Bültenler

Bilişim Eğitim Merkezi; Kurumsal Firmalara Özel Fırsatlar Sunuyor

Bilişim Eğitim Merkezi; Kurumsal Firmalara Özel Fırsatlar Sunuyor


Kurumlara Özel Eğitimler

Modern dünyanın çağdaş eğitim anlayışını benimseyen "Bilişim Eğitim Merkezi"; bir defa satın alınıp hayat boyu tekrar tekrar kullanılan tek kavram olan eğitimi; yaşam standardı haline dönüştüren firmalar için çok avantajlı fırsatlar sunuyor. Verimli ve üretime dönüşen bir kariyer için eğitime yatırım yapmanın anahtar rol oynadığının farkında olan Bilişim Eğitim Merkezi; uzman kadrosu ve yılların deneyimiyle hazırladığıeğitimlerini; bilişim, kariyer ve dil alanlarında kendilerini geliştirmek isteyen firmaların beğenilerine sunuyor.


Üretime Dönüşen Eğitimler

Kurulduğu günden bugüne onbinlerce kişiye verdiği eğitimlerle sektörün en deneyimli ve başarılı eğitim kurumları arasında en önde yer alan Bilişim Eğitim Merkezi'ninkurumlara özel hazırladığıeğitimler listesi göz dolduruyor.Verilen kurumsal eğitimler arasında en çok tercih edilenlerden biri olan Sistem Eğitimleri başlığında verdiği; Microsoft Sistem,Linux ve türevleri SistemRedhatVmware veSistem 360 paket eğitimleri(Donanım&Network, MCSE, Sistem Plus; Server Yönetim Ailesi, Sanallaştırma, Güvenlik, Birleşik Mesajlaşma vb)ile bu alanda en yetkin eğitim merkezi olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.


Cisco tarafından özel olarak yetkilendirilmiş eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi eğitimleri arasında;Network Eğitimleri de yer alıyor. Bu alanda verilen Cisco Network(CCNA, CCNP, CCNA Security, CCNP Security, CCIE) eğitimlerisayesinde, Türkiye'nin istihdam ve verimlilik odaklı sağlam bir yapı üzerinde ilerleyebilmesi için uzmanlar yetiştirilmeye devam ediliyor.


Microsoft tarafından özel olarak yetkilendirilmiş "Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions (MCPLS)" ünvanına sahip Bilişim Eğitim Merkezi Yazılım Eğitimleri'nde verilen Microsoft YazılımJava YazılımMobil Yazılım ve Yazılım 360 paket eğitimleri(Web Yazılım Uzmanlığı, Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı ve Yazılım Plus; SharePoint Uzmanlığı, Java Uzmanlığı, Design Pattern MVC Entitity Framework, Mobil Yazılım Uzmanlığı, Veritabanı Yöneticiliği, Veritabanı Yazılım Uzmanlığı, İş Zekası Uzmanlığı vb) ile Bilgi Sistemleri Standartları Eğitimleri başlığı altında verdiği COBIT, ITIL ve ISO27001 / IEC Eğitimleriyle sektörün yazılım ve bilgi sistemleri standartları alanındaki tüm ihtiyacı karşılanmış oluyor.


Bünyesindeki öğrencileri için, tam donanımlı ve yüksek performanslı bilgisayar sayısı en yüksek eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi 'nin Veri Tabanı Eğitimleri'nde ise başlıklar; Microsoft, SQL, Oracle ve DB2 şeklinde sıralanıyor. Üstelik Bilgi Güvenliği Eğitimi almak isteyen kurumlar da unutulmayarak uzman eğitmenlerce Network Security AdministratorLicensed Penetration Testerİleri Düzey Siber Güvenlik Kurumsal Güvenlik CEH ve Check Point Eğitimleri de veriliyor.Kazanmış olduğu "Türkiye'nin En Geniş Yelpazede Eğitim Veren Eğitim Kurumu" ünvanının hakkını veren Bilişim Eğitim Merkezi; kariyerlerine uzman olarak devam etmeyi arzulayan profesyoneller için düzenlediği Proje Yönetimi EğitimleriERP Eğitimleri(Microsoft Dynamics, SAP, Netsis vb), Teknik Eğitimler (AutoCAD, SolidWorks, ArcGIS, 3DS Max, Revit, ArchiCAD vb), Grafik ve Web Eğitimleri (Adobe Photoshop, Illustrator, Flash, CorelDraw, HTML5 vb) Dijital Pazarlama Eğitimleri (Google Adwords, Analytics vb),Office Eğitimleri (Microsoft Excel, Word, Powerpoint vb) ve IT Outsource ile sektörün kurumlara yönelik eğitim ihtiyacını karşılamaya devam ediyor.


Dil alanında oluşan ihtiyacı karşılamak amacıyla ise Bilişim Eğitim Merkezi grup markası olan InfoLANG Dil Okulları çatısı altında dünyanın en çok rağbet gören dillerinin eğitimleri veriliyor. Bu alanda verilen eğitimler ise; İngilizce, Arapça, Rusça, İspanyolca, Almanca, Portekizce, İtalyanca ve Fransızca şeklinde sıralanırken eğitimlerde InfoLANG'in mucidi olduğu InfoLANG Metodu kullanılıyor ve "Öğretme Garantisi" veriliyor. Dil eğitiminin lideri InfoLANG Dil Okulları; Türkiye'nin ilk konuşma odaklı dil okulu olarak gösteriliyor ve eğitimlerde geleneksel yöntemlerden farklı bir yol izlenerek kişilerin aktif olduğu konuşma ve iletişim anlayışı yer alıyor.


Ayrıca InfoLANG Dil Okulları'nda U-design sınıflar kullanılarak; tüm öğrenci ve eğitmenler aynı anda birbirlerini görerek kolay ve akıcı bir iletişim kuruyorlar. Görsel ve işitsel algı gücünün çok önemli olduğu InfoLANG dil eğitimlerinde; bilgisayar, ses sistemi ve projeksiyondan yararlanılıyor. Üstelik uygulanan Dil Koçluğu sistemiyle; öğrenciler kendileri için en uygun sınıflara alınarak gelişimleri yakından takip ediliyor ve gelişmesi gereken durumlarda kişiye özel çözümler sunuluyor. InfoLANG'in dil eğitimlerinde sektörün en başarılı eğitim kurumu olmasının en önemli etmenlerinden biri olan Öğretme Garantisi ise; derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilerin başarısız olmaları durumunda aynı eğitimin ücretsiz olarak tekrar verilmesi anlamına geliyor.


Türkiye'de En Fazla Yetkinliğe Sahip Eğitim Kurumu

"Gelecek Bilişim'de" sloganı ile Türkiye genelinde altı ilde dokuz şubesi ile hizmet veren Bilişim Eğitim Merkezi ülke gelişiminin temeli olan eğitim alanında yatırımlarına devam ederek şubelerini artırıyor ve vermiş olduğu eğitimlerle, mesleğinde uzmanlaşmak isteyen öğrencilere kariyerleri için önemli avantajlar sağlıyorr. Ayrıca başta Microsoft, Cisco, Adobe, Autodesk olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, gibi uluslararası dev yazılım firmalarının Türkiye'deki Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet vererek, sektörün en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumu konumunda olan Bilişim Eğitim Merkezi, her yıl yaklaşık beş binin üzerinde kursiyere, şubelerinde ve çeşitli eğitim platformlarında (Yerinde eğitim, Online eğitim, Özel eğitim vb.) eğitimler vererek, kariyerlerinde yükselmelerine destek oluyor.


Öğrenci memnuniyetini ilke edinmiş olan Bilişim Eğitim Merkezi, hizmet verdiği alanlardaki iş gücünde daima seçici olan bir eğitim kurumu olarak çalışan ve eğitmen kadrosuyla; alanında uzman, mesleğini seven, insan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri gelişmiş deneyimli profesyonellerden oluşuyor.Kurumsal Firmaların Tercihi

Kurulduğu günden bu yana birçok Kamu ve Özel kurumların eğitim ihtiyaçlarını başarıyla karşılayan Bilişim Eğitim Merkezi; bu alanda uzmanlığını ispat etmiş olan bir eğitim kurumudur. Referansları arasında; Başbakanlık, TBMM, Genel Kurmay Başkanlığı tüm birimleri, Emniyet Genel Müdürlüğü, Sosyal Güvenlik Kurumu, Tübitak bulunmaktadır. Özel sektörde ise Akbank, Yapı Kredi, TÜPRAŞ, Türk Telekom eğitim verdiği kurumlardan bazılarıdır. Türkiye'nin 500 büyük sanayi kuruluşu arasına giren kurumlarının tamamına yakınına eğitim hizmeti vermiştir. Bilişim Eğitim Merkezi, "Eğitim üretim içindir" anlayışıyla bireysel üretkenliği artırabilmeyi ve işletmelerde kişisel verimliliği en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.


Bilişim Eğitim Merkezi, InfoLANG Dil Okulları, Bir İnsan Gelişim Akademisi ve Bilgi Koleji marka ve kuruluşlarıyla "herkes için ve her koşulda eğitim" bilinciyle, gerek sektöre olan katkıları gerekse referans ve çalışmaları ile başarısını kanıtlamış; ülke gelişimine yön verecek eğitim anlayışı ile bu alanda hizmet vermeye devam ederek alanında en yenilikçi kuruluş olmayı sürdürmektedir.


Bilişim Eğitim Merkezi

1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulan Bilişim Eğitim Merkezi temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye'de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojik inovasyonları öğretmek; kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve dolayısıyla istihdama yönelik kalifiye iş gücüne katkıda bulunmak amacıyla kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydeden Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinci ve disipliniyle; eğitim kalitesine verdiği önem ve yatırımlar sayesinde, bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olmuştur.

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi