Duyurular

Uzaktan Canlı Donanım Network & Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitimleri Başlıyor

Bilişim Eğitim Merkezi’nde Uzaktan Canlı Donanım & Network Uzmanlığı ve Sistem Uzmanlığı (MCSE) eğitimleri başlıyor. Popüler bir eğitim sistemi haline gelen Uzaktan Canlı Eğitim klasik öğretim metotlarının değişimine de olanak sağlamıştır. Uzaktan Canlı Eğitimler hakkında hemen bilgi almak için BİLGİ İSTİYORUM butonuna tıklayabilir veya bizi arayabilirsiniz. Bilişim Eğitim Merkezi iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayın.


Uzaktan Canlı Eğitim Nedir?

Uzaktan Canlı Eğitim, eğitimci ile öğrencilerin farklı mekanlarda bulunarak gerçekleştirdiği bir eğitim metodudur. Uzaktan Canlı Eğitim’de eğitmen sizden farklı mekanlarda ders verirken, öğrenciler istelerse evlerinden, internetin olduğu farklı herhangi bir mekandan, hatta farklı il ve ülkelerden katılabilirler. Gerçek bir sınıftan hiç farkı olmayan Uzaktan Canlı Eğitimlerimiz interaktif eğitimler olup, eğitim sırasında parmak kaldırabilir, soru sorabilir, derse katkı sağlayabilirsiniz. Kısacası internetin olduğu her yerde kusursuz bir eğitim deneyimi sağlayabilirsiniz.

Kasım 20, 2016 - Pazar günü yayımlandı.
Kariyer Kart (2 Yıl), Web Yazılım Uzmanlığı, Yazılım Veritabanı Uzm. Eğitimi (MCSD), Android Yazılım Uzmanlığı, Mobil Yazılım Temel Programlama Eğitimi, Windows Phone Yazılım Eğitimi, iPhone & iPad iOS Yazılım Uzmanlığı, Yazılım Plus
Hafta içi akşam
Uzaktan canlı eğitim sistemi hakkında bilgi almak istiyorum

SEO Eğitimi
Kadıköy şubesi
Hafta içi gündüz

SEO Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Ücretler hakkında mail ya da mesaj ile bilgi almak istiyorum

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 Bilişim Eğitim Merkezi