ok
sık sorulan sorular;
Lumion 3D

Lumion 3D

Lumion hızlı ve pratik bir biçimde mimari görseller ve animasyonlar hazırlamayı sağlayan, geniş bir materyal kütüphanesine sahip kullanılışlı bir Render/Animasyon yazılımıdır.


Lumion, farklı 3D tasarım programlarından dosya transferi yapabilir. 3DS Max, Sketch Up, Maya ve benzeri programlarda tasarlanan projeler lumion kullanılarak hızlı bir şekilde görselleştirilir animasyonu hazırlanabilir.


Program animasyon ve görselleştirme işlerini üstlendiği için haliyle güçlü bir bilgisayar sistemine ihtiyaç duymaktadır, fakat bunun dışında ayrı donanıma gerek duymaz. Lumion’u kullanan kişi kısa süre içinde projesinin profesyonel anlamda sunumunu hazırlayabilir.


Lumion 3 Eğitimi için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir? 

Lumion, bir tasarım programı değil, tasarlanmış projelerin sunumu için destek olan bir yazılımdır. Bu sebeple Lumion eğitimini alacak kişiler 3Ds Max, Sketch Up, Revit vb. 3 Boyutlu tasarım imkanı sağlayan programları kullanan kişiler olmaktadır.  Bunun yanı sıra bir ofis içinde sadece animasyon görevini üstlenmek isteyen kişi, Lumion’un güçlü ve pratik özelliklerini kullanarak bu alanda başarılı olabilir.


Lumion 3D Eğitimine Kimler Katılmalıdır? 

Mimari ve iç mimari sunum hazırlama ihtiyacı olan her birey Lumion eğitimine katılabilir. Lumion, Mimarlar, İç Mimarlar, Peyzaj Mimarları ve bu alanlarda çalışma yapan bireyler için faydalı ve güçlü bir araçtır.


Lumion 3D Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

Özellikle son zamanlarda 3 Boyutlu animasyon ihtiyaçları gittikçe artmaktadır. Yakın zamanda bir çok sektörde 3 boyutlu sunum ve animasyonlar talep edilecektir. Lumion üzerinde uzmanlaşan kişi bu alanda bir adım önde yol alacaktır.


Fırsatı siz de kaçırmayın!

Java Yazılım Uzmanlığı , Python, Yazılım Uzmanlığı (MCSD)
Beşiktaş şubesi
Hafta içi gündüz


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu