Bültenler

Dijital Pazarlama Hakkında Merak Edilenler

Sosyal Medya Uzmanlığı

Markalar ve kurumların dijital dünyada tanıtımını yapacak, online itibarını koruyup geliştirecek Sosyal Medya Uzmanları yetiştirmeyi amaçlayan bu eğitim sosyal mecralarda kriz yönetimi ve dijital pazarlama faaliyetlerinde başarı yakalamanızı hedefler.

Dijitalleşen dünyanın sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyen, kendisine yatırım yaparak kariyerinde yeni bir sayfa açmak isteyen dijital pazarlama uzmanlığı adayları dijital pazarlama eğitimleri ile marka yöneticileri, strateji geliştiricileri, pazarlama sorumluları,kurumsal iletişim sorumluları, medya planlama departmanları, ajans yöneticileri, internet girişimcileri pozisyonlarına göz kırparak farklı departmanlarda çalışma imkanı bulabilirler.


SEO-SEM Eğitimine Kimler Katılmalıdır?

Google araçlarını etkili kullanarak daha fazla katma değer üretmek isteyen herkes SEO ve SEM eğitimlerine katılmalıdır. Söyle bir örnek verelim; bir şey satmak veya paylaşmak istiyorsunuz. İşlek bir yerde dükkanınız da yoksa gün içinde sizi farkederek kapıdan içeri giren kişi sayısı beklentilerinizi karşılayamayabilir. A kalite ürününüzü piyasadaki rakiplerinizden çok daha uygun bir teklifle sunmanıza rağmen değişen de bir şey olmuyor... Dijital dünyada insanların sizi farketmesini sağlayarak krizi fırsata çevirebilirsiniz. Seo ve Sem optimizasyonları sayesinde ürününüzle ilgilenme potansiyeli yüksek hedef kitleler oluşturarak yatırımlarınızdan maksimum getiriyi sağlayabilirsiniz.


Google Analytics

Google Analytics, Google'in ücretsiz analiz ve raporlama aracıdır. (Web siteniz ayda 5 milyondan az ziyaretçi alıyorsa ücretsiz). Ziyaretçilerin sitenizi nasıl kullandığı, sitenize nasıl geldiği ve tekrar ziyaret etmelerini nasıl sağlayabileceğiniz ile ilgili öngörüler sunar. Aynı zamanda satışları ve dönüşümleri ölçmenizi sağlar. Bu özelliği ile bir sayaç gibi de düşünülebilir.


E-Ticaret

“Gelecek internette, bu işe yatırım yapmak gerek!” diyen, Çevresindeki e-ticaret sitelerine bakıp “Ben daha iyisini yaparım!” diye düşünen, Halihazırda yaptığı işini internete taşımak isteyen, Özgün bir e-ticaret fikri olan, Çalıştığı firmanın e-ticaret işlerinden sorumlu olmak isteyen, Sahip olduğu e-ticaret bilgi ve deneyimini bir üst seviyeye taşımak isteyen, herkes bu eğitime katılmalıdır.


Öğretme Garantisi nedir?

Öğretme Garantisinin mucidi olan ve eğitim sektörüne kazandıran kurum Bilişim Eğitim Merkezi ’dir. Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir. Bu uygulama aynı zamanda Bilişim Eğitim Merkezi'nin eğitim sistemine, yetkinliklerine, eğitmenlerine ve ekibine duyduğu güvenin ifadesidir. Bilişim Eğitim Merkezi’ne kayıt olan bir kursiyerler, tam olarak öğrenmeden kursu bitirmemektedirler. 


Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu