ok
sık sorulan sorular;
İngilizce Kursu

İngilizce Kursu

İngilizce Kursu ile Hem Anlayın Hem de Konuşun 


Evrensel dil olan İngilizce bugün artık ilkokul itibariyle eğitim müfredatında bile yer alıyor. Çünkü dünyanın ortak dili ve artık İngilizce bilmeden yaşamak neredeyse imkansız! En basit şekilde düşünürseniz, her gün gelişen teknoloji bile yaşamımızın içinde İngilizceye mecburi bir yer açıyor. Öte yandan başarılı bir iş yaşamı ve aktif bir sosyal yaşam için de İngilizce bilmek elzem hale geldi. Tüm bunlara rağmen hala İngilizce bilmiyorsanız acilen iyi ve kaliteli eğitim veren bir İngilizce kursuna kaydolmalısınız. İngilizceyi hem anlamak hem de konuşmak isteyenler Bilişim Eğitim Merkezi’nin InfoLANG konuşma odaklı metoduyla hemen öğrenmeye ve akıcı şekilde konuşmaya başlayabilir. Bilişim Eğitim Merkezi’nin uygun fiyatlı İngilizce kurslarıyla yaşam sizin için daha anlaşılır hale gelecek.

Geçmişte İngilizce bilmeden de büyük bir şirketin yönetici kademesinde görev alabilirdiniz, şimdilerde ise İngilizce bilmeden kendinize bile yabancı kalıyorsunuz. Çünkü girdiğiniz ortamlardan kullandığınız cihazlara kadar her alanda artık İngilizce bilmeye ihtiyacınız var.  Değişen dünya zaten dünyanın en çok konuşulan dili olan İngilizceyi giderek daha da evrensel bir dil haline getirdi. Bugün dünyanın neresine giderseniz gidin İngilizce biliyorsanız yaşamınızı dilediğiniz gibi devam ettirebiliyorsunuz. Peki ya bilmiyorsanız? İşte o zaman işler sarpa sarıyor! Yabancı dil bilmek size dünyanın her yerinde pek çok önemli avantaj sağlıyor. İyi bir İngilizce eğitim almak, yabancı bir dili iyi anlamak ve akıcı konuşabilmek içinse Bilişim Eğitim Merkezi’nin İngilizce kurslarına kaydolmanız yeterli. InfoLANG konuşma odaklı öğrenme metoduyla kısa sürede İngilizce örenebilir ve akıcı şekilde konuşmaya başlayabilirsiniz.


Neden İngilizce Kursuna Gitmelisiniz?

Bugün her alanda İngilizce ile karşı karşıya kalındığından pek çok kişi de dile karşı bir kulak dolgunluğu var. Genel geçer kalıpları artık 10 kişiden 9’u biliyor. Ancak bu bilgi ne yazık ki yeterli olmuyor. Özellikle iş yaşamı için… Aynı zamanda hayatı sosyal yaşayanlar, sık sık seyahat edenler, aktif sosyal ağ kullanıcıları için de genel geçer bir İngilizce bilgisi yeterli değil. Başta bunun için iyi bir İngilizce kursuna kaydolmak ve kaliteli bir eğitim almak önem taşıyor. Yanı sıra İngilizce kurslarının kişilere sağladığı pek çok avantaj bulunuyor.

İyi bir İngilizce kursunda iki önemli temel özellik mutlaka bulunuyor. Bunlardan ilki sistemli bir eğitim diğeri ise nitelikli öğretmenler… Bu iki temel özellikle birlikte size sağlanan avantajlar ise şunlar:

*Artık rahat bir şekilde İngilizce biliyorum diyebiliyorsunuz çünkü öğrendiğiniz İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Bu da kendinize olan güveninizi arttırıyor.

*Kurs ortamları yeni bir çevre edinmenizi sağlıyor. Ortak bir amaç için bir araya geldiğiniz insanlarla öğrendiklerinizi uygulayabiliyorsunuz. Daha fazla İngilizce konuşabiliyor, öğrendiğiniz tüm yeni bilgileri anında pekiştirme şansını yakalayabiliyorsunuz.

*Dil kursları her zaman için daha kaliteli bir eğitim almanıza destek olan yerler. Bir dili tüm kurallarıyla öğrenmek için dil kursuna gitmek elbette en etkili yöntem...

*Yabancı dil okulları sizin seviyenizi tespit ettiğinden gerçekten ihtiyacınız olan eğitimi sağlıyor. Bu hem daha kapsamlı bir eğitim almanız için bir avantaj sağlıyor hem de pek çok kişi için zaman kaybının da önüne geçiyor. 

*İngilizce kursuna giderek daha kısa sürede daha profesyonel bir eğitim süreci geçiriyorsunuz. Bu da hayalinizdeki işin kapılarının size daha kısa sürede açılması anlamına geliyor. 


İyi bir İngilizce Kursunun Özellikleri Nelerdir? 

Dil kursuna gitmeye karar verdiyseniz iyi bir İngilizce kursunun ne gibi özelliklere sahip olması gerektiğini de bilmelisiniz. Bunun için öncelikle sizin neye ihtiyaç duyduğunuz her şeyden daha önemli. Yani ilk etapta ihtiyacınızı belirlemeli ve bu yönde bir arayışa girmelisiniz. Örneğin, gramer bilginiz eksik olabilir veya İngilizce biliyorsunuzdur ancak TOEFL, YDS gibi sınavlara yönelik bir çalışma süreci gerçekleştirmek istiyorsunuzdur; böyle bir durumda bu alanlarda iyi eğitim veren kursları tercih etmeniz sizin için çok daha iyi olabilir. İyi bir İngilizce kursunda nitelikli öğretmenlerle eğitim verildiğini unutmayın. Öğretmen sirkülasyonu olup olmadığını iyi araştırmalı, daha önce kursa devam edenlerden bu konuda bilgi almalısınız. Uygulama derslerinin sıklığı da yine bir başka önemli konu. Öğrendiklerinizi ortamında uygulamanız İngilizce öğrenirken son derece faydalı oluyor.

Bilişim Eğitim Merkezi’nin İnfoLANG İngilizce Kursu’nda tüm bu özellikleri bulabilir ve alacağınız kaliteli ve uygun fiyatlı eğitimin hemen ardından akıcı şekilde İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.


Fırsatı siz de kaçırmayın!

Sanallaştırma
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
Eğitimin içeriği ve ücreti hakkında bilgi alabilir miyim? Eğitimler kısmında aşağıya inemiyorum. Autodesk Maya eğitimine katılmak istiyorum.


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi