Duyurular

Uzaktan Canlı Donanım Network & Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitimleri Başlıyor

Bilişim Eğitim Merkezi’nde Uzaktan Canlı Donanım & Network Uzmanlığı ve Sistem Uzmanlığı (MCSE) eğitimleri başlıyor. Popüler bir eğitim sistemi haline gelen Uzaktan Canlı Eğitim klasik öğretim metotlarının değişimine de olanak sağlamıştır. Uzaktan Canlı Eğitimler hakkında hemen bilgi almak için BİLGİ İSTİYORUM butonuna tıklayabilir veya bizi arayabilirsiniz. Bilişim Eğitim Merkezi iletişim bilgilerine ulaşmak için tıklayın.


Uzaktan Canlı Eğitim Nedir?

Uzaktan Canlı Eğitim, eğitimci ile öğrencilerin farklı mekanlarda bulunarak gerçekleştirdiği bir eğitim metodudur. Uzaktan Canlı Eğitim’de eğitmen sizden farklı mekanlarda ders verirken, öğrenciler istelerse evlerinden, internetin olduğu farklı herhangi bir mekandan, hatta farklı il ve ülkelerden katılabilirler. Gerçek bir sınıftan hiç farkı olmayan Uzaktan Canlı Eğitimlerimiz interaktif eğitimler olup, eğitim sırasında parmak kaldırabilir, soru sorabilir, derse katkı sağlayabilirsiniz. Kısacası internetin olduğu her yerde kusursuz bir eğitim deneyimi sağlayabilirsiniz.

Kasım 20, 2016 - Pazar günü yayımlandı.
Xamarin Native Mobil Yazılım Eğitimi, Android Yazılım Uzmanlığı, Mobil Yazılım Temel Programlama Eğitimi, Windows Phone Yazılım Eğitimi, iPhone & iPad iOS Yazılım Uzmanlığı, Java Eğitimi
Ankara | Kurumsal şubesi
Haftasonu
Merhaba program yazilimcisi bi arkadaş bana ulaşabilirim acaba

Unreal Engine, CCNA Security Eğitimi, CCNP Security Eğitimi, CCIE Eğitimi, Donanım & Network Uzmanlığı, Sistem Uzmanlığı Eğitimi (MCSE), İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Yönetici Geliştirme Eğitimi, Linux Eğitimi, CCNA (Cisco Certified Network Associate) Eğitimi, CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, Ethical Hacking Eğitimleri, Server Yönetim Ailesi, Sanallaştırma, Sistem Güvenliği
Haftasonu, Hafta içi akşam

Web Yazılım Uzmanlığı, Yazılım Veritabanı Uzm. Eğitimi (MCSD), İngilizce Eğitimi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
Kocaeli Üniversitesi BÖTE bölümü mezunuyum, programlama ile uğraşıyorum kendimi geliştirmek için bu kursa katılmak istiyorum.

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 Bilişim Eğitim Merkezi