Öğretme Garantisi nedir?

Öğretme Garantisinin mucidi olan ve eğitim sektörüne kazandıran kurum Bilişim Eğitim Merkezi ’dir. Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir. Bu uygulama aynı zamanda Bilişim Eğitim Merkezi'nin eğitim sistemine, yetkinliklerine, eğitmenlerine ve ekibine duyduğu güvenin ifadesidir. Bilişim Eğitim Merkezi’ne kayıt olan bir kursiyerler, tam olarak öğrenmeden kursu bitirmemektedirler. 

Sistem Uzmanlığı (MCSE) eğitimini nerede alabilirim?

Bilişim Eğitim Merkezi Sistem Uzmanlığı (MCSE) kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Çekmeköy, Ankara, Bursa, Konya, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz.

Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?

Bilişim Eğitim Merkezi’nde kursiyer adayları ödeme seçeneklerini kendileri belirleyerek bütçelerine uyan ödeme alternatiflerini seçme şansına sahiptirler.


Nakit, peşin ödeme, senet ve kredi kartına taksit yapılabilmektedir. Kampanya dönemlerinde veya kampanyalı eğitimlerde çok özel ödeme ve indirim seçenekleri de sunulmaktadır. Bilişim Eğitim Merkezi kaliteli eğitim ve hizmet ilkesinden ödün vermeden, her kesimden bütçeye uygun fiyat avantajları ile her zaman kursiyerlerinin yanındadır. Bilişim Eğitim Merkezi eğitim içerikleri ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için en yakın şubemiz (İstanbul: Kadıköy, Bakırköy, Beşiktaş, Pendik- Ankara: Kızılay, Eskişehir, Bursa, Konya) ile iletişime geçebilir (444 3 236) uluslararası fiziki standartlara uygun teknik altyapıdaki bilgisayar laboratuvarlarımızı ve sınıflarımızı gezebilirsiniz.


ok
sık sorulan sorular;
  • Öğretme Garantisi nedir?
  • Sistem Uzmanlığı (MCSE) eğitimini nerede alabilirim?
  • Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?
Sistem Uzmanlığı Eğitimi Kursu (MCSE)

Sistem Uzmanlığı Eğitimi Kursu (MCSE)

Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitimi için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir?

MCSE eğitim programı IT sektörünün hızla gelişen ve değişen dinamiklerine hakim olmak isteyen kişilere mesleki yetkinlik kazandırmak üzere hazırlanmıştır. Eğitim, katılımcılara küçük ve orta ölçekli bilgisayar ve sunucu alt yapılarının, ihtiyaçlarını belirlemek sistemleri yönetmek, kurmak ve teknik destek sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Dünyada geçerliliği olan sertifikaları alabilecek bilgi birikimine sahip olmak ve bu alanda kariyer yapmak isteyenler için hazırlanmış bir programdır.


Sistem Uzmanlığı (MCSE) Kursuna Kimler Katılmalıdır?

BEM MTA eğitimini başarıyla tamamlamış, literatürü takip edebilecek seviyede İngilizce bilgisine sahip işletim sistemleri, bilgisayar donanımları ve ağ alt yapısı hakkında temel bilgisi olan herkes katılabilir.


Şimdi Başvur


Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitiminin Amacı Nedir?

BEM Sistem Uzmanlığı eğitimi ile Microsoft’un dünya genelinde son kullanıcı işletim sistemi olan Windows , Sunucu Sistemi Windows Server, Güvenlik Teknolojileri Forefront ve Mesajlaşma ürünü olan Exchange Server’da gerekli yetkinliğe sahip olacaksınız.

Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitim Süreçleri Nasıldır?


  1. 1.Kullanıcı Sistemleri Yapılandırma ve Yönetim

Katılımcılar Windows kurulum ve yükseltme yöntemleriyle ilgili bilgi edinir. Laboratuvar uygulamalarında kazandıkları tecrübelerle Windows  geçiş projelerinde yer alabilir.

Katılımcılar, en son kullanıcı işletim sistemi olan Windows  yapılandırma ve yönetimi hakkında geniş bilgi birikimine sahip olacaklardır. Eğitimin sonunda son kullanıcıların karşılaştığı sorunları giderebilir, Windows  kullanıcılarına destek verebilecek düzeye gelirler.


  1. 2.Sunucu Sistemleri Yapılandırma

Windows Server 2012 R2 Sunucu İşletim Sisteminin bakımı ve yönetimi konusu işlenmektedir. Ağları düzenleyen ve IP yönetimini otomatize eden DHCP kurulum ve konfigürasyonu, internet altyapısının temeli olan DNS rolünün kurulumu ve konfigürasyonları ile yönlendirme ve uzaktan erişim servisi olan VPN konuları anlatılmaktadır.


  1. 3.Sunucu Sistemleri Yönetimi

Windows Server 2012 R2 Active Directory detayları, IIS ile web server kurulumu ve yönetimi anlatılır.

Terminal server konfigürasyonları, sanallaştırma teknolojileri, Hyper-V kurulum ve konfigürasyonu ile sanal makina yönetimi anlatılarak sanallaştırma uzmanları yetiştirilmektedir.


  1. 4.Mesajlaşma ve Güvenlik

Microsoft Exchange Server  ile en güncel ve en kapsamlı mesajlaşma sistemleri ve e posta uygulamaları anlatılır. Alıcıların yönetimi, mail iletimi, mail trafiğinin güvenliği, Exchange Server  Back-Up, Restore konuları işlenir. Eğitim süresince mesajlaşma altyapısı anlatılarak mesajlaşma uzmanları yetiştirilmektedir.

Microsoft Exchange Server ve Microsoft Forefront Threat Management Gateway’e (TMG) ilişkin dizayn uygulama çalışmaları yapılır. Katılımcılar karşılaşabilecekleri tehlikelerin analizini yaparak gerekli güvenlik önlemlerini alabilecek düzeye gelirler.

Katılımcılar, Sistem Uzmanlığı eğitiminin sonunda mezun olabilmek için BEM final sınavına girmeli ve bitirme projesini tamamlamalıdır.


Şimdi Başvur

Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitimini Neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde Almalıyım?

Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft, Autodesk ve Adobe gibi dünya devi yazılım şirketlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olma ünvanı ve 20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.

Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur. Ayrıca Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft, Autodesk ve Adobe  gibi dünyanın lider yazılım şirketlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olan kurumdur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında Microsoft’un en üst düzey yetkili eğitim merkezi ünvanına sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi; tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir.


Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitim Süresi Ne Kadardır, Seansları Nasıldır?

Sistem Uzmanlığı (MCSE) eğitimi, 222 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katılınan seansa göre 19 ile 38 hafta arasında değişmektedir.

Bilişim Eğitim Merkezi’nde eğitim seansları aşağıdaki gibidir. 

Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitimi Hafta İçi Gündüz Seansları: Pazartesi-Salı- Çarşamba -Perşembe Günleri: 09.00-12.00 / 12.00-15.00 / 15.00- 18.00

Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitimi Hafta İçi Akşam Seansları: Pazartesi-Çarşamba-(Cuma) veya Salı-Perşembe Günleri: 18:30- 21.30  veya 19.00- 22:00

Sistem Uzmanlığı (MCSE) Eğitimi Hafta sonu Seansları: Cumartesi-Pazar Günleri: 09.00-12.00 /12.00-15.00/15.00-18.00/18.00-21.00


Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi Ne Demektir?

Microsoft gibi dünyanın lider yazılım şirketleri, kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir.


Microsoft gibi dünyanın lider yazılım şirketleri, kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir. Bu yetkiyi verirken Sistem Uzmanlığı (MCSE) eğitimlerini verecek olan eğitmenlerin, Sistem Uzmanlığı (MCSE) eğitiminin verileceği sınıfların, binaların, eğitim kaynaklarının ve eğitmenlerin tamamını denetime tabi tutmaktadır. Bu şartları sağlayan eğitim merkezinde Sistem Uzmanlığı (MCSE) kursu alan kursiyerler eğitim sonunda Microsoft onaylı Sistem Uzmanlığı (MCSE) sertifikası almaya hak kazanmaktadırlar.


Şimdi Başvur

Fırsatı siz de kaçırmayın!
Öğretme Garantisi nedir?
Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir.
Ayrıntılı bilgi için
Sistem Uzmanlığı (MCSE) eğitimini nerede alabilirim?
Bilişim Eğitim Merkezi Sistem Uzmanlığı (MCSE) kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Çekmeköy, Ankara, Bursa, Konya, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için
Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?
Bilişim Eğitim Merkezi’nde kursiyer adayları ödeme seçeneklerini kendileri belirleyerek bütçelerine uyan fiyat alternatiflerini seçme şansına sahiptirler. Nakit, peşin ödeme, senet ve kredi kartına taksit yapılabilmektedir.
Ayrıntılı bilgi içinBilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2020 Bilişim Eğitim Merkezi