Duyurular

Uzaktan Canlı Donanım Network & Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitimleri Başlıyor

Bilişim Eğitim Merkezi’nde Uzaktan Canlı Donanım & Network Uzmanlığı ve Sistem Uzmanlığı (MCSE) eğitimleri başlıyor. Popüler bir eğitim sistemi haline gelen Uzaktan Canlı Eğitim klasik öğretim metotlarının değişimine de olanak sağlamıştır. Uzaktan Canlı Eğitimler hakkında hemen bilgi almak için BİLGİ İSTİYORUM butonuna tıklayabilir veya bizi arayabilirsiniz. Bilişim Eğitim Merkezi iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayın.


Uzaktan Canlı Eğitim Nedir?

Uzaktan Canlı Eğitim, eğitimci ile öğrencilerin farklı mekanlarda bulunarak gerçekleştirdiği bir eğitim metodudur. Uzaktan Canlı Eğitim’de eğitmen sizden farklı mekanlarda ders verirken, öğrenciler istelerse evlerinden, internetin olduğu farklı herhangi bir mekandan, hatta farklı il ve ülkelerden katılabilirler. Gerçek bir sınıftan hiç farkı olmayan Uzaktan Canlı Eğitimlerimiz interaktif eğitimler olup, eğitim sırasında parmak kaldırabilir, soru sorabilir, derse katkı sağlayabilirsiniz. Kısacası internetin olduğu her yerde kusursuz bir eğitim deneyimi sağlayabilirsiniz.

Kasım 20, 2016 - Pazar günü yayımlandı.
Sistem Uzmanlığı Eğitimi (MCSE)
Hafta içi gündüz
eğitimin fiyatı nedir ve kaaç saat sürcek. birde benim bu eğitim hakkında ne tür bilgilerimin olması gerek. network c++ felan linux hakkında pek bilgim yok 0 dan başlayan biri olarak bu eğitimi alabilirmiyim. alamıyorsam bunla birlikte hangi eğitimi alabilirim. bana mailden ulaşırsanız sevinirim

Sistem Uzmanlığı Eğitimi (MCSE)
Ankara | Kurumsal şubesi
Haftasonu

AutoCAD Eğitimi - Kursu, 3D Max Animasyon Eğitimi, İç Mimari ve Dekorasyon
Bakırköy şubesi
Haftasonu
fiyat ve egitim fiyatlari lutfen

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 Bilişim Eğitim Merkezi