Bültenler

Jandarma Genel Komutanlığı, Bilişim Eğitim Merkezi Kurumsal Eğitimlerini TamamladıÜretime Dönüşen Eğitimler


Modern dünyanın çağdaş eğitim anlayışını benimseyen "Bilişim Eğitim Merkezi"; bir defa satın alınıp hayat boyu tekrar tekrar kullanılan tek kavram olan eğitimi; yaşam standardı haline dönüştüren firmalara özel kurumsal çözümler sunmaya devam ediyor. Yalnızca üreten toplumların başarılı olabildiği günümüzde, Bilişim Eğitim Merkezi’nde alınan her bir saatlik eğitim; firma için anında üretime dönüşüyor.


Türkiye’nin yetkinliği en fazla olan ve en geniş yelpazede eğitim veren Bilişim Eğitim Merkezi; kurumsal eğitim çözümleriyle, sektördeki eğitim kurumları arasından ayrılarak kursiyerlerine ömürlük kazanç sağlıyor ve üretim gücüne katkıda bulunuyor. Teknolojinin günlük hayatın bile büyük çoğunluğunu kapladığı günümüzde, Jandarma Genel Komutanlığı; Bilişim Eğitim Merkezi kurumsal eğitimleri arasından Bilişim Suçları Dedektiflik Eğitimlerini tercih ediyor.


Bilişim Suçları Dedektiflik Eğitimleri’nde (CHFI), katılımcılara Adli Bilişim konu başlıkları altında, bilgisayar, cep telefonu, tablet araştırma süreçleri,  medya cihazlarının incelenmesi,  veri toplama işlemleri ve adli bilişimin hukuksal süreçleri konularında eğitimler veriliyor. Ayrıca, konusunda uzman ve sertifikalı Bilişim Eğitim Merkezi eğitmenlerinin kontrolünde katılımcılar; adli bilişim incelemelerinde ihtiyaç duydukları elektronik araçlarda silinen dosyaları kurtarma, e-posta takibinin yapılması,  internet suçlarının incelenmesi,  iz sürme,  ağ trafiğinin incelenmesi,  saldırı türlerinin incelenmesi,  şifre kırma gibi konularda teorik bilgiler edinip aynı zamanda bu konularda uygulamalar da yaparak hem teorik hem pratik bilgi edinmiş oluyorlar. 
Bilişim Eğitim Merkezi


1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulan Bilişim Eğitim Merkezi temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojik inovasyonları öğretmek; kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve dolayısıyla istihdama yönelik kalifiye iş gücüne katkıda bulunmak amacıyla kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydeden Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinci ve disipliniyle; eğitim kalitesine verdiği önem ve yatırımlar sayesinde, bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olmuştur. 

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi