Bültenler

Bilişim Eğitim Merkezi, Sınıf Kiralama Projesini Hayata Geçirdiİstanbul'un Kalbindeki Kurumsal Ortağınız

Çağımız modern eğitim anlayışını benimseyen "Bilişim Eğitim Merkezi, talepler doğrultusunda verdiği hizmetlerine bir yenisini daha ekliyor. İnsanların eğitim alırken bulundukları ortamdaki konforlarına ilişkin hizmet gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını önceden belirleyerek, akıllı bina özelliklerini taşıyan, özgün tasarımlı "Bahariye Caddesi, Süleymanpaşa sokak No: 2 Kadıköy" adresindeki yeni binasında bulunan akıllı sınıflarını, toplantı ve eğitim düzenlemek isteyen tüm kurumlara açıyor.
Modern Teknolojili Bilgisayar Laboratuvarları


Zamanın öneminin farkında olan Bilişim Eğitim Merkezi, kurumların iş toplantısı ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İstanbul ve Anadolu Yakası'nın kalbinde; Kadıköy'de yer alan; Asya ve Avrupa kıtasından her türlü toplu taşıma imkanıyla ulaşımın mümkün olduğu merkezi tesisini, bilgisayarlı eğitim salonu ihtiyacı olan tüm kurumların hizmetine sunuyor.

Bilişim Eğitim Merkezi bilgisayar laboratuvarlarında, konforlu bir eğitim ve toplantı ortamı sunulması amacıyla; görsel sunum, ses ve ışık yalıtımı ve hava döngüsü düşünülerek; ortam ısısı uygun hale getirilebilecek biçimde hazırlanmıştır. Ayrıca bu laboratuvarlarda özel donanımlı, son teknolojik özelliklere sahip akıllı tv uygulamaları eşliğinde; daha önce hiçbir kurum tarafından uygulanmamış olan ergonomik çalışma koltuklarına sahip, özel tasarımlı ve son teknoloji trendleriyle zenginleştirilmiş eğitim masalarından faydalanılmaktadır..

Bilişim Eğitim Merkezi akıllı sınıflarında her kullanıcı için modern teknolojiyle donatılmış, yüksek kapasiteli bilgisayarlar bulunmaktadır; böylece her kullanıcı diğerinden bağımsız çalışabilmekte ve toplantıdan maksimum verim alınabilmektedir. Üstelik konum itibariyle Kadıköy'ün bölgede tek olma özelliğine sahip, 270º Panaromik Deniz ve İstanbul manzarasıyla, kullanıcılarına molaları için eşsiz bir huzur ve görsel şölen sunmaktadır.


Bilişim Eğitim Merkezi

1999 yılında bilişim teknolojileri alanında eğitim vermek amacıyla kurulan Bilişim Eğitim Merkezi temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye'de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Sahip olduğu değerleri en güncel teknolojik inovasyonları öğretmek; kursiyerlerini hayallerindeki mesleğe kavuşturmak, kariyer sahibi yapmak ve dolayısıyla istihdama yönelik kalifiye iş gücüne katkıda bulunmak amacıyla kullanmıştır. Misyonu ve vizyonu ile örtüşen eğitim içeriklerine yatırım yaparak sektörde önemli bir ilerleme kaydeden Bilişim Eğitim Merkezi, eğitim sektöründe öncü olmanın bilinci ve disipliniyle; eğitim kalitesine verdiği önem ve yatırımlar sayesinde, bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olmuştur.

Bilişim Eğitim Merkezi yeni bina konsepti ile sağladığı yaşam konforuna ilişkin hizmet gereksinimleri ve ihtiyaçların giderilmesi dışında, gelecekte de çağdaş eğitim yaklaşımına örnek oluşturmayı ve bu bilincin yaygınlaşmasını sağlamayı hedeflemiştir.

CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, CCNP Security Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Mail olarak ücret bilgisini göndermenizi rica ediyorum

CCNP Security Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Mail olarak ücret bilgisinin gönderilmesini rica ediyorum

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu