Kampanyalar

A’dan Z’ye IT Eğitimleri %50’e Varan Burs İmkanlarıyla Bilişim Eğitim Merkezi’nde!

1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulan ve Microsoft ve Cisco’nun ülke geneline yayılmış şube ayağıyla Tek Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi, bugün güçlü partnerler, dev eğitmen kadrosu ve geniş hizmet yelpazesi ile eğitimde uluslararası kalite standardını yakalayarak bireysel ve kurumsal eğitim alanında franchise sistemiyle de birlikte eğitim sektöründe öncü kuruluş olmayı başarmıştır.


Sektör lideri olmanın getirdiği yenilikçi yapısıyla birlikte Yazılım, Sistem ve Network alanlarında eğitim almak isteyenler için çok avantajlı koşullarda hizmet vermektedir. Bünyesinde bulundurduğu kaliteli ve tam donanımlı eğitmenleriyle ve sahip olduğu yetkili eğitim merkezi unvanıyla; Donanım ve Network Uzmanlığı, Sistem Uzmanlığı, Web Yazılım Uzmanlığı, Yazılım Veritabanı Uzmanlığı ve Cisco Network Eğitimlerini kapsamlı ve uygulamalı şekilde öğretmektedir. Güncel eğitim içeriklerini piyasa ve saha bilgisine sahip eğitmenlerle birleştirerek tam teknolojik sınıflarda kursiyerlere uygun gün ve saatlerde hizmet vermek en birincil hedefimizdir. 


Siz de Bilişim’de kariyer yapmak istiyorsanız günde 9?’den başlayan fiyatlarla Yazılım(MCSD), Sistem(MCSE) ve Network(CCNA, CCNP) Uzmanlığı Eğitimlerinden yararlanın. Uygun ödeme koşulları ve erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın, hemen en yakın Bilişim Eğitim Merkezi şubesine gelerek kaydınızı yaptırın. 


20 yıla yakın deneyimin ve sektörde öncü kuruluş olmanın gerektirdiği şekilde, geleceğimiz olacak gençlerimizin ve alanlarında daha da gelişmek isteyen kişiler için uygun ödeme koşullarıyla eğitim imkânı sunarak ülke istihdamına katkı sağlamak ve hali hazırda çalışanların bilgi seviyesini üst sınırlara taşımak vazifemizdir. Bu nedenledir ki ister yeni mezun olsun ister çalışan olsun oluşturduğumuz ödeme koşulları herkesin bütçesine uyacaktır. Burada Bilişim Eğitim Merkezi üzerine düşeni fazlasıyla yapmaktadır ve şimdi Siz de Bilişim Eğitim Merkezi’nin ayrıcalıklı dünyasına katılarak uluslararası kalitede eğitimi, yetkin eğitmenlerden ve tam donanımlı ileri teknoloji ile donatılmış fiziki standartlara sahip tesislerimizde avantajlı fiyatlarda alabileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bizi aramak veya size en yakın şubemizi ziyaret etmek olacaktır. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız sizi geleceğiniz hakkında yönlendirerek aklınızdaki tüm soru işaretlerini gidererek size uygun kariyer planını çizmekte yardımcı olacaktır.


Diğer tüm eğitimlerimiz ve ödeme koşullarımızla ilgili sizleri bilgilendirmekten ve şubelerimizde ağırlamaktan memnuniyet duyacağız. Sizler bizim geleceğimiz bizler ise sizin yol göstericiniz olacağız.


Üstelik Günlük 4TL’den Başlayan Fiyatlarla…

Günde 4 TL ayırarak Siz de Sistem, Yazılım ve Network alanlarında uzman olabilir, bilginizi dünya çapında geçerli sertifikalar ile taçlandırabilir ve kariyerinizde basamakları hızlı bir şekilde çıkarak zirveye ulaşabilirsiniz. 
Kariyer Kart, Web Yazılım Uzmanlığı Kursu Eğitimi

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2018 Bilişim Eğitim Merkezi