Elektrik Plus Eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi'nde almalıyım?

Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.  Ayrıca Bilişim Eğitim Merkezi; Autodesk’in ilk Yetkili Eğitim Merkezi olan kurumdur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi;  Autodesk Yetkili Eğitim Merkezidir ve tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir. 

Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?

Autodesk, AutoCAD yazılımını üreten; eğlence, doğal kaynaklar, imalat, mühendislik, inşaat ve inşaat altyapısına yönelik 3B tasarım yazılımında dünya lideri bir firmadır. Kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir. Bu yetkiyi verirken eğitimleri verecek olan eğitmenlerin, eğitimin verileceği sınıfların, binaların, eğitim kaynaklarının ve eğitmenlerin tamamını denetime tabi tutmaktadır. Bu şartları sağlayan eğitim merkezinde kursu alan kursiyerler eğitim sonunda dünya çapında geçerliliği olan Autodesk Sertifikası almaya hak kazanmaktadırlar.

Öğretme Garantisi nedir?

Öğretme Garantisinin mucidi olan ve eğitim sektörüne kazandıran kurum Bilişim Eğitim Merkezi ’dir. Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir. Bu uygulama aynı zamanda Bilişim Eğitim Merkezi'nin eğitim sistemine, yetkinliklerine, eğitmenlerine ve ekibine duyduğu güvenin ifadesidir. Bilişim Eğitim Merkezi’ne kayıt olan bir kursiyerler, tam olarak öğrenmeden kursu bitirmemektedirler. 

Elektrik Plus eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?

Elektrik Plus eğitimi, 136 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katılınan seansa göre 12 ile 24 hafta arasında değişmektedir.


Bilişim Eğitim Merkezi’nde eğitim seansları aşağıdaki gibidir. 


Elektrik Plus Eğitimi Hafta İçi Gündüz Seansları: Pazartesi-Salı- Çarşamba-Perşembe Günleri: 09.00-12.00 / 12.00-15.00 / 15.00- 18.00


Elektrik Plus Eğitimi Hafta İçi Akşam Seansları: Pazartesi-Çarşamba-(Cuma) veya Salı-Perşembe Günleri: 18:30- 21.30  veya 19.00- 22:00


Elektrik Plus Eğitimi Hafta Sonu Seansları: Cumartesi-Pazar Günleri: 09.00-12.00 /12.00-15.00/15.00-18.00/18.00-21.00


Elektrik Plus eğitimini nerede alabilirim?

Bilişim Eğitim Merkezi Elektrik Plus kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Çekmeköy, Ankara, Bursa, Konya, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz. 

Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?

Bilişim Eğitim Merkezi’nde kursiyer adayları ödeme seçeneklerini kendileri belirleyerek bütçelerine uyan fiyat alternatiflerini seçme şansına sahiptirler.


Nakit, peşin ödeme, senet ve kredi kartına taksit yapılabilmektedir. Kampanya dönemlerinde veya kampanyalı eğitimlerde çok özel ödeme ve indirim seçenekleri de sunulmaktadır. Bilişim Eğitim Merkezi kaliteli eğitim ve hizmet ilkesinden ödün vermeden, her kesimden bütçeye uygun fiyat avantajları ile her zaman kursiyerlerinin yanındadır. Bilişim Eğitim Merkezi eğitim içerikleri ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için en yakın şubemiz (İstanbul: Kadıköy, Bakırköy, Beşiktaş, Pendik- Ankara: Kızılay, Eskişehir, Bursa, Konya) ile iletişime geçebilir (444 3 236) uluslararası fiziki standartlara uygun teknik altyapıdaki bilgisayar laboratuvarlarımızı ve sınıflarımızı gezebilirsiniz.


ok
sık sorulan sorular;
  • Elektrik Plus Eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi'nde almalıyım?
  • Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?
  • Öğretme Garantisi nedir?
  • Elektrik Plus eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?
  • Elektrik Plus eğitimini nerede alabilirim?
  • Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?
Elektrik Plus

Elektrik Plus

Günümüzde birçok meslek dalında üniversite diplomasının yanı sıra mesleki yazılımları da etkin bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Kariyer Plus eğitimleri, üniversitelerin ve meslek yüksek okullarının teknik (mimarlık, iç mimarlık, inşaat, makine, harita, tasarım vb.) bölümlerine devam eden veya mezun bireylerin kendi sektörlerinde ihtiyaç duydukları tüm mesleki yazılımları kapsayan eğitim programıdır.


Bilişim Eğitim Merkezi, mühendislik ve mimari yazılımların bir numaralı üreticisi Autodesk’ in Türkiye’deki yetkili eğitim merkezidir. Bu yönüyle tüm bu teknik alanda öğrenim gören veya çalışmakta olan mühendis, mimar, tasarımcı, tekniker ve teknisyenlerin eğitim merkezi haline gelmiştir. Autodesk yetkili eğitim merkezi olmanın yanı sıra SAP2000STA4CADNetCADArcGISRhinoCerosMS ProjectDialux,    ArchiCAD gibi yazılımların profesyonel eğitimlerini vermektedir.


Elektrik Plus eğitim paketinde yer alan MS Office eğitimleriyle Word, Excel ve Outlook programlarını etkili ve pratik şekilde kullanmayı öğrenerek sektördeki iş akışınızda zamanı etkin ve profesyonelce kullanabileceksiniz. İhtiyacınız doğrultusunda MS Office yerine dilerseniz İleri Excel Eğitimi de alabilirsiniz.


Şimdi Başvur


Kursiyerler, Kariyer + (Plus) eğitim paketleri ile ihtiyaç duydukları mesleki yazılımları yetkili eğitim merkezinden ve konusunda uzman eğitmenlerden alarak, kariyerleri için gerekli teknik bilgi birikimini elde edeceklerdir. Tüm eğitimler sonunda yapılacak olan proje çalışmalarında başarılı olan kursiyerler, tüm dünyada geçerli sertifika almaya hak kazanacaklardır.


Elektrik Plus eğitim paketi; elektrik mühendisleri, elektrik teknisyenleri, elektronik alanında çalışan profesyoneller ve öğrenciler için geliştirilmiş bir eğitim programıdır. Autocad 2D Eğitimi ile proje çizim teknikleri ve programın kullanımı anlatılmaktadır. 


Autocad eğitiminin İkinci bölüm olan Elektrik Autocad Proje Eğitimi'nde ise Autocad programında;


Elektrik sembollerinin çizilmesi ve tanıtımı
Mimari projelere elektrik sembollerinin eklenmesi 
Yangın alarm sistemleri
- Ses sistemleri
Aydınlatma ve kablolama tekniklerinin projeye aktarılması konuları işlenmektedir. Eğitim sonunda elektrik projelerinizi Autocad ile kusursuzca hazırlayabilecek bilgi ve deneyime sahip olacaksınız.


Dialux Eğitimi'yle, elektrik proje sunumları için planlama yapabileceğiniz bir yazılımı kullanmayı öğreneceksiniz. Dialux programı, hem hesaplama yapmak hem de projenizin 3D sunumunu hazırlamak için kullanabileceğiniz bir yazılımdır. Adım adım ışık tasarımı hazırlamak için pratik kullanımlı Dialux yazılımı sayesinde projelerinizin başarılı sunumlarını müşterilerinizle paylaşabilirsiniz. Kapalı ve açık planların da aydınlatmalarında kullanılan Dialux programı, gerçekçi görüntü elde edebilmeniz için hazır doku ve mobilya kullanabilme imkanı da sağlamaktadır.


Elektrik Plus eğitim paketinde yer alan Matlab Eğitimi pek çok mühendislik birimlerinde kullanılan, projelerdeki analiz ve geliştirme sürelerini azaltan, proje maliyetlerini indiren hesaplamaları  yapabileceğiniz ve hemen her matematik, mühendislik, finans probleminde etkin çözümler sunabilen bir yazılımdır. Matlab çok geniş özelliklere sahip bir hesap makinasına benzer bu özelliği ile projelerimizde yapacağımız hesaplamalarımızda bize zaman kazandıran çok ektin bir yazılımdır.


Elektrik Plus eğitim paketinde yer alan MS Office eğitimleriyle Word, Excel ve Outlook programlarını etkili ve pratik şekilde kullanmayı öğrenerek sektördeki iş akışınızda zamanı etkin ve profesyonelce kullanabileceksiniz.


Elektrik/Elektronik alanında çalışan profesyoneller için geliştirilen Elektrik Plus Eğitim Paketi;


  • eğitimlerini kapsamaktadır.


Şimdi Başvur
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Elektrik Plus Eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi'nde almalıyım?
Bilişim Eğitim Merkezi; Autodesk’in ilk Yetkili Eğitim Merkezi olma ünvanı ve 20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.
Ayrıntılı bilgi için
Autodesk Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?
Autodesk'in uluslararası standartlarını sağlayan eğitim merkezinde kurs alan kursiyerler; eğitim sonunda dünya çapında geçerliliği olan Autodesk Sertifikası almaya hak kazanırlar.
Ayrıntılı bilgi için
Öğretme Garantisi nedir?
Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir.
Ayrıntılı bilgi için
Elektrik Plus eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?
Elektrik Plus eğitimi, 136 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katılınan seansa göre 12 ile 24 hafta arasında değişmektedir.
Ayrıntılı bilgi için
Elektrik Plus eğitimini nerede alabilirim?
Bilişim Eğitim Merkezi Elektrik Plus kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Çekmeköy, Ankara, Bursa, Konya, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için
Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?
Bilişim Eğitim Merkezi’nde kursiyer adayları ödeme seçeneklerini kendileri belirleyerek bütçelerine uyan fiyat alternatiflerini seçme şansına sahiptirler. Nakit, peşin ödeme, senet ve kredi kartına taksit yapılabilmektedir.
Ayrıntılı bilgi için
Grafik Tasarım, Microsoft Office, Microsoft Excel (İleri), E-Ticaret , Sosyal Medya Uzmanlığı , Bilişim Junior Eğitimi, Veri Raporlama ve İş Zekası, MS SQL Database (Veri Tabanı), Nebim V3 ERP, Adobe Photoshop
Kadıköy şubesi
Haftasonu

Java Yazılım Uzmanlığı , Python
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu