Duyurular

İşveren İle Nitelikli Bilişim Uzmanlarının Buluşma Noktası

ÇSGB, MEB, Microsoft ile ortaklaşa yürütülen Nitelikli Bilişim Uzmanı projemizde eğitimlerini başarıyla bitirmiş uzmanlarımızÇSGB, MEB, Microsoft ile ortaklaşa yürütülen Nitelikli Bilişim Uzmanı projemizde eğitimlerini başarıyla bitirmiş uzmanlarımızın yer aldığı CV havuzumuza cvhavuzu.bilisimegitim.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Firmaların Avantajları;

Toplamda 800 ders/saati uzmanlık eğitimlerini başarıyla bitirmiş bilişim uzmanlarımızı firmaların istihdam etmesi halinde 6111 sayılı Teşvik Yasası kapsamında Çalışma Bakanlığı işverenlere, çalışan brüt maliyetinin %15,5’i olan ‘işveren prim payı’ teşviki ile destek olmaktadır. Bu teşvik işverenlerin düzenli SGK ödemeleriyle elde ettiği %5’lik teşvike ilave olarak geldiğinden, personel maliyetlerinde toplam %20,5 tasarruf elde edebilmektedir. İşveren, bu teşvikten yararlanılan personeller için yıl içinde 2 maaşı kadar tasarruf elde edebilir. Her ay elde edeceğiniz bu tasarruftan NBU eğitimini tamamlamış nitelikli bilişimciler için en az 36 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

Şubat 2, Perşembe günü yayımlandı.
Xamarin Native Mobil Yazılım Eğitimi, Android Yazılım Uzmanlığı, Mobil Yazılım Temel Programlama Eğitimi, Windows Phone Yazılım Eğitimi, iPhone & iPad iOS Yazılım Uzmanlığı, Java Eğitimi
Ankara | Kurumsal şubesi
Haftasonu
Merhaba program yazilimcisi bi arkadaş bana ulaşabilirim acaba

Unreal Engine, CCNA Security Eğitimi, CCNP Security Eğitimi, CCIE Eğitimi, Donanım & Network Uzmanlığı, Sistem Uzmanlığı Eğitimi (MCSE), İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Yönetici Geliştirme Eğitimi, Linux Eğitimi, CCNA (Cisco Certified Network Associate) Eğitimi, CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, Ethical Hacking Eğitimleri, Server Yönetim Ailesi, Sanallaştırma, Sistem Güvenliği
Haftasonu, Hafta içi akşam

Web Yazılım Uzmanlığı, Yazılım Veritabanı Uzm. Eğitimi (MCSD), İngilizce Eğitimi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
Kocaeli Üniversitesi BÖTE bölümü mezunuyum, programlama ile uğraşıyorum kendimi geliştirmek için bu kursa katılmak istiyorum.

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 Bilişim Eğitim Merkezi