Bültenler

Bilişim Eğitim Merkezi ve InfoLANG Dil Okulları İle Franchise Fırsatlarını Yakalayın!


Türkiye'de Franchise veren firmalar, girişimcilere ve girişimci adaylarına fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Hem yerelde hem de ulusal çapta bilinen bir markanın gücünden yararlanmak, hali hazırda kâr getiren, kazançlı ve başarılı bir iş modelinin franchise'ını almak giderek yaygınlaşıyor.


Franchising sayesinde iş hayatına adım atan yatırımcı, hem kendi işine sahip olmuş, hem de başarısı onaylanmış ve tecrübeli bir markanın gücünü arkasına almış olur.


Bilişim Eğitim Merkezi Franchise Fırsatları!


Bilişim Eğitim Grubu olarak, 1999'dan beri dünyanın dev markalarıyla işbirliği içinde sürdürdüğümüz üst düzey ve kaliteli bilişim, teknoloji ve dil eğitimlerimizi sizlerle birlikte ülkemiz gençlerinin hizmetine sunuyoruz.


Bilişim Eğitim Merkezi Franchise modeli, birçok markası ve alt markası ile Franchise veren güçlü ve girişimcilere yüksek getiri sağlayan bir iş modeli sağlamaktadır. Kurum'un 1999 yılından beri eğitim sektöründe olması, Bilişim Eğitim Merkezi'ni bilgi ve deneyim anlamında öne çıkarmaktadır.Bilişim Eğitim Merkezi 2006'dan bu yana franchising sistemiyle Türkiye genelinde temsilcilikler vermektedir. Şirket yetkilileri, gerek teknolojik altyapısıyla gerekse dinamik kadrosuyla güçlü bir franchising sistemi kurduklarını söylüyor.


"Bilişim Eğitim Merkezi" markasıyla, Microsoft, Autodesk, Adobe, Cisco, ArchiCAD, STA4CAD gibi her biri kendi alanında Dünya'nın lideri olan teknoloji markalarının Türkiye Partneri ve Yetkili Eğitim Merkezi'dir.


Kurumsal altyapısı ile Bilişim Eğitim Merkezi girişimciye yatırımın geri dönüş oranını oldukça kısa sürede kazandırırken, girişimciye de fizibilite, iş süreçleri, eğitim istihdam, pazarlama süreçleri (reklam, PR, tasarım, lansman, tanıtım materyalleri vb.), uluslararası geçerliliğe sahip sertifikaların verilmesi gibi konularda destek olmaktadır. Bilişim Eğitim Merkezi franchise veren bir kurum olarak girişimcinin fayda sağlayacağı bir konsept sunmaktadır.


Sizde bu güce ortak olmak ister misiniz?

Tanışmak ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için Franchise başvuru formunu hemen doldurun!


InfoLANG Dil Okulları Franchise Fırsatları!


Yılların getirdiği tecrübe ve yaptığı atılımlarla kendi alanında eğitim sektörünün lider kuruluşu olan "InfoLANG Dil Okulları", kurulduğu günden bu yana binlerce katılımcıya "Dünyanın Dili" ni öğretti. Şimdi ise tüm dünyada son yılların en geçerli iş kurma modeli olarak kabul edilen "Franchising Sistemi" ile InfoLANG; eğitim girişimcilerine aynı çatı altında birlikte çalışmayı teklif ediyor.


InfoLANG Franchising Sistemi sayesinde, lider bir ekibin sağladığı avantajlardan yararlanarak yüksek standartlara sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. InfoLANG Dil Okulları bünyesindeki uzmanların denetiminde, kısa bir sürede dünyaca ünlü bir eğitim kurumu olacak ve sektörde, çağın gerektirdiği, ülkemizin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunurken, kendi işinizi kurmuş olmanın da haklı gururunu yaşayacaksınız.
Yıllardır düzenlediği eğitim programlarıyla binlerce gencin başarılı ve kazançlı mesleklere kavuşma hayallerini gerçekleştiren InfoLANG Dil Okulları, size ortaklık teklif ediyor. Yeterli finansmana, girişimci ruha ve yüksek motivasyona sahipseniz; InfoLANG Dil Okulları'nın her geçen gün büyüyen eğitim zincirinin bir halkası olabilirsiniz.


InfoLANG Dil Okulları ile kuracağınız ortaklığınız sayesinde, dünya standartlarına sahip olacak ve kurumsallaşacaksınız. Böylelikle Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu ilerlemeye katkıda bulunacaksınız.


Ayrıca, "InfoLANG Dil Okulları" markasıyla ulusal ve uluslararası tescilli Marka ve Öğretme Garantili "InfoLANG Metodu"nun sahibi ve TOEFL yetkili sınav merkezidir.


InfoLANG Dil Okulları olarak; alt markalarımızdan olan InfoLANG Junior ve InfoKIDS ile çocuklarımıza kendi yaş düzeylerine uygun öğrenme materyalleriyle başlangıç seviyesinden itibaren Konuşma Odaklı bir eğitim modeli olan özel InfoLANG Metodu ile Öğretme Garantili İngilizce ve diğer dil eğitimlerini vermekteyiz. InfoLANG Junior ve InfoKIDS franchise fırsatlarını düşünebilir, aynı zamanda InfoLANG Dil Okulları alt markalarından olan InfoLANG Exam, InfoLANG Business içinde franchise fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.


Siz de Bilişim Eğitim Merkezi ve InfoLANG Dil Okulları avantajlarından yararlanın. Eğitime yapmış olduğunuz yatırımları bir adım ileriye taşıyın!


InfoKIDS ve InfoLANG Junior markalarımızda dahil olmak üzere franchise almak için başvuru formumuzu doldurabilir veya 0530 665 13 14 numaralı telefondan ekibimizle görüşebilirsiniz.

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi