Duyurular

İşveren İle Nitelikli Bilişim Uzmanlarının Buluşma Noktası

ÇSGB, MEB, Microsoft ile ortaklaşa yürütülen Nitelikli Bilişim Uzmanı projemizde eğitimlerini başarıyla bitirmiş uzmanlarımızÇSGB, MEB, Microsoft ile ortaklaşa yürütülen Nitelikli Bilişim Uzmanı projemizde eğitimlerini başarıyla bitirmiş uzmanlarımızın yer aldığı CV havuzumuza cvhavuzu.bilisimegitim.com adresinden ulaşabilirsiniz.


Firmaların Avantajları;

Toplamda 800 ders/saati uzmanlık eğitimlerini başarıyla bitirmiş bilişim uzmanlarımızı firmaların istihdam etmesi halinde 6111 sayılı Teşvik Yasası kapsamında Çalışma Bakanlığı işverenlere, çalışan brüt maliyetinin %15,5’i olan ‘işveren prim payı’ teşviki ile destek olmaktadır. Bu teşvik işverenlerin düzenli SGK ödemeleriyle elde ettiği %5’lik teşvike ilave olarak geldiğinden, personel maliyetlerinde toplam %20,5 tasarruf elde edebilmektedir. İşveren, bu teşvikten yararlanılan personeller için yıl içinde 2 maaşı kadar tasarruf elde edebilir. Her ay elde edeceğiniz bu tasarruftan NBU eğitimini tamamlamış nitelikli bilişimciler için en az 36 ay boyunca faydalanabilirsiniz.

Şubat 2, Perşembe günü yayımlandı.
Sistem Uzmanlığı Eğitimi (MCSE)
Hafta içi gündüz
eğitimin fiyatı nedir ve kaaç saat sürcek. birde benim bu eğitim hakkında ne tür bilgilerimin olması gerek. network c++ felan linux hakkında pek bilgim yok 0 dan başlayan biri olarak bu eğitimi alabilirmiyim. alamıyorsam bunla birlikte hangi eğitimi alabilirim. bana mailden ulaşırsanız sevinirim

Sistem Uzmanlığı Eğitimi (MCSE)
Ankara | Kurumsal şubesi
Haftasonu

AutoCAD Eğitimi - Kursu, 3D Max Animasyon Eğitimi, İç Mimari ve Dekorasyon
Bakırköy şubesi
Haftasonu
fiyat ve egitim fiyatlari lutfen

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 Bilişim Eğitim Merkezi