Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluş ve Gelişim

Bilişim Eğitim Merkezi, 1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulmuştur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemi oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojileri öğretmek, kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve istihdama yönelik kaliteli iş gücüne katkıda bulunmak için kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydetmiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinciyle, kaliteye çok önem vermektedir.


Gelecekte, günümüz mesleklerinin üçte ikisinin (%65) değişeceği bilinen bir gerçektir. Bu mesleklerin neler olacağını tam bilmiyoruz ama onda dokuzunun (%90) Bilişim alanında olacağından eminiz. Bilişim Eğitimleri ile hem yeni bir kariyer yapabilir hem de kariyerinizde ilerleyebilirsiniz. Planının ilk basamağıdır, kendinizi tanımak, bilgi seviyenizi belirlemek ve yeteneklerinizi keşfetmektir. Gücünüzü ve enerjinizi, doğru alanda kendinizi geliştirme ile tamamlayarak kariyerinize yön verebilirsiniz.


Eğitimde Uluslararası Kalite Standardı ve Güçlü Partnerler

Eğitimini vermiş olduğumuz yazılımların dev üreticileri başta; MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO, gibi iş ortaklarının da Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vermekteyiz. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.


Dev Eğitmen Kadrosu ve Geniş Hizmet Yelpazesi

Verdiği bilgisayar eğitimlerinin çeşitliliği ile Türkiye'nin en geniş hizmet yelpazesine sahip olan Bilişim Eğitim Merkezi’nde eğitmen seçimi büyük bir hassasiyet ve özenle yapılmaktadır. BEM’de eğitmen adayı olabilmek için;

• İlgili alanda üniversite mezuniyeti,  

• Alanında piyasa / saha deneyimi,

• Branşında teknolojiyle entegrasyon,

• Pedagojik olarak eğitmenlik yetkinliğine sahip olmak gerekmektedir.


Eğitmen adaylarımız, ilk aşamada asistan eğitmen unvanıyla, konusunda uzman ve sektör / saha deneyimli kadrolu eğitmenlerimizin  derslerine gözlemci olarak katılırlar. Asistan eğitmenlik döneminde kurumumuzda eğitmen olabilmek için  gerekli olan eğitmenlik altyapısı oluşturulur ve eğitmen adaylarımız oryantasyon sürecinde yapılan testler, demo dersler, anketler ve eğiticinin eğitimi seminerleri ile eğitmenliğe hazırlanırlar. Bilişim Eğitim Merkezi'nde eğitmen olarak ders vermek kolay değildir. Eğitmen kadromuz; alanında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.

Bilişim Eğitim Merkezi, her geçen gün sayısı artan dev eğitmen kadrosu ile kursiyerlerini bilişim teknolojileriyle tanıştırmaya ve bu alanda profesyoneller yetiştirmeye devam etmektedir.


Kurumsal Eğitim Partneriniz

Bilişim Eğitim Merkezi, geliştirdiği Kurumsal Eğitim Partnerliği bilinciyle şirketlerinin insan kaynakları departmanlarına önemli eğitim çözümleri sunmaktadır. Kurumsal eğitimlerde; Seviye Tespit Sınavları, Eğitim İhtiyaç Analizi, Memnuniyet Anketleri ve Eğitim Sonu Değerlendirme Raporları ile kalitesini ve  farkını hissettiren Bilişim Eğitim Merkezi, kurum çalışanlarına çağdaş ve çok farklı bir eğitim anlayışıyla hizmet vermektedir.

Bilişim Eğitim Merkezi olarak hedefimiz; çözüm ortağı olduğumuz kurumlara değer katan, fark yaratan projeler üretmek ve en yüksek kalite standartlarında eğitim hizmeti sunmaktır. 

Bilişim Eğitim Merkezi, projelerinizde eğitim aldığınız kurum olmanın bir adım ötesinde Kurumsal Eğitim Partneriniz olmaya devam edecektir.


Eğitim Sektöründe ilk defa Franchise!

Bilişim Eğitim Merkezi, gelişen teknolojilerle donatılmış bilişim profesyonelleri yetiştirme hedefi doğrultusunda Türkiye’de franchise sistemi geliştiren ilk bilgisayar eğitim kurumudur. Yıllardır edindiği bilgi ve tecrübeleri paylaşarak marka değerini korumakta ve her geçen gün  şube sayısını artırmaya devam etmektedir. 
CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, CCNP Security Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Mail olarak ücret bilgisini göndermenizi rica ediyorum

CCNP Security Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Mail olarak ücret bilgisinin gönderilmesini rica ediyorum

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu