Bilişim Eğitim Merkezi'nde Franchise

Bilişim Eğitim Merkezi'nde Franchise

Türkiye’de franchising sektörü, girişimcilere ve girişimci adaylarına fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Hem yerelde hem de ulusal çapta bilinen bir markanın gücünden yararlanmak, hali hazırda kâr getiren, kazançlı ve başarılı bir iş modelinin franchise’ını almak giderek yaygınlaşıyor.


Franchise alarak, girişimci yatırımın geri dönüş oranını garanti altına almaktadır. Üstelik bilinen bir marka ile hareket etmek girişimciye marka bilinirliği, farkındalık ve müşteri portföyü ve rakiplerinden önde işe başlaması konusunda katkı sağlar.


Özellikle yeni çıkan yasa ile dershane olarak hizmet veren kurumlara iki alternatif sunuluyor; ya çalışmalarını Eylül 2015 tarihinde durduracaklar ya da dershane dönüşüm süreci doğrultusunda özel okul veya farklı bir özel öğretim kurumuna dönüşecekler. Bu süreç ile birlikte dershane dönüşüm sürecinden yararlanarak bir eğitim kurumunun franchise’ını almak isteyen girişimciler kadar, franchise veren firmalara da iş düşüyor. Dershane dönüşüm sürecinde eğitim sektöründe devam etmek isteyen kurumlar bilişim eğitimi sektörünü tercih edebilirler. Üstelik bilişim dünyasındaki hızlı gelişmeler, bu sektörü ve sektör dinamiklerinin canlı kalmasını ve her daim kazançlı olmasını sağlar.


Bilişim Eğitim Merkezi frachise modeli, birçok markası ve alt markası ile franchise veren güçlü ve girişimcilere yüksek getiri sağlayan bir iş modelidir. Kurum’un 1999 yılından beri eğitim sektöründe olması, Bilişim Eğitim Merkezi’ni bilgi ve deneyim anlamında öne çıkarmaktadır. Aynı zamanda Bilişim Eğitim Merkezi Microsoft, Cisco, Adobe, AutoDesk, ArchiCAD vb. firmaların Yetkili Eğitim Merkezi’dir. Bu nedenle de Kurum içerisinde eğitimlerin sonunda kursiyerin başarılı olması durumunda verilen sertifikalar, uluslararası geçerliliğe sahiptir.


Kurumsal altyapısı ile Bilişim Eğitim Merkezi, girişimciye yatırımın geri dönüş oranını oldukça kısa sürede kazandırırken, girişimciye de fizibilite, iş süreçleri, eğitim istihdam, pazarlama süreçleri (reklam, PR, tasarım, lansman, tanıtım materyalleri vb.), uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaların verilmesi gibi konularda destek olmaktadır. Bilişim Eğitim Merkezi, franchise veren bir kurum olarak girişimcinin fayda sağlayacağı bir konsept sunmaktadır.


Çünkü Bilişim Eğitim Merkezi büyürken Kurum’un sahip olduğu eğitim ve hizmet kalitesi standartlarının da korunması gerekmektedir. Franchise veren olarak Bilişim Eğitim Merkezi, her konuda gerek deneyimi gerek yönlendirme ve yardımları ile girişimciyi desteklemektedir.


Bilişim Eğitim Merkezi’nden franchise almak için başvuru formumuzu doldurabilir veya 0216 550 99 50 numaralı telefondan ekibimizle görüşebilirsiniz.