Duyurular

Öğrencilerimizden Memnuniyet Mesajları

Bilişim Eğitim Merkezi Kadıköy'de almış olduğum Photoshop ve Indesing dersleri, Muhammet A. hocamız sayesinde çok faydalı oldu. Uzun yıllardır yayıncılık yapan biri olarak her zaman dizgi ve tasarım konusu korkulu rüyamdı. Hocamızın özverisi sayesinde dersin sadece sınıfta anlatılan bir şey olmadığını anladım. Günün herhangi bir saatinde bir konuda takıldığımda, gerek telefonla gerek telekonferans yaparak takıldığım noktalarda sabırla Photoshop ve Indesing'ı öğrenmemde büyük katkısı oldu. Bilişim Eğitim Merkezi'ne beni Muhammet hocayla tanıştırdığı için teşekkür ediyorum. Elbette, hocamıza da sonsuz teşekkürler...                                                                                                                                Fatih A.

         

Bilişim Eğitim Merkezi'nde sevgili Muhammet hocamızdan aldığımız dersler oldukça keyifli  ve yararlı oldu. Gerek pratik, gerekse  ders içi ve ders dışı olarak bize her zaman kitap  önerileri ve örneklerle hatta kendi tasarımlarında bile egosuz bir şekilde eleştirilerimize önem verdi. Kendini her zaman geliştiren genç ve pozitif enerjisiyle bize yol gösteren hocamıza teşekkür ederiz.                                                                          Ülge Yağmur Ş.

                                                                                 

Eşim Mimar Sinan Üniversitesi mezunu başarılı bir mimar. Bunu belirtmemin sebebi, bu eğitim kurumunu tercih ederken yanımda bilinçli birinin olduğunun altını çizmek istememdir. İç Mimarlık ve Dekorasyon üzerine eğitim almaya karar verdiğimde araştırmaya başladım. Ve Bilişim Eğitim Merkezi’yle tanıştım. Telefonda bilgi almak istediğimde aldığım cevapların tatmin edici olması beni oldukça etkiledi. Benim bu eğitimi alacak donanımda olup olmadığıma bakmak için bir mülakata katılmam gerektiği söylediler. Sıcak, bilinçli bir ortamda, ciddi bir görüşme gerçekleştirdik. Bilişim Eğitim Merkezi’nde bu eğitimi almaya karar vererek çok doğru bir tercih yaptığımı anlıyorum. İç Mimarlık ve Dekorasyon eğitim programı, görüşme sırasında bizlerle paylaşılmıştı. Eşim de bana bu konuda tavsiyede bulunarak beni destekledi ve eğitim başladı. Bölüm başkanımız Güçlü Hoca, eğitim programı, eğitmenler, eğitim sonrası bizleri nelerin beklediği, önceki mezunların başarıları hakkında bilgiler verdi. Bir üniversite havasında, yetkin isimlerle eğitimimiz böylelikle başlamış oldu. Maksimum 10 kişilik sınıflarda, kullanışlı çizim masalarına ve gerekli aydınlatmaya sahip bir ortamda eğitim aldım. Eğitmenlerimiz kısa zamanda kapsamlı bir eğitim verebilecek kadar başarılı ve istekliydiler. Bizler, Bilişim Eğitim Merkezi’nde teorik ve pratik olarak çok şey öğrendik. Eğitim sürecimiz boyunca mesleğimizde karşılaşabileceğimiz en güncel ve gerçek sorunlar üzerine çözümler üretebilmeyi görmüş olduk. Kapsamlı projeler ve çizimler eşliğinde bir okulun sağlayabileceği nitelikte bir eğitim aldık. Sınıfta arkadaşlarla mükemmel bir uyum yakaladık. “Mülakat boşuna yapılmıyormuş” dedirten bir uyumdan bahsediyorum. Herkes amacını biliyor, inandığı yerde ve öğrenmek istiyordu. Hal böyle olunca da başarı oranı elbette artıyor. Eğitimin bittiğine üzüldük; ancak bir taraftan da artık yeni bir sayfayı açmış olmanın heyecanıyla keyifliydik. Bilişim Eğitim Merkezi, her sorunuza cevap alabileceğiniz, doğru bilgiyi sizlerle her zaman paylaşan bir eğitmen kadrosuna sahip, piyasada mezunlarının başarılarını herkesle paylaşan, eğitim kalitesinde iddialı olan, eğitimi bir kurs zihniyetiyle değil, gerçek bir eğitim kurumu ciddiyeti ile bizlere sağlayan bir eğitim kurumudur. Aldığımız eğitimle beraber eğitmenlerimizin de sektörde bizlerle destek olacağını bilmek bize bu güveni sağlıyor. Güçlü Hoca, Erdinç Hoca, Sevda Hoca, Yaman Hoca, sizlere bir kez daha teşekkürlerimi sunmak isterim. Çevremde herkesle paylaştığım düşüncelerimi burada da dile getirmek istedim. Her harfine sonsuz inandığım kelimelerimi okudunuz. Teşekkürler…

                                                                                           Arzu Çorluluoğlu B.


Araştırma yapmadan harekete geçmek bana göre değildir. Bu nedenle Bilişim Eğitim Merkezi’ne kayıt olmadan önce kapsamlı bir araştırma yaptım. Bilişim Eğitim Merkezi’nin sadece İstanbul’da değil, Türkiye çapında çok köklü ve başarılı olduğu bilgisine ulaşınca gönül rahatlığıyla kaydımı yaptırdım. Eğitim esnasında veya eğitim bittikten sonra piyasaya atılmak beni korkutmuştu; ancak iş hayatına girince gördüm ki çok şey öğrenmişim. İş hayatında, işinizi diğerlerinden daha iyi yapabilmenin karşılığını almak oldukça gurur vericiydi. Bilişim Eğitim Merkezi’nin başarılı olmasında, kaliteli eğitim anlayışının yanı sıra eğitmenlerin öğrencilerle çok yakından ilgilenmelerinin de payı olduğunu düşünüyorum. Sevgül Hoca, samimiyeti dersi sıkıcı olmaktan uzaklaştırırken, Sevda Hocanın, bize her türlü yardımı sağlayacak kadar bu işi seviyor olması ve Erdinç Hocanın profesyonelliği, eğitmen kalitesi açısından oldukça tatmin edici. Tüm eğitmenler, hiçbir konuda bizi yalnız bırakmayarak bizlere yardımcı oldular. Eğitim programında bizlere fazlasıyla yardım eden eğitim danışmanlarına, şube yöneticisine, kantinde bizlere kaliteli ve temiz bir ortam sağlayan görevlilere de ayrıca teşekkür ediyorum. Eğitim bittiği için üzülsem de fırsat buldukça Bilişim Eğitim Merkezi’ni ziyaret edeceğim. Tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

                                                                                                 Çağla A.


Bilişim Eğitim Merkezi bütün eğitmenleri öğretim sistemi ve personelin ilgisi yüksek çok iyi. Bununla birlikte ileri odaklı almış olduğum eğitimlerden çok memnum kaldım. İlerisi için kendinize yatırım yapmak istiyorsanız, Bilişim Eğitim Merkezi'ni tercih edebilirsiniz.

                                                                                                  Eyüp K.


2017 yılında Mimar Plus paketine kayıt oldum. Gerçekten bölümüm için bana çok katkısı oldu. Aynı zamanda çok şey kazandırdı, kısa sürede. :) Gerek ortamı gerek hocaların samimiyeti olsun gerçekten en iyisi diyebilirim.

                                                                                                  Yusuf D.


Bilişim Eğitim Merkezi Bakırköy şubesinden almış olduğum AutoCAD eğitiminden çok memnun kaldım. Bu eğitimi veren Selda hocamızın dersleri işleyiş şekli çok verimli, konutları açıklayıcı haliyle ve tüm detaylarıyla anlatması, özellikle anlatırken kullandığı açıklayıcı metodlar öğrenme hızımı arttırdı. Bilişim Eğitim Merkezi’ndeki Şube müdürü ve diğer çalışanlar çok ilgili ve güler yüzlü tavırlarıyla her konuda yardımcı oldular. Genel anlamda eğitimden çok memnun kaldım.

                                                                                                    Hülya I.

Bilişim Eğitim Merkezinde gitmiş olduğum 3Ds max Vray ve Revit kurslarından öğrendiklerimi kendi bilgilerimi de üzerine katarak iş hayatında uygulamaya başladım, bu konuda bana yardımncı olan hocalarıma ve şube personellerinize teşekkür ederim.

                                                                                                     Burcu A.

Bilişim Eğitim Merkezi’nde 3Ds max, Rhino ve AutoCAD kurslarını almak için yaklaşık 3 ay önce müracaat ettim. Bilişim Eğitim Merkezi, tahmin ettiğimden daha yüksek seviyede bana ladığım programlarda başarı sağladı. Özellikle Rhinoceros eğitimi için Cem  Hoca ile baraber birebir ders yaptık, kendisi benimle eğitimim hakkında olduğumdan fazla ilgilendi. Ben 18 saatlik gibi kısa bir sürede bu kadar gelişeceğimi  tahmin edemezdim. Şu anda 3Dc max eğitimi için Selda hoca ile çalışıyoruz. Selda hocadan da oldukça memnunum.

                                                                                                     Volkan G.

Bilişim Eğitim Merkezi tarafından  Murat hocadan eğitim aldım. 35 saatlik bire bir eğitim olarak aldığım eğitimin oldukça verimli geçtiğini düşünüyorum. Temel eğitim ile başlayıp, web tasarım ve bütün detayları işlediğimizi düşünüyorum. Gerek eğitim , gerek hayatın genel akışı açısından kendisinde bir çok şey öğrendim. Bilişim Eğitim Merkezi ve Murat hocaya çok teşekkür ederim.

                                                                                                      Metin H.

İç Mimarlık hocalarımızın verdiği emek ve bize gösterdikleri değerden ötürü çok teşekkür ederim. Yeni bir meslek ve başarılı güzel bir gelecek elde edeceğim.

                                                                                                      Samet

Referans yoluyla ulaştığım Bilişim Eğitim Merkezine çok ümitsiz başlasam da ilerleyen süreçte iyiki dediğim bir eğitim aldım. Bilişim Eğitim ailesi olarak kalbimde ve aklımda hep kalacaksınız. Özellikle Sevda hocam, Erdinç hocam, Sevgül hocam ve Güçlü hocam iyiki varsınız, sizlerle iyiki tanıştım.

                                                                                                      Hazal S.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2018 Bilişim Eğitim Merkezi