ideCAD eğitimine kimler katılmalı?

 ideCAD Statik, inşaat mühendisleriyle mimarların ayrılmaz bir bütün olduğu bilinciyle interaktif web ortamında ortak çalışma olanağı sağlıyor. Mimarlar ve Mühendisler bu programdan yararlanabilir. Genel bilgisayar bilgisi gereklidir.

ideCAD Eğitiminde Neler Öğrenilir?

Gerçek duvar, pencere, kolon, kiriş ve temel gibi elemanlar ile tasarım fırsatı sunan bu program, sonuçların ve yapı modelinin grafik irdelenmesini sağlayan eşzamanlı, 3 boyutlu bir arayüze sahiptir. ideCAD Statik, tüm inşaat mühendislerine ve mimarlara güvenilir hesaplamalar yapacakları hızlı ve planlı çalışma olanağı sunuyor.

Kariyerinize Katkısı

ideCAD Statik ile sorunlarınız çözüme kavuşuyor. Bu eğitimle birlikte hayal ettiğiniz geleceğe kavuşabilir ve hedeflediğini kariyeriniz için bir alt yapı oluşturabilirsiniz. ideCAD Statik, tüm inşaat mühendislerine ve mimarlara güvenilir hesaplamalar yapacakları hızlı ve planlı çalışma olanağı sunuyor.

ok
sık sorulan sorular;
  • ideCAD eğitimine kimler katılmalı?
  • ideCAD Eğitiminde Neler Öğrenilir?
  • Kariyerinize Katkısı
ideCAD

ideCAD

İnşaat mühendislerine yönelik bir bilgisayar yazılımı olan ideCAD Statik ile sorunlarınız çözüme kavuşuyor. 

Betonarme yapı sistemlerinin statik ve dinamik analizi, boyutlandırılması, projelendirilmesi, güçlendirilmesi ve detaylandırılmasında kullanılan, tamamen entegre bir yazılım olan ideCAD Statik, inşaat mühendisleriyle mimarların ayrılmaz bir bütün olduğu bilinciyle interaktif web ortamında ortak çalışma olanağı sağlıyor. Gerçek duvar, pencere, kolon, kiriş ve temel gibi elemanlar ile tasarım fırsatı sunan bu program, sonuçların ve yapı modelinin grafik irdelenmesini sağlayan eşzamanlı, 3 boyutlu bir arayüze sahiptir. ideCAD Statik, tüm inşaat mühendislerine ve mimarlara güvenilir hesaplamalar yapacakları hızlı ve planlı çalışma olanağı sunuyor.

Fırsatı siz de kaçırmayın!
ideCAD eğitimine kimler katılmalı?
ideCAD Statik, inşaat mühendisleriyle mimarların ayrılmaz bir bütün olduğu bilinciyle interaktif web ortamında ortak çalışma olanağı sağlıyor.
Ayrıntılı bilgi için
ideCAD Eğitiminde Neler Öğrenilir?
Gerçek duvar, pencere, kolon, kiriş ve temel gibi elemanlar ile tasarım fırsatı sunan bu program, sonuçların ve yapı modelinin grafik irdelenmesini sağlayan eşzamanlı, 3 boyutlu bir arayüze sahiptir.
Ayrıntılı bilgi için
Kariyerinize Katkısı
ideCAD Statik ile sorunlarınız çözüme kavuşuyor. Bu eğitimle birlikte hayal ettiğiniz geleceğe kavuşabilir ve hedeflediğini kariyeriniz için bir alt yapı oluşturabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi içinBilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu