ok
sık sorulan sorular;
Catia

Catia

Catia birçok sektörde ürün tasarımı ve yenilikçilik için tercih edilen bir katı modellendirme ve tasarım yazılımıdır. Ölçeklenebilir yapısı ile farklı büyüklükteki işletmelerin hepsinin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.


Sıfırdan 3B tasarım yapacak veya 2D tasarlanmış bir çizimi 3B’ye dönüştürecek olan endüstriyel tasarımcıların yaratıcı güçlerini kullanma özgürlüğü sunar ve konsept aşamasının daha en başından fikir çeşitliliği için ivme verir. Catia, ileri yüzey modelleme araçları sayesinde en yüksek A sınıfı yüzey kalitesi için estetik ve ergonomik şekilleri modelleme, analiz etme ve görselleştirme fırsatı sunar. Ayrıca üretim, analiz ve kalıp tasarımı gibi “downstream” uygulamalarda kullanılacak olan parçalar için tersine mühendislik ve yüzey yeniden kullanımı imkanı sunan araçlar tasarlanmasını sağlar. Catia’nın gerçekçi şekil optimizasyon araçları ile birleştirdiği güçlü tersine mühendislik çözümleri, fiziksel prototip şekillerinin hızlı bir şekilde geliştirilmesini mümkün kılar.


Fırsatı siz de kaçırmayın!

Veri Raporlama ve İş Zekası
Kadıköy şubesi
Haftasonu

AutoCAD, Revit, 3ds Max , CCNA (Cisco Certified Network Associate) Eğitimi Kursu, CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, Ethical Hacking (Hacker) Eğitimi Kursu, CCNA Security Eğitimi, CCNP Security Eğitimi, CCIE Eğitimi
İstanbul | Kurumsal şubesi
Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu