ok
sık sorulan sorular;
Catia

Catia

Catia birçok sektörde ürün tasarımı ve yenilikçilik için tercih edilen bir katı modellendirme ve tasarım yazılımıdır. Ölçeklenebilir yapısı ile farklı büyüklükteki işletmelerin hepsinin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.


Sıfırdan 3B tasarım yapacak veya 2D tasarlanmış bir çizimi 3B’ye dönüştürecek olan endüstriyel tasarımcıların yaratıcı güçlerini kullanma özgürlüğü sunar ve konsept aşamasının daha en başından fikir çeşitliliği için ivme verir. Catia, ileri yüzey modelleme araçları sayesinde en yüksek A sınıfı yüzey kalitesi için estetik ve ergonomik şekilleri modelleme, analiz etme ve görselleştirme fırsatı sunar. Ayrıca üretim, analiz ve kalıp tasarımı gibi “downstream” uygulamalarda kullanılacak olan parçalar için tersine mühendislik ve yüzey yeniden kullanımı imkanı sunan araçlar tasarlanmasını sağlar. Catia’nın gerçekçi şekil optimizasyon araçları ile birleştirdiği güçlü tersine mühendislik çözümleri, fiziksel prototip şekillerinin hızlı bir şekilde geliştirilmesini mümkün kılar.


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Grafik Tasarım, Microsoft Office, Microsoft Excel (İleri), E-Ticaret , Sosyal Medya Uzmanlığı , Bilişim Junior Eğitimi, Veri Raporlama ve İş Zekası, MS SQL Database (Veri Tabanı), Nebim V3 ERP, Adobe Photoshop
Kadıköy şubesi
Haftasonu

Java Yazılım Uzmanlığı , Python
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu