Cisco Network

Cisco Network

CCNA (Cisco Certified Network Associate) Eğitimi Kursu
CCNA eğitimi, ağ /network ve telekomünikasyon teknolojileri konusunda kendini geliştirmek isteyen ve bu sektörde çalışıp ilerlemek isteyen kişiler için başlangıç seviyesinde ve network üzerine temel oluşturmayı amaçlayan bir sertifikasyon programıdır.
CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi
Cisco sertifikasyon sisteminin ikinci basamağı olan CCNP eğitimi, network/ağ yönetimi konusunda uzmanlaşmak isteyenlere yönelik hazırlanmış bir programdır. CCNA sertifikasyon programını başarıyla tamamlayan kursiyerler, CCNA eğitiminin de desteğiyle beraber büyük ölçekli LAN/WAN ağlarını kurabilecek ve yönetebilecek düzeye gelirler.
CCNA Security Eğitimi
CCNA eğitimlerini başarıyla tamamlamış, Network mühendislerinin kendilerini Network Güvenliği konusunda geliştirmek istemeleri halinde almaları gereken bir eğitimdir.
CCNP Security Eğitimi
CCNA CCNP ve CCNA Security eğitimlerini başarıyla tamamlamış, uç sayısının fazla olduğu farklı lokasyonlarda şubesi bulunan büyük ölçekli kurumlarda çalışan Network mühendislerinin kendilerini Network Güvenliği konusunda geliştirmek istemeleri halinde almaları gereken bir eğitimdir.
CCIE Eğitimi
CCNA ve CCNP egitimini almış / tamamlamış ve bir üst basamak olan CCIE 'ye hazırlık yapmak isteyen uzmanlar, BGP, EIGRP ve OSPF’de yapıları tasarlamak ya da bu alanda kendini geliştirmek, herhangi gelişmiş yeni bir network yapısı kurmak isteyen veya...Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu