Duyurular

En Çok Kazandıran Mesleği Seçin, Yazılım Uzmanı Olun

                    


Geleceğin Mesleği; Yazılım Uzmanlığı


Teknoloji çağına girilmesiyle, bilişimin insan hayatına olan etkilerini her alanda görmek mümkün oluyor. Özellikle son yıllarda en güncel teknolojini bile ışık hızıyla yayılırken, etkisini ve güncel olma özelliğini kısa sürede kaybedebiliyor. Bu yüzden tüm şirketler yüzlerini teknoloji ve bilişim alanına dönerek hem sektörde yerini sağlamlaştırmaya, hem de insanlar üzerinde marka etkisini büyütmeye yatırım yapıyor. 


Teknolojinin insan hayatını sosyolojik, psikolojik ve aynı zamanda ekonomik alanda bile etkilemesi ile birlikte sektörde yazılım uzmanlığı alanında kalifiye eleman bulmada sorun yaşanması kaçınılmaz oluyor. Hem teorik olarak eğitim almış, hem de sahada deneyim edinerek tecrübe kazanmış yazılım uzmanı bulmak son yıllarda özellikle imkansızlaşıyor.  Kurulduğu 1999 yılından itibaren sektörün nitelikli bilişim çalışanı ihtiyacını karşılayabilmek ve gençlere istihdam yaratabilmek amacıyla hizmet veren, Microsoft'un en üst seviyede yetkili eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi; yoğun talep gören Yazılım Uzmanlığı (MCSD) eğitimleriyle hem sektöre alanında bilgilli yazılım uzmanı yetiştirirken, iş bulmada sıkıntı yaşayan bireylere ise gelecek vaadediyor.  


Başvurular, en yakın Bilişim Eğitim Merkezi şubesine (Kadıköy, Bakırköy, Beşiktaş, Pendik, Ankara ...) gidilerek yapılabildiği gibi, http://goo.gl/ScfesP  adresinden de online olarak gerçekleştirilebiliyor.


Yazılım (MCSD) Eğitim İçerikleri


Yazılım Uzmanlığı (Microsoft Certified Solutions Developer) Eğitimleri, yazılım teknolojileri ve veritabanı alanında nitelikli uzmanlar yetiştirmek ve sektörde çalışan personelin kariyer planlamalarına yön vermek amacıyla hazırlanıyor. Bilişim Eğitim Merkezi, MCSD eğitim programını hazırlarken; sektörel, ticari ve sistemsel yazılımlar geliştirmek isteyen kişilerin, neye nereden ve ne zaman başlaması gerektiği konusunda analizler yapmasını ve fikirlerini herkesin kullanabileceği platformlarda hayata geçirmesini hedefliyor. 


Teknoloji eğitimlerinde sektörün lideri olan Bilişim Eğitim Merkezi’nin Yazılım Uzmanlığı (MCSD) eğitimlerinden mezun olduktan sonra kursiyerler; Bilgi İşlem ve Yazılım Geliştirme Bölümleri, Yazılım Geliştirme Şirketleri, Microsoft İş Ortakları, Freelance (Serbest) Yazılım Uzmanı, Web Tabanlı Uygulama Geliştirici ya da Web Yazılım Uzmanı gibi ünvanlara sahip oluyorlar. Eğitim sırasında alınacak dersler ise C#.Net ile Programlamaya Giriş, C#.Net ile İleri Programlama, MS SQL Server ve Transact SQL, Winforms ile Uygulama Geliştirme, Ado.Net – Linq to SQL – XML – WPF, Asp.Net ile Web Uygulamaları Geliştirme, Dağıtık Uygulama Geliştirme XML ve WCF ile Proje Yönetimi ve Windows Azure Platformu şeklinde belirtiliyor.


Bilişim Eğitim Merkezi


1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulan Bilişim Eğitim Merkezi temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojik inovasyonları öğretmek; kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve dolayısıyla istihdama yönelik kalifiye iş gücüne katkıda bulunmak amacıyla kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydeden Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinci ve disipliniyle; eğitim kalitesine verdiği önem ve yatırımlar sayesinde, bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olmuştur. 

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2020 Bilişim Eğitim Merkezi