ok
sık sorulan sorular;
İngilizce Eğitimi

İngilizce Eğitimi

InfoLANG Dil Okulları, Genel İngilizce Eğitim Programlarında ve diğer tüm Dil Eğitimi kategorilerinde bir prensip haline getirdiği InfoLANG Metodu ile hizmet vermektedir. InfoLANG Metodu tamamen “konuşma odaklı yaklaşım” üzerine kurulmuştur. InfoLANG Metodu ile kişinin konuşma becerisini geliştirmek başta olmak üzere; dinleme, okuma ve yazma yeteneklerinin gelişimi için yoğun eğitimler verilmektedir. InfoLANG Metodu beş (5) ana prensip altında birleşmektedir;


• Konuşma Odaklı Eğitim Anlayışı

• Verimliliği bilimsel olarak kanıtlanmış U-Design Sınıflar

• Bilgisayar, ses sistemi ve projeksiyon donanımlı eğitim alanları

• Dil Koçluğu Sistemi

• Öğretme Garantisi


Özünde öğrenci odaklı dil eğitimi anlayışı bulunan InfoLANG Metodu, bu anlayışa bağlı olarak öğrencilerin dil eğitimi süresince seçkin InfoLANG Eğitmen Kadrosu ile dört (4) ana beceride (konuşma, okuma, dinleme, yazma ) ve iki (2) aşamayı kapsayarak (gramer ve kelime bilgisi) maksimum kapasitede verimlilik sağlamayı hedefler. Öğrencilerine “Konuşma Odaklı Eğitim” programları sunan InfoLANG Dil Okulları, bununla birlikte İngilizce Dilinin aktif olarak kullanıldığı bir çevrede öğrencilerinin iletişim becerilerini daha kolay geliştirmelerini ve diğer üç beceride(dinleme, okuma, yazma)  daha etkili kullanabilmelerini sağlamaktadır.


Genel İngilizce Eğitimi almak isteyen kursiyerler ilk olarak, Bilişim Eğitim Grubu (BEG) tarafından geliştirilen ve mucidi olduğumuz CATX – User Adaptive Testing System ( Kullanıcı Uyumlu Test Uygulama Sistemi) ile profesyonel eğitim danışmanlarımız tarafından Seviye Tespit Sınavına (STS) tabi tutulur. CATX – User Adaptive Testing System öğrenci adayının dil yeterliliğini sağlıklı ölçebilmek için farklı kategori ve soru zorluklarına tabi tutarak, en etkin sonucu elde eder. Böylece öğrenci adayının gramer ve kelime bilgi düzeyi konuşma becerilerinin seviyesine göre, konuşma seviyesinin uygun olduğu gruba ataması yapılır.


InfoLANG Dil Okulları’nın Genel İngilizce Seviye Eğitimleri, Uluslararası Yabancı Dil standartlarında (International Language Standards)  oluşturulmuş CEFR (Common European Framework of Reference for Language- Avrupa Dilleri Ortak Kriterler Çerçevesi) olup, Avrupa Dil Standartları’nda seviyesini belirlediği Adayın, uluslararası seviyelere uygun eğitim almasını sağlamaktadır. Böylece Aday, sahip olduğu seviyeyi uluslararası standartlarda da tescil etmiş olmaktadır.


CEFR Yabancı Dil Seviyelerini uygulayan InfoLANG Dil Okulları, CEFR tarafından belirlenmiş olan altı (6) seviyede eğitim vermektedir:


Şimdi Başvur


A1 StarterBaşlangıç Seviyesi
A2 ElementaryTemel Seviye
B1 Pre-IntermediateOrta Düşük Seviye
B2 IntermediateOrta Seviye
C1 Upper-Intermediate         Orta Üstü Seviye
C2 Advancedİleri Seviye


CEFR Seviyeleri, A, B ve C bölümlerine ayrılarak, her bölüm iki (2) aşamadan oluşmaktadır. Bu seviyelerin her biri, InfoLANG Metodolojisi kapsamında seviye bazında konuşma ve öğrenci odaklı ilerlemektedir.


InfoLANG Dil Okulları, Bilişim Eğitim Merkezi (BEM) alt yapısı ile teknoloji yönünden destekli, Öğrenci ve Konuşma odaklı eğitimlere en uygun sınıf tipi olan U-Design sınıflarda eğitim vermektedir.


Dil Koçluğu Nedir?

Türkiye’de ilk kez InfoLANG Dil Okulları tarafından uygulamaya koyulan kişiye özel ‘‘Dil Koçluğu”, bünyesindeki öğrencilerine Genel İngilizce Grup Eğitimleri’ne ek olarak, bireysel eğitim pekiştirme programları sunmaktadır. InfoLANG Dil Okulları’nda grup eğitimi alan her birey, bu haktan yararlanabilir. Dil Koçluğu sistemi ile öğrenci düzenli olarak ders eğitmeni tarafından gözlem altında tutulur, eğitsel programlarının verimliliğinin attırılması amaçlanarak, birebir görüşmeler düzenlenir. Böylelikle öğrenci odaklı eğitim sistemine sahip olan InfoLANG Dil Okulları, her bir öğrencisinin eğitsel programlarında kaliteli eğitim anlayışının altını çizerek, aldığı eğitimden %100 verimlilik sağlamasını hedefler.


Öğretme Garantisi Nedir ? 

InfoLANG  Dil Okulları olarak öğrencilerimizin eğitim sürecini yakından takip ederek, eksik kaldıkları yönlerini ve becerilerini Dil Koçluğu Sistemimiz ile tamamlamaktayız. Bunun yanında, Öğretme Garantisi kapsamında; ders ortamına düzenli olarak katılan fakat bireysel olarak kur tekrarı isteyen her öğrencimize, ücretsiz tekrar hakkı sunmaktayız. Kurum olarak vizyonumuz haline gelmiş olan Öğrenci Odaklı Eğitim anlayışına yeni bir boyut kazandırarak Öğrenci Odaklı Hizmet anlayışımıza yansıtmaktayız. Kaliteli Eğitim ve hizmet anlayışı ve bu anlayışı uygulamaya koyabilen tek dil okulu olan InfoLANG Dil Okulları farkını açık bir şekilde ortaya koymaktadır.


Bu eğitim InfoLANG Dil Okulları ile ortak olarak verilmektedir.


Şimdi Başvur

Fırsatı siz de kaçırmayın!

Linux Eğitimi Kursu

XSteel Eğitimi

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2019 Bilişim Eğitim Merkezi