ok
sık sorulan sorular;
Nebim V3 ERP

Nebim V3 ERP

Sektörün önde gelen perakendeci, toptancı ve üretici firmaları tarafından tercih edilen Nebim V3 ERP, firmaların satın almadan üretime, finans yönetiminden satışa kadar ihtiyaç duydukları tüm iş süreçlerini, aynı platform üzerinde, baştan sona entegre bir şekilde yönetmelerini sağlar.


Değişime ve büyümeye açık bir ERP olan Nebim V3 ile büyük düşünüp küçük adımlarla başlamak isteyen firmalar, ihtiyaç duydukları zaman Nebim V3’ün üst sürümlerine kolaylıkla terfi edebileceği ve yeni uygulamalarını lisans kapsamlarına kolaylıkla ekleyebilecekleri modüler yapısı sayesinde firmalarının büyümesi ile birlikte ERP’lerini de kolaylıkla genişletebilirler.


Eğitimle birlikte Kasiyerlikten Mağaza Müdürlüğüne, Ürün Yöneticiliğinden Bilgi İşlem Yöneticiliği'ne kadar birçok alanda kariyer yapmak isteyen yeni Nebim V3 kullanıcılarına ve firmalarında Nebim V3 yazılımını uzman düzeyde kullanabilmeyi ve yönetebilmeyi hedefleyen deneyimli kullanıcılara yönelik düzenlenecek olan bu eğitimde hazır giyim perakende, toptan sektörüne yönelik bilgiler edinebilirsiniz.


Eğitimin Şekli


Sınıf Eğitimi ya da Uzaktan Canlı Eğitim


Nebim V3 ERP için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir? 


Bilgisayar temel işletim sistemini kullanabilen ve işlevleri hakkında bilgisi olan herkes bu eğitimi alabilir.


Nebim V3 ERP Eğitimine Kimler Katılmalıdır? 


Kariyerlerinde daha yüksek seviyeleri hedefleyen; hazır giyim perakende, toptan, mağazacılık, üretim sektörlerinde birçok farklı kademede kariyer yapmak isteyen herkes bu eğitimi alabilir.


Şimdi Başvur


Nebim V3 ERP Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?


Nebim V3 ERP’nin, firma süreçlerine uyarlanması, zengin raporlama alt yapısı ile analizlerin yapılarak doğru karar verilmesi hakkında bilgi alan katılımcılar program ve süreç ile ilgili kapsamlı bilgiye sahip olacaktır.


Eğitim uygulamaya dayalı olduğu için, zengin dokümanlarla birlikte pratik yapılacak ve bu sayede öğrenim süreniz kısalacaktır. Katılımcılar, eğitmenlerle birebir iletişim halinde olabilecek, Nebim bünyesinde çalışan Uzman kişilerden de gerekli olan durumlarda destek alabileceklerdir.


Eğitim sonunda çalıştığınız firmada günlük işlerinizi daha kolay, hızlı yapmanızı sağlayarak performans ve veriminizi arttırmış olacaksınız. Böylelikle çalıştığınız şirketlere katma değer sağlayarak kariyerinizde yükselme fırsatları yaratmış olursunuz. 


İş hayatına yeni atılan ya da bulunduğu sektörü değiştirmek isteyen adaylar içinse iş aramalarında, kariyer medyası ve işe alım web sitelerinde en çok aranan yazılımlardan biri olan Nebim V3 ile kalabalık arasından sıyrılıp diğer adayların önüne geçmeniz kolaylaşacaktır. Nebim V3 kullanan iş ortaklarında işe alım şartlarında avantaj elde ederek bir adım öne geçeceksiniz.


Nebim V3 ERP Eğitimini Neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde Almalıyım?


Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş,  sektörün öncü eğitim kurumudur.


Bilişim Eğitim Merkezi Nebim’in Türkiye’deki tek yetkili eğitim merkezidir.


Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.  Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir. 


Şimdi Başvur


Nebim V3 ERP Eğitimi İle Neler Öğreneceksiniz?


Temel Muhasebe Bilgisi: Muhasebe ile ilgili temel kavramlar öğretilmesi hedeflenmiştir.


Nebim V3 Temel Kavramları: Nebim V3 ERP içerisinde bulunan temel kavramların öğrenilmesi, şirket ve kullanıcı oluşturulması, oluşturulan şirketin ayarlamalarının hangi modüllerle yapıldığının gösterilmesi hedeflenmiştir.


Nebim V3 ERP Örnek Uyarlama Senaryosu: Nebim V3 ERP içerisinde bulunan merkez, depo ve mağaza süreçleri ile ilgili örnek bir uyarlama senaryosu anlatılacaktır. Senaryo ile birlikte; 2 mağazalı bir şirketin, toptan ve perakende süreçlerinin, ürün kartı tanımlamalarının, finansal hareketlerinin, firma özelindeki raporların Nebim V3 ERP ile nasıl uyarlanması süreçlerinin gösterilmesi hedeflenmiştir.


Nebim V3 ERP Ürün Kartı Tanımlama: Örnek bir ürün kartı görseli ile, ürün kartına ait tüm bileşenlerin Nebim V3 ERP üzerinden uyarlanması hedeflenmiştir.


Nebim V3 ERP Satın Alma Süreci: Örnek bir fatura görseli üzerinden, Satın alma süreci içinde bulunan depo, tedarikçi, ürün gibi kavramların Nebim V3 ERP’ye uyarlanması hedeflenmiştir.


Nebim V3 ERP Satış Ve Pazarlama Süreci: Örnek bir satış faturası görseli üzerinden, toptan satış süreci içinde bulunan depo, toptan müşteri, iskonto, fiyat listesi gibi kavramların Nebim V3 ERP’ye uyarlanması hedeflenmiştir.


Nebim V3 ERP Mazağa Transfer Süreçleri: Merkezden mağazaya transfer, mağazadan diğer mağazaya transfer, mağazalardan merkeze iade süreçleri örnek senaryo üzerinden uygulanarak Nebim V3 ERP’ye uyarlanması hedeflenmiştir.


Nebim V3 ERP Perakende Satış Öncesi Parametrik Ayarlar: Tanımlanmış olan mağaza üzerinden Nebim V3 POS giriş ayarları, perakende müşteri kartında tanımlanması gereken ayarlar ve ürünlerin satışa hazır olması için fiyat listelerinin tanımlanarak ilgili süreçlerin örnek senaryo üzerinden Nebim V3 ERP’ye uyarlanması hedeflenmiştir.


Nebim V3 POS - Mağaza Süreçleri: Nebim V3 POS a giriş yapılarak, ürün satışı, iskontolu satışlar, ürün iadesi, ayırma süreçleri gibi bir mağazanın gün içinde yapmış olduğu işlemlerin tamamı örnek senaryo üzerinden Nebim V3 ERP’ye uyarlanması hedeflenmiştir.


Nebim V3 POS -  Servis Destek Süreci: Firmaların, terzi/tadilat işlemlerini takip etmek istediği durumlarda yapması gereken işlemlerin tamamı örnek senaryo üzerinden Nebim V3 ERP’ye uyarlanması hedeflenmiştir.


Nebim V3 İndirim Kampanyaları Süreci: Firmaların indirim kampanyalarını nasıl yönettiği, analiz ettiği ve uygulandığı konuların örnek senaryo üzerinden Nebim V3 ERP’ye uyarlanması hedeflenmiştir.


Nebim V3 Hediye Kartı Satış Ve Kullanım Süreci: Firmaların hediye kartlarını nasıl yönettiği, tanımladığı ve sattığı konularının örnek senaryo üzerinden Nebim V3 ERP’ye uyarlanması hedeflenmiştir.


Nebim V3 Sayım İşlemleri ve Süreçleri: Merkez ofiste veya farklı lokasyonlarda bulunan depoların envanter miktarlarının takip edilmesi, eksik/fazla olduğunun tespit edilebilmesi süreçlerinin örnek senaryo üzerinden Nebim V3 ERP’ye uyarlanması hedeflenmiştir.


Nebim V3 Finansal İşlemler ve Süreçleri: Firmaların finans departmanların gerçekleşen banka, kasa süreçlerinin takip süreçlerinin örnek senaryo üzerinden Nebim V3 ERP’ye uyarlanması hedeflenmiştir.


Sınav ve Sertifikasyon


Eğitime katılan herkese katılım sertifikası verilecektir.


60 saatlik eğitimin sonunda, yapılacak sınavdan 70 puan ve üzeri alan katılımcılara ‘’ Başarı Sertifikası’’ verilecektir.
Fırsatı siz de kaçırmayın!

Veri Raporlama ve İş Zekası
Kadıköy şubesi
Haftasonu

AutoCAD, Revit, 3ds Max , CCNA (Cisco Certified Network Associate) Eğitimi Kursu, CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, Ethical Hacking (Hacker) Eğitimi Kursu, CCNA Security Eğitimi, CCNP Security Eğitimi, CCIE Eğitimi
İstanbul | Kurumsal şubesi
Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu