Bültenler

Mayıs Ayına Özel Fırsatları Kaçırmayın

Yalnızca üreten toplumların başarılı olabildiği günümüzde, Bilişim Eğitim Merkezi’nde alınan her bir saatlik eğitim; geleceğe yatırıma dönüşüyor.


İşe başlamanın veya rakiplerden sıyrılmanın gittikçe zorlaştığı teknoloji çağında, kişinin eğitim hayatında aldığı derslerin dışında kendini bireysel olarak da ne kadar geliştirdiği büyük önem kazanıyor. İşverenler için hayati önem taşıyan birçok yetkinliğin sektörde bulunan eğitim kurumları tarafından doldurulmaya çalışıldığı günümüzde; Bilişim Eğitim Merkezi, uzman kadrosu ve her yıl güncellenerek geliştirilen ders programlarıyla diğer eğitim kurumlarından farkını ortaya çıkarıyor.


Kişinin özel yaşamında bile etkisini görebildiği bilgi dağarcığı ve kişisel yeteneklerin; yeni işe başlarken ya da çalışılan işte yükselme durumlarında göze daha fazla çarptığı biliniyor. Alınan her bir saatlik Bilişim Eğitim Merkezi eğitimiyle artacak olan kişisel özgüven; etkisini anında göstererek kursiyer için direkt kazanca dönüşüyor. Türkiye’nin yetkinliği en fazla olan ve en geniş yelpazede eğitim veren Bilişim Eğitim Merkezi; eğitimleriyle, kursiyerlerine ömürlük kazanç sağlayarak sektördeki eğitim kurumları arasından ayrılıyor.


En büyük yatırımın kişinin kariyerine yapılan olduğunun farkında olan ve Microsoft, Adobe, Autodesk gibi dev yazılım üreticileri başta olmak üzere Corel, ArchiCAD, Sta4-CAD, CISCO,  gibi dünya devlerinin iş ortağı olan Bilişim Eğitim Merkezi, kursiyerlerine daha iyi bir geleceğin temellerinin atılacağı eğitimler veriyor. Güncellenen ders programlarıyla; Sistem, Network, Yazılım, Grafik, Dijital Pazarlama, E-ticaret, Microsoft Office, Finans, Oyun Geliştirme, 3D Animasyon ve Teknik Eğitimler,Kariyer Plus,E-Ticaret,Microsoft Office,Bilg. Muhasebe ve Finans,3D Animasyon,Oyun Geliştirmeya da akademik eğitim düzeyindeki İç Mimari ve Dekorasyon eğitimlerinden birine karar vererek formu doldurmanın yeterli olduğu bu fırsattan, baharın ilk indirimleriyle yararlanmanın tam zamanı!


Kariyerinize rakiplerden bir adım önde başlamak ya da aranılan çalışan olmak için bahar aylarına özel fırsatları ve ödeme koşullarını kaçırmayın, kaydınızı hemen yaptırın.

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi