Bültenler

Bilişim Eğitim Merkezi'nden Güz Fırsatı

Bilişim Eğitim Merkezinde sonbahara özel paket eğitim programlarımıza (Kariyer Plus eğitimleri; Mimar Plus, Makine Plus, İnşaat Plus, Elektrik Plus, Tasarım Plus; Sistem, Yazılım, Network, Grafik & Web Tasarım, Dijital Pazarlama Uzmanlığı ve 3D Animasyon) kayıt yaptıran kursiyerlerimiz %30’a varan indirim olanaklarından yararlanıyor. Ayrıca bir kur yabancı dil eğitimi hediye. Geleceğe kayıtsız kalmayın, planladığınız geleceği gerçeğe dönüştürün.


Bilişim sektörü, globalleşen dünyada hızla değişen rekabet koşulları ve pazar sebebiyle sürekli olarak dinamik bir gelişim içindedir. Bu özellikleri nedeniyle bilişim sektörü stratejik bir sanayi olarak ülkelerin ilgisini çekmekte ve bu sektör için devletler ve özel sektör tarafından özel planlamalar yapılmaktadır. Hızla küreselleşmekte olan bu sektörde rekabet büyük yoğunluk kazanmakta ve gün geçtikçe nitelikli bilişim çalışanı ihtiyacı artmaktadır. Üreten toplumların başarılı olabildiği günümüzde, Bilişim Eğitim Merkezinde alınan her bir saatlik eğitim; geleceğe yatırıma dönüşüyor.


İşe başlamanın veya rakiplerden sıyrılmanın gittikçe zorlaştığı teknoloji çağında, kişinin eğitim hayatında aldığı derslerin dışında kendini bireysel olarak da ne kadar geliştirdiği büyük önem kazanıyor. İşverenler için hayati önem taşıyan birçok yetkinliğin sektörde bulunan eğitim kurumları tarafından doldurulmaya çalışıldığı günümüzde; Bilişim Eğitim Merkezi, uzman kadrosu ve her yıl güncellenerek geliştirilen ders programlarıyla diğer eğitim kurumlarından farkını ortaya çıkarıyor.


Kişinin özel yaşamında bile etkisini görebildiği bilgi dağarcığı ve kişisel yeteneklerin; yeni işe başlarken ya da çalışılan işte yükselme durumlarında göze daha fazla çarptığı biliniyor. Alınan her bir saatlik Bilişim Eğitim Merkezi eğitimiyle artacak olan kişisel özgüven; etkisini anında göstererek kursiyer için direkt kazanca dönüşüyor. Türkiye’nin yetkinliği en fazla olan ve en geniş yelpazede eğitim veren Bilişim Eğitim Merkezi eğitimleriyle, kursiyerlerine ömürlük kazanç sağlayarak sektördeki eğitim kurumları arasından fark yaratarak ayrılıyor.


En büyük yatırımın kişinin kariyerine yapılan olduğunun farkında olan ve Microsoft, Adobe, Autodesk gibi dev yazılım üreticileri başta olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4 CAD, CISCO, Nebim gibi dünya devlerinin Türkiye’deki Yetkili Eğitim Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi, kursiyerlerine daha iyi bir geleceğin temellerinin atılacağı eğitimler veriyor. Güncellenen içerikleriyle; Kariyer Plus eğitimleri; Mimar Plus, Makine Plus, İnşaat Plus, Elektrik Plus, Tasarım Plus; Sistem, Network, Yazılım, Grafik Tasarım,  Web Tasarım, Dijital Pazarlama, Microsoft Office, 3D Animasyon, Bilgisayarlı Muhasebe ve Finans, Oyun Geliştirme ya da akademik eğitim düzeyindeki İç Mimari ve Dekorasyon eğitimlerinden birine karar vererek formu doldurmanın yeterli olduğu bu fırsattan, güz dönemine özel indirimleriyle yararlanmanın tam zamanı!
Donanım & Network Uzmanlığı Eğitimi Kursu, Sistem Uzmanlığı Eğitimi Kursu (MCSE)
Haftasonu
grafik tasarım

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi