlama Uzmanlığı Eğitimleri Başlıyor

Günümüzün popüler mesleklerinden birisi haline gelen Dijital Pazarlama Uzmanlığı, alanında kendini kanıtlamış kişilerin kariyer yapabileceği, kolayca iş sahibi olabileceği, hatta kendi imkanları ile de ek gelirler edebileceği bir alandır. Bilişim Eğitim Merkezi, gün geçtikçe popülerliğini artırmaya devam eden bu alanda, eğitimlerini tecrübeli ve alanında uzman eğitmenlerle vererek, sizlere iyi bir kariyer yakalama fırsatı vermektedir.


KARİYERİNİZE KATKILARI

Dijital Pazarlama Uzmanlığı eğitimini alan kişiler, Google Adwords, Google Analytics, SEO ve sosyal platformlar gibi alanlarda kullanılabilecek teknikleri detaylı şekilde öğrenerek kendilerini bu alanda zirveye taşırlar. İyi bir Dijital Pazarlama Uzmanı olmanın yolu Bilişim Eğitim Merkezi’nden geçiyor!


EĞİTİMİMİ NEREDE ALABİLİRİM?

Bilişim Eğitim Merkezi, eğitimlerini şubelerinde sınıf ortamında verirken, sizlere Uzaktan Canlı Eğitim olarak eğitim alabilme olanağı da sunmaktadır. Sizler evinizde veya internetin olduğu her ortamda derslere katılırken, sanki sınıf ortamındaymışçasına eğitim alabileceksiniz. Dijital Pazarlama Uzmanlığı eğitim içeriğini görmek için tıklayınız.


Mayıs 15, Pazartesi günü yayımlandı.
Donanım & Network Uzmanlığı, Sistem Uzmanlığı Eğitimi (MCSE), Yazılım Veritabanı Uzmanlığı Eğitimi (MCSD), Android Yazılım Uzmanlığı, Java Eğitimi, Ethical Hacking Eğitimleri, Sistem Güvenliği
Ankara Kızılay şubesi
Hafta içi akşam
Ücretini ve hangi tarihler arası olduğunu öğrenmek istiyorum

Donanım & Network Uzmanlığı, Sistem Uzmanlığı Eğitimi (MCSE), Linux Eğitimi, Server Yönetim Ailesi, Sanallaştırma, Sistem Güvenliği, Birleşik Mesajlaşma
Bursa şubesi
Hafta içi akşam

Yazılım Veritabanı Uzmanlığı Eğitimi (MCSD)
Haftasonu, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 Bilişim Eğitim Merkezi