Bültenler

Bilişim Eğitim Merkezi Konseptini Yeniledi!

Akıllı Bina Konsepti

Çağımız modern eğitim anlayışını benimseyen "Bilişim Eğitim Merkezi"; insanların eğitim alırken bulundukları ortamdaki konforlarına ilişkin hizmet gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını önceden belirleyerek, akıllı bina özelliklerini taşıyan, özgün tasarımlı "Bahariye Caddesi, Süleymanpaşa sokak No: 2 adresindeki yeni binasına taşındı. Hizmet verdiği bilişim teknolojileri eğitimlerinin temellerini istihdam ve verimlilik odaklı sağlam bir yapı üzerinde atarak verdiği tüm eğitimlerle, Türkiye'de yeni teknolojilere uyumlu eğitim sistemlerini, yeni bina konseptiyle ileri seviyelere çıkarmayı hedefliyor.
Özel Tasarımlı Sınıflarda Eğitim

Kursiyerler, yeni bina konseptinin hayata geçirilmesiyle birlikte eğitimlerini; özel donanımlı son teknolojik özelliklere sahip, akıllı tv uygulamaları eşliğinde, daha önce hiçbir kurum tarafından uygulanmamış olan ergonomik çalışma koltuklarına sahip, özel tasarımlı ve son teknoloji trendleriyle zenginleştirilmiş eğitim masalarında uzmanlar kontrolünde gerçekleştiriyor. Binada bulunan tüm aydınlatmalar, daylight ve led teknolojili olup, doğal ışıktan mümkün olduğu kadar yararlanılabilmesi için tasarlandı. Konum itibariyle Bahariyenin kalbinde bulunan bina, Kadıköy'ün bölgede tek olma özelliğine sahip, 270º Panaromik Deniz ve İstanbul manzarasıyla eşsiz bir huzur ve görsel şölen sunuyor.

Eğitim programları, CRM sistemleri üzerinde kaydedilmekte olup, ders adları, alınan eğitimler, öğrenci bilgileri ve ileri teknoloji otomasyon sistemleriyle işleniyor. Ayrıca sınıf içlerinde kullanılan yazılabilir duvar özellikli "sınıf tahtası" uygulaması ile standart yazı tahtası kavramına boyut kazandırılarak, kullanılabilirlik estetikle birleştirildi.

Uluslararası Microsoft "Fiziki Standartlarına" sahip Bilişim Eğitim Merkezi; Network eğitimleri, (CCNA, CCNP, CCNA, CCIE) özel olarak tasarlanmış Cisco(Cisco Certified Network) Network laboratuvarlarında, iOS eğitimleri ise MAC laboratuvarlarında gerçekleştiriliyor. Bu sayede kişiler, teknoloji ile entegrasyonu eksiksiz bir uyum içerisinde hayata geçirmiş oluyorlar. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB)'na bağlı olarak eğitimlerini gerçekleştiren Bilişim Eğitim Merkezi, kursiyerlerini uluslararası geçerli  Adobe, Microsoft, Cisco, Sta4-CAD sertifikalarıyla belgelendiriyor. Bununla birlikte, Kurumsal Eğitim Sunumları; özel toplantılar da, son teknolojiye sahip ses sistemleri ve özel ayrıştırıcı paravanlı bölmeleri bulunan 80-90 kişi kapasiteli seminer salonlarında gerçekleştiriliyor.
Bilişim Eğitim Merkezi

1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulan Bilişim Eğitim Merkezi temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye'de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojik inovasyonları öğretmek; kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve dolayısıyla istihdama yönelik kalifiye iş gücüne katkıda bulunmak amacıyla kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydeden Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinci ve disipliniyle; eğitim kalitesine verdiği önem ve yatırımlar sayesinde, bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olmuştur.

Bilişim Eğitim Merkezi yeni bina konsepti ile sağladığı yaşam konforuna ilişkin hizmet gereksinimleri ve ihtiyaçların giderilmesi dışında, gelecekte de çağdaş eğitim yaklaşımına örnek oluşturmayı ve bu bilincin yaygınlaşmasını sağlamayı hedeflemiştir.
Grafik Tasarım, Microsoft Office, Microsoft Excel (İleri), E-Ticaret , Sosyal Medya Uzmanlığı , Bilişim Junior Eğitimi, Veri Raporlama ve İş Zekası, MS SQL Database (Veri Tabanı), Nebim V3 ERP, Adobe Photoshop
Kadıköy şubesi
Haftasonu

Java Yazılım Uzmanlığı , Python
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu