3Ds Max Eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde almalıyım?

Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.  Ayrıca Bilişim Eğitim Merkezi; Autodesk’in ilk Yetkili Eğitim Merkezi olan kurumdur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi;  Autodesk Yetkili Eğitim Merkezidir ve tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir. 

3D Max Nedir?

Autodesk'in dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan 3 boyutlu modelleme, canlandırma ve kaplama yazılımı olan 3Ds Max, etkileşimli ve gerçek zamanlı çalışma ortamına sahip en kapsamlı 3 boyutlu modelleme, aydınlatma, canlandırma ve kaplama yazılımıdır. Satışa çıktığı 1995 yılından bugüne kadar 65'in üzerinde teknoloji ödülü almış olan 3Ds Max, 200.000’i aşan kullanıcısıyla, özel efektler, karakter canlandırmaları ve oyun üretimi için geliştirilmiş olan en kapsamlı canlandırma programıdır. 

3Ds Max Eğitimi Nedir?

Autodesk 'in dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan 3 boyutlu modelleme, canlandırma ve kaplama yazılımı  olan 3Ds Max, etkileşimli ve gerçek zamanlı çalışma ortamına sahip en kapsamlı yazılımıdır. Satışa çıktığı 1995 yılından bugüne kadar 65'in üzerinde teknoloji ödülü almış olan 3Ds Max, 200.000’i aşan kullanıcısıyla, özel efektler, karakter canlandırmaları ve oyun üretimi için geliştirilmiş olan en kullanışlı canlandırma programıdır. 

3Ds Max ve Lightscape yazılımlarının ana teknolojileri üzerine geliştirilmiş olan Autodesk VIZ; mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılara tüm projelerini benzersiz bir gerçeklikte görselleştirme olanağı sağlamaktadır.  


Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?

Autodesk, 3Ds Max yazılımını üreten; eğlence, doğal kaynaklar, imalat, mühendislik, inşaat ve inşaat altyapısına yönelik 3B tasarım yazılımında dünya lideri bir firmadır. Kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir. Bu yetkiyi verirken 3Ds Max  eğitimlerini verecek olan eğitmenlerin, 3Ds Max eğitiminin verileceği sınıfların, binaların, eğitim kaynaklarının ve eğitmenlerin tamamını denetime tabi tutmaktadır. Bu şartları sağlayan eğitim merkezinde 3Ds Max kursu alan kursiyerler eğitim sonunda dünya çapında geçerliliği olan Autodesk Sertifikası almaya hak kazanmaktadırlar.

3Ds Max Eğitimine Kimler Katılmalı?

3Ds Max eğitimi için temel bilgisayar bilgisine sahip olunmalıdır.

Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar ile video ve film üretimi, özel efektler, karakter canlandırma ve oyun üretimi ile ilgilenenler, 3 boyutlu tasarımla uğraşan mimarlar, mühendisler, reklam ve filmle uğraşanlar bu eğitime katılabilir. 


Öğretme Garantisi nedir?

Öğretme Garantisinin mucidi olan ve eğitim sektörüne kazandıran kurum Bilişim Eğitim Merkezi ’dir. Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir. Bu uygulama aynı zamanda Bilişim Eğitim Merkezi'nin eğitim sistemine, yetkinliklerine, eğitmenlerine ve ekibine duyduğu güvenin ifadesidir. Bilişim Eğitim Merkezi’ne kayıt olan bir kursiyerler, tam olarak öğrenmeden kursu bitirmemektedirler. 

3Ds Max Eğitiminin Kariyerinize Katkıları

Bu programla, hayallerinizde tasarladığınız modelleri, tasarımları yapma olanağını elde edeceksiniz. Çağımızın mimarı, mühendisi, tasarımcısı, plancısı ve animatörü olmak için gerekli eğitimi alarak kendi branşınızda firmalar için aranan kişiler olacaksınız. Bir çok iş alanında çalışabilir ve kariyer hedeflerinizi kendi isteğiniz doğrultusunda yönetebilirsiniz.

3Ds Max eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?

3Ds Max eğitimi, 72 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katılınan seansa göre 6 ile 12 hafta arasında değişmektedir.


Bilişim Eğitim Merkezi’nde eğitim seansları aşağıdaki gibidir. 


3Ds Max Eğitimi Hafta İçi Gündüz Seansları: Pazartesi-Salı- Çarşamba-Perşembe Günleri: 09.00-12.00 / 12.00-15.00 / 15.00- 18.00


3Ds Max Eğitimi Hafta İçi Akşam Seansları: Pazartesi-Çarşamba-(Cuma) veya Salı-Perşembe Günleri: 18:30- 21.30  veya 19.00- 22:00


3Ds Max Eğitimi Hafta sonu Seansları: Cumartesi-Pazar Günleri: 09.00-12.00 /12.00-15.00/15.00-18.00/18.00-21.00


3Ds Max eğitimini nerede alabilirim?

Bilişim Eğitim Merkezi 3Ds Max kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Çekmeköy, Ankara, Bursa, Konya, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz.

ok
sık sorulan sorular;
  • 3Ds Max Eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde almalıyım?
  • 3D Max Nedir?
  • 3Ds Max Eğitimi Nedir?
  • Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?
  • 3Ds Max Eğitimine Kimler Katılmalı?
  • Öğretme Garantisi nedir?
  • 3Ds Max Eğitiminin Kariyerinize Katkıları
  • 3Ds Max eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?
  • 3Ds Max eğitimini nerede alabilirim?
3ds Max

3ds Max

3ds Max (3D Studio Max), oldukça güçlü ve çok yönlü bir 3 Boyutlu tasarım, görsel sunum ve animasyon programıdır. Birçok alanda popüler hale gelen 3Ds Max, özellikle Mimari, Grafik Tasarım, Sinema TV, Animasyon, Endüstriyel Tasarım gibi sektörlerde etkin olarak kullanılmaktadır.


3Ds Max kursu  ile yapılabilecekler neredeyse sınırsızdır.  3 Boyutlu modelleme aşamasında; mimari yapılar, otomobil, uçak gibi araçlar, insan, hayvan ve animasyon karakterlerinin gerçeğe çok yakın detaylarda tasarlanması mümkündür. Render olarak adlandırılan görselleştirme aşamasında; malzeme ve aydınlatma imkanları kullanılarak, metal, cam, sıvılar, endüstriyel yollarla üretilmiş malzemeler, kürk, saç, tüy gibi organik unsurlara sahip projeler gerçeğe yakın görsellikte sunulabilir. Program, güçlü bir animasyon modülüne de sahiptir. Kemik, kas hareketleri, karakter animasyonları ve doğa olayları 3Ds Max tarafından gerçekçi şekilde yapılabilmektedir.


3ds Max Kursu için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir? 

3ds Max kursu; tasarımın bütün süreçlerini kendi içinde barındıran bir program olduğundan, eğitimi için Windows İşletim sistemi ve bilgisayarın çalışma mantığının bilinmesi, Mouse (fare), klavye gibi bilgisayar ekipmanlarının kullanılabilmesi yeterlidir. Bununla birlikte diğer 3 boyutlu tasarım programları hakkında (Autocad, Maya vb gibi) bilgi sahibi olmak kullanıcıya avantajlar sağlayabilir. Çok yönlü ve yaratıcı bir program olması nedeniyle; kullanıcının tasarım, animasyon gibi konulara ilgi duyuyor olması öğrenim sürecini kolaylaştıracaktır.

3ds Max Kursuna Kimler Katılmalıdır? 

3Ds Max programı Mimar, İç Mimar, Peyzaj Mimarı, Endüstriyel Tasarımcı, Grafiker, Çizgi-Film ve Animasyon sektörü çalışanları başta olmak üzere birçok meslek dalına çözüm üretmektedir. Bu mesleklerde lisans sahibi olanlar ve öğrenciler de 3Ds Max eğitimlerine katılabilirler. Ayrıca restorasyon, dekorasyon gibi alanlarda çalışanlar ya da görsel olarak 3 boyutlu sunumlara ihtiyaç duyan her meslek dalı, 3Ds Max yazılımını etkin olarak kullanabilir.


3ds Max Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

3Ds Max; Mimari, Endüstriyel Tasarım ve Animasyon sektörleri başta olmak üzere, bu alanlarda görev yapan ya da kendini geliştirmek isteyen her bireye hitap eder. Kaliteli görsel sunumları sayesinde fikir ve projelerin etkileyici bir şekilde sunulabildiği 3Ds Max programına hakim olmak, kişiyi sektörün aranan çalışanlarından biri haline getirir. 


3ds Max Kursunu Neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde Almalıyım?

Bilişim Eğitim Merkezi; 20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur. 


Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi; tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir. 


Şimdi Başvur


Öğretme Garantisi Nedir?

Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir.


Öğretme Garantisinin mucidi olan ve eğitim sektörüne kazandıran kurum Bilişim Eğitim Merkezi ’dir. Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir. Bu uygulama aynı zamanda Bilişim Eğitim Merkezi'nin eğitim sistemine, yetkinliklerine, eğitmenlerine ve ekibine duyduğu güvenin ifadesidir. Bilişim Eğitim Merkezi’ne kayıt olan bir kursiyerler, tam olarak öğrenmeden kursu bitirmemektedirler. 


3ds Max Kursu İçin Fiyat ve Ödeme Seçenekleri Nasıldır?

Bilişim Eğitim Merkezi'nde 3ds Max kursu fiyatları ve ödeme seçeneklerinde eğitim danışmanlarımız her türlü kolaylığı sağlamaktadırlar. En iyi 3ds Max kursu ödeme seçenekleriyle ilgili bilgi almak için formumuzu doldurmanız yeterlidir. 


3ds max kursu genellikle mimarlar, iç mimarlar, 3d animasyon işi yapmak isteyenler, tasarımcılar, endüstriyel tasarımcılar, bu kursu almaktadırlar.


Şimdi BaşvurFırsatı siz de kaçırmayın!
3Ds Max Eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde almalıyım?
Bilişim Eğitim Merkezi; Autodesk’in ilk Yetkili Eğitim Merkezi olma ünvanı ve 20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.
Ayrıntılı bilgi için
3D Max Nedir?
Autodesk'in dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan 3 boyutlu modelleme, canlandırma ve kaplama yazılımı olan 3Ds Max, etkileşimli ve gerçek zamanlı çalışma ortamına sahip en kapsamlı 3 boyutlu modelleme, aydınlatma, canlandırma ve kaplama yazılımıdır....
Ayrıntılı bilgi için
3Ds Max Eğitimi Nedir?
Autodesk 'in dünya çapında en çok kullanıcıya sahip olan 3 boyutlu modelleme, canlandırma ve kaplama yazılımı olan 3Ds Max, etkileşimli ve gerçek zamanlı çalışma ortamına sahip en kapsamlı yazılımıdır...
Ayrıntılı bilgi için
Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?
Autodesk'in uluslararası standartlarını sağlayan eğitim merkezinde 3Ds Max kursu alan kursiyerler; eğitim sonunda dünya çapında geçerliliği olan Autodesk Sertifikası almaya hak kazanırlar.
Ayrıntılı bilgi için
3Ds Max Eğitimine Kimler Katılmalı?
3Ds Max eğitimi için temel bilgisayar bilgisine sahip olunmalıdır. Mimarlar, planlamacılar, mekanik tasarımcılar ve diğer profesyonel tasarımcılar ile video ve film üretimi, özel efektler, karakter canlandırma ve oyun üretimi ile ilgilenenler..
Ayrıntılı bilgi için
Öğretme Garantisi nedir?
Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir.
Ayrıntılı bilgi için
3Ds Max Eğitiminin Kariyerinize Katkıları
Bu programla, hayallerinizde tasarladığınız modelleri, tasarımları yapma olanağını elde edeceksiniz...
Ayrıntılı bilgi için
3Ds Max eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?
3Ds Max eğitimi, 72 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katılınan seansa göre 6 ile 12 hafta arasında değişmektedir.
Ayrıntılı bilgi için
3Ds Max eğitimini nerede alabilirim?
Bilişim Eğitim Merkezi 3Ds Max kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Çekmeköy, Ankara, Bursa, Konya, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için

Java Yazılım Uzmanlığı , Python, Yazılım Uzmanlığı (MCSD)
Beşiktaş şubesi
Hafta içi gündüz


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu