Bültenler

Bilişim Eğitim Merkezi, Bilişim Çocuk Projesini Hayata Geçirdi
Geleceğe yatırım; Bilgisayar

Çağımız modern eğitim anlayışını benimseyen "Bilişim Eğitim Merkezi"; hizmet verdiği bilişim teknolojileri eğitimlerinin temellerini istihdam ve verimlilik odaklı sağlam bir yapı üzerinde atarak verdiği tüm eğitimlerle, Türkiye'de yeni teknolojilere uyumlu eğitim sistemlerini ileri seviyelere çıkarmayı hedefliyor. Çoğunlukla zaman öldürme aracı olan bilgisayarın, hobiden çok gelecek yatırımı için kullanılması gerektiğinin farkında olan Bilişim Eğitim Merkezi, öğrenme yaşının en verimli dönemi olan 7-16 yaş arası için özel olarak hazırladığı "Bilişim Çocuk" projesini hayata geçirdi.


Yaşa ve Altyapı Seviyelerine Göre Eğitim

Geleceğin en büyük yatırımı olan çocukların; ileride sağlam temeller üzerine inşa edilmiş birer kariyer sahibi olabilmeleri için, ilgi alanlarının ve yatkınlıklarının erken yaşlarda keşfedilmiş olması gerektiğini belirten Bilişim Eğitim Merkezi eğitim yöneticileri; temel bilgisayar eğitiminin yanı sıra; Bilgisayar Donanımı, Network ve Sistem Teknolojileri, Grafik Tasarım, Web Tasarımı, 3D Modelleme, Yazılım ve Veritabanı, Beyaz Şapkalı Hacker, Oyun Geliştirme gibi alanlarda çocukların alt yapısı ve seviyelerine göre eğitimler düzenleneceğini belirttiler.

Geleceğin standartlarında, teknolojiyi yalnızca kullanan değil, aynı zamanda üreten ve ihraç eden bir ülke olabilmemiz için velilere çağrıda bulunan Bilişim Eğitim Merkezi eğitim uzmanları, çocukları, küçük yaşta teknolojiyle tanışmaları ve kariyerlerine sağlam temeller üzerinde başlayabilmeleri için "Bilişim Çocuk" eğitimlerine davet ediyorlar.


Bilişim Eğitim Merkezi

1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulan Bilişim Eğitim Merkezi temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye'de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojik inovasyonları öğretmek; kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve dolayısıyla istihdama yönelik kalifiye iş gücüne katkıda bulunmak amacıyla kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydeden Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinci ve disipliniyle; eğitim kalitesine verdiği önem ve yatırımlar sayesinde, bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olmuştur.

Bilişim Eğitim Merkezi yeni bina konsepti ile sağladığı yaşam konforuna ilişkin hizmet gereksinimleri ve ihtiyaçların giderilmesi dışında, gelecekte de çağdaş eğitim yaklaşımına örnek oluşturmayı ve bu bilincin yaygınlaşmasını sağlamayı hedeflemiştir.

CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, CCNP Security Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Mail olarak ücret bilgisini göndermenizi rica ediyorum

CCNP Security Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Mail olarak ücret bilgisinin gönderilmesini rica ediyorum

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu