Bültenler

Bilişim Eğitim Merkezi'nden Yılın Son Fırsatı!

Bilişim Eğitim Merkezi’nde tüm eğitim paketlerinde geçerli  günlük 1 TL’den başlayan eğitim fırsatları!


Bilişim Eğitim Merkezi’nde “Yılın Son Fırsatı” kampanyası kapsamında tüm eğitim paketlerimizde geçerli, günde 1 TL ödeme ile eğitim alma imkanından hemen yararlanmak için BİLGİ İSTİYORUM butonuna tıklayabilir veya bizi arayabilirsiniz. İletişim bilgilerimiz için tıklayın.


Bilişim Eğitim Merkezi’nde Hangi Eğitimler Verilmektedir?

Bilişim Eğitim Merkezi (BEM); Sistem Uzmanlığı eğitimi, Yazılım Uzmanlığı eğitimi, Grafik & Web Tasarım eğitimi, Bilgi Güvenliği eğitimi, Office eğitimleri, İç Mimari ve Dekorasyon eğitimleri, AutoCAD eğitimi, 3D Animasyon eğitimleri başta olmak üzere bilgisayar denince akla gelen daha birçok eğitimi bünyesinde barındırmaktadır. Buraya tıklayarak tüm eğitim paketlerimizi görebilir ve eğitimlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. 


Neden BEM?

Bilişim Eğitim Merkezi olarak vermiş olduğumuz eğitimlerin yazılımlarının dev üreticileri başta, MICROSOFT, ADOBE, AUTODESK olmak üzere, Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO ve Nebim gibi iş ortaklarının Yetkili Eğitim Merkezi olarak hizmet sunmaktayız. Bilişim Eğitim Merkezi sahip olduğu bu yetkinlikler ile eğitim kalitesinde gücüne güç katan ve mezun kursiyerlerine uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyon imkanı sunan, sektöründe en güvenilir ve en güçlü eğitim kurumudur.

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi