Microsoft Office eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde almalıyım?

Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur. Ayrıca Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft, Autodesk ve Adobe  gibi dünyanın lider yazılım şirketlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olan kurumdur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi; tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir.

Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?

Microsoft gibi dünyanın lider yazılım şirketleri, kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir. Bu yetkiyi verirken Microsoft Office eğitimlerini verecek olan eğitmenlerin, MS Office eğitiminin verileceği sınıfların, binaların, eğitim kaynaklarının ve eğitmenlerin tamamını denetime tabi tutmaktadır. Bu şartları sağlayan eğitim merkezinde MS Office kursu alan kursiyerler eğitim sonunda Bilişim Eğitim Merkezi Katılım Sertifikası almaya hak kazanmaktadırlar.

Öğretme Garantisi nedir?

Öğretme Garantisinin mucidi olan ve eğitim sektörüne kazandıran kurum Bilişim Eğitim Merkezi ’dir. Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir. Bu uygulama aynı zamanda Bilişim Eğitim Merkezi'nin eğitim sistemine, yetkinliklerine, eğitmenlerine ve ekibine duyduğu güvenin ifadesidir. Bilişim Eğitim Merkezi’ne kayıt olan bir kursiyerler, tam olarak öğrenmeden kursu bitirmemektedirler. 

MS Office eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?

MS Office eğitimi, 48 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katılınan seansa göre 4 ile 8 hafta arasında değişmektedir.


Bilişim Eğitim Merkezi’nde eğitim seansları aşağıdaki gibidir. 


MS Office Eğitimi Hafta İçi Gündüz Seansları: Pazartesi-Salı- Çarşamba-Perşembe Günleri: 09.00-12.00 / 12.00-15.00 / 15.00- 18.00


MS Office Eğitimi Hafta İçi Akşam Seansları: Pazartesi-Çarşamba-(Cuma) veya Salı-Perşembe Günleri: 18:30- 21.30  veya 19.00- 22:00


MS Office Eğitimi Hafta sonu Seansları: Cumartesi-Pazar Günleri: 09.00-12.00 /12.00-15.00/15.00-18.00/18.00-21.00


MS Office eğitimini nerede alabilirim?

Bilişim Eğitim Merkezi MS Office kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Çekmeköy, Ankara, Bursa, Konya, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz.

Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?

Bilişim Eğitim Merkezi’nde kursiyer adayları ödeme seçeneklerini kendileri belirleyerek bütçelerine uyan ödeme alternatiflerini seçme şansına sahiptirler.


Nakit, peşin ödeme, senet ve kredi kartına taksit yapılabilmektedir. Kampanya dönemlerinde veya kampanyalı eğitimlerde çok özel ödeme ve indirim seçenekleri de sunulmaktadır. Bilişim Eğitim Merkezi kaliteli eğitim ve hizmet ilkesinden ödün vermeden, her kesimden bütçeye uygun fiyat avantajları ile her zaman kursiyerlerinin yanındadır. Bilişim Eğitim Merkezi eğitim içerikleri ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için en yakın şubemiz (İstanbul: Kadıköy, Bakırköy, Beşiktaş, Pendik- Ankara: Kızılay, Eskişehir, Bursa, Konya) ile iletişime geçebilir (444 3 236) uluslararası fiziki standartlara uygun teknik altyapıdaki bilgisayar laboratuvarlarımızı ve sınıflarımızı gezebilirsiniz.


ok
sık sorulan sorular;
 • Microsoft Office eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde almalıyım?
 • Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?
 • Öğretme Garantisi nedir?
 • MS Office eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?
 • MS Office eğitimini nerede alabilirim?
 • Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?
Microsoft Office

Microsoft Office

Microsoft Office Eğitiminin Tanımı Nedir?

Çağın gerekliliği olarak iş dünyası ve bireysel alandaki faaliyetlerin tamamının elektronik ortamda takip edildiği günümüzde MS Office bilinmesi gereken en önemli araçlar arasında yerini almış bulunmaktadır.


Günümüzde “gereklilik” değil, “zorunluluk” olarak görülen bu araçtan verimli bir sonuç elde edebilmek, ancak iyi bir eğitim ile mümkün olabilir.


Microsoft Office eğitimi; iş hayatında her bireyin bilmesi gereken ofis yazılımlarıdır. Microsoft Office eğitimiyle birlikte çalışma hayatında verilerin işlenmesi, depolanması, raporlanması, kategorilere ayrılması, görsel sunum olarak hazırlanması, mail kullanımı randevu takibi gibi gerekli işlemleri kolaylıkla yapabiliriz.


Şimdi Başvur


Microsoft Office Eğitimi İçin Katılımcılarda Aranan Ön Bilgiler Nelerdir?

Bilgisayar bilgisi başlangıç ya da orta düzey olan katılımcılar için uygundur. Office programlarını etkin kullanmak isteyen herkes katılabilir.


Microsoft Office Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

Microsoft Office programlarını etkin kullanmak Kariyer hayatına 1-0 önde başlamak isteyen herkesin öncelikli gereksinimidir.


Her sektörün ihtiyaç duyduğu bu programları kullanmak isteyen Zamanı etkin kullanmak, bilgi akışını ve iletişimi hızlandırmak, verimli analizler yapmak ve bu analizleri görsel olarak etkili biçimde raporlamak veya mükemmel bir sunum haline dönüştürmek isteyen çalışan, öğrenci ya da iş hayatına katılmak isteyen herkes bu eğitimlere katılmalıdır.Microsoft Office Eğitiminde Neler Anlatılır?

 • • Bilgisayar Ön Eğitimi (PC birimleri, ölçü birimleri v.b)

 • • Microsoft Windows İşletim Sistemi: Dosya Klasör kavramı, Windows ayarları, Windows işletim sisteminde bulunan genel klasörler anlatılır.

 • • Microsoft Word (Kelime işlem programı):  Genel olarak sözleşme, dilekçe yazımı için kullanılan bu programda profesyonel tablolar, çizimler, resim ekleme çeşitli grafik ekleme yapabilir. Kitap yazabilir oluşturmuş olduğunuz kitaba dip notlar içindekiler ekleyebilirsiniz. Adres mektup birleştir özelliği ile yüzlerce kişiye ortak bir metni mektup/mail gibi araçlar kullanarak gönderebiliriz. Zamanımızı etkin bir şekilde yönetebiliriz.

 • • Microsoft Excel (Elektronik tablolama ve hesap programı): Özellikle sayısal verileri tablolama, sıralama, raporlama, filtreleme işlemleri yapılabiliriz. Hesaplamalar yaparak işlem sonuçlarını alabiliriz. Verilerle alakalı grafikler oluşturabiliriz. Farklı programlardan verileri dış veri al ile alıp düzenleyebilir profesyonel raporlar alabiliriz.

 • • Microsoft PowerPoint (Sunu hazırlama programı): Verileri sunmak için kullandığımız programdır. Grafikler, tablolar, resimler, ses, video ekleyebileceğimiz bu programda güzel tasarımlar oluşturarak geçişler ve animasyonlarla süsleyebiliriz. Kişileri etkileyebiliriz.

 • • Microsoft Outlook (Kişisel bilgi yönetimi ve haberleşme programı): Mail almak-göndermek için oldukça etkin kullanılan bir programdır. Randevu, toplantı oluşturulabilir ya da takvim paylaşılabilir. Adres defterlerimiz burada tutabiliriz. Görev oluşturup başka kişilere atayabiliriz.

 • • Microsoft Onenote (Digital Not Defteri programı): Bilgisayar ortamında notları işleyebileceğimiz bir ajanda programıdır. Özellikle Microsoft Outlook programı ile birlikte bağlantılı kullanabiliriz. Randevu ya da toplantı notlarını dijital ajandamıza kayıt edebiliriz.

 • • Microsoft Publisher (Pazarlama ve İletişim malzemelerinin oluşturma programı): Bröşür, El ilanı, Takvim, Sertifika, Antetli Kağıt, Etiket benzeri pazarlama yayınlarını kendimiz düzenleyip yayınlamak istiyorsak Microsoft Publisher’i kullanabiliriz.

Şimdi Başvur


Microsoft Office Eğitiminin eğitim yöntemleri nelerdir?

Eğitim esnasında dersleri pekiştirecek uygulamalar verilir. Ölçme ve Değerlendirme için kullanılan sınav yapılmaktadır.


Microsoft Office Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

Zamanı etkin kullanabilir, bilgi akışını ve iletişimi hızlandırabilir, verimli analizler yapabilir ve bu analizleri görsel olarak etkili biçimde raporlayarak mükemmel bir sunum haline dönüştürebilirsiniz. Microsoft Office araçlarını etkin kullanabilen bireyler kariyerlerinde yükselebilmek için önemli avantajlara sahip olurlar.


Microsoft Office Eğitimini Tamamladığınızda, Eğitim Sonu Kazanımlarınız Neler Olacaktır? 

Şirketler bilgi analizi ve raporlama kavramlarına giderek daha fazla önem vermektedirler bu nedenle Microsoft Office araçlarını etkin kullanabilen bireyler kariyerlerinde yükselebilmek için önemli avantajlara sahip olurlar.


Ofis programlarını etkin bir şekilde kullanıyor olacaksınız. İlgili Sertifika eksikliklerinizi de gidermiş olacaksınız.


Microsoft Office Eğitiminin Kullanım Alanları Nelerdir?

Yönetim, Finans, Pazarlama, Bilgi İşlem, Sekreterya gibi departmanlar da her firma da kullanabileceğimiz önemli programlardır.


Microsoft Office Eğitimini Aldığınızda İş olanakları Neler Olacaktır?

Her sektörde kullanabileceğiniz bu önemli programlar sizlere aynı alanda iş arayan Office programlarını bilmeyen adayların önüne geçirecektir.


Microsoft Office Eğitim Sonunda Kazanılacak Sertifikalar / Sınavlar Nelerdir?

Ms Office Kurum Sertifikası, MEB İşletmenlik Sertifikası alınabilir. Ayrıca Bilişim Eğitim Merkezi Microsoft’un eğitim alanında Partneridir; Microsoft Sertifikasyon sınavlarına girebilir ve dünya çapında tanınan eğitim sertifikalarına sahip olabilirsiniz.


Microsoft Office Eğitimi Sonunda Kazanılacak Ünvanlar Nelerdir?

 Microsoft Office İşletmeni unvanına sahip olursunuz.


Microsoft Office İleri Eğitimini Neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde Almalıyım?

Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft ve Adobe gibi dünya devi yazılım şirketlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olma ünvanı ve 20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.


Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur. Ayrıca Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft ve Adobe gibi dünyanın lider yazılım şirketlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olan kurumdur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi; tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir.


Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi Ne Demektir?

Microsoft gibi dünyanın lider yazılım şirketleri, kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir.


Microsoft gibi dünyanın lider yazılım şirketleri, kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir. Bu yetkiyi verirken Microsoft Office İleri eğitimlerini verecek olan eğitmenlerin, Microsoft Office İleri eğitiminin verileceği sınıfların, binaların, eğitim kaynaklarının ve eğitmenlerin tamamını denetime tabi tutmaktadır. Bu şartları sağlayan eğitim merkezinde Microsoft Office İleri kursu alan kursiyerler eğitim sonunda Bilişim Eğitim Merkezi Katılım Sertifikası almaya hak kazanmaktadırlar.


Öğretme Garantisi Nedir?

Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir.


Öğretme Garantisinin mucidi olan ve eğitim sektörüne kazandıran kurum Bilişim Eğitim Merkezi’dir. Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir. Bu uygulama aynı zamanda Bilişim Eğitim Merkezi'nin eğitim sistemine, yetkinliklerine, eğitmenlerine ve ekibine duyduğu güvenin ifadesidir. Bilişim Eğitim Merkezi’ne kayıt olan bir kursiyerler, tam olarak öğrenmeden kursu bitirmemektedirler.


Şimdi Başvur

Fırsatı siz de kaçırmayın!
Microsoft Office eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde almalıyım?
Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft, Autodesk ve Adobe gibi dünya devi yazılım şirketlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olma ünvanı ve 20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.
Ayrıntılı bilgi için
Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?
Microsoft gibi dünyanın lider yazılım şirketleri, kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir.
Ayrıntılı bilgi için
Öğretme Garantisi nedir?
Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir.
Ayrıntılı bilgi için
MS Office eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?
MS Office eğitimi, 48 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katılınan seansa göre 4 ile 8 hafta arasında değişmektedir.
Ayrıntılı bilgi için
MS Office eğitimini nerede alabilirim?
Bilişim Eğitim Merkezi MS Office kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Çekmeköy, Ankara, Bursa, Konya, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için
Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?
Bilişim Eğitim Merkezi’nde kursiyer adayları ödeme seçeneklerini kendileri belirleyerek bütçelerine uyan fiyat alternatiflerini seçme şansına sahiptirler. Nakit, peşin ödeme, senet ve kredi kartına taksit yapılabilmektedir.
Ayrıntılı bilgi içinBilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu