Bültenler

Her Tasarımcının Bilmesi Gereken Programlar Nelerdir?

Kullanışlı, inovatif, akıllı, doğaya saygılı, değer sunan… “İyi tasarım”ı tanımlarken kullandığımız tabirleri daha da çoğaltmak mümkün. Peki, “iyi tasarımcı” kime denir? Bilişim Eğitim Grubu Kariyer Plus Eğitim Paketleri ile katılımcılarına, tasarım yeteneklerini bir üst seviyeye taşıyarak diledikleri alanlarda uzmanlaşabilme imkanı veriyor. Tasarım Plus Eğitim Paketi iyi ve yeni fikirlere sahip, tasarım alanında çalışan profesyoneller için geliştirildi. Peki tasarımcılar hangi programları bilmeli? İşte Tasarım Plus Eğitim Paketinde yer alan ve her tasarımcının mutlaka bilmesi gereken programlar! 

Günümüzde, ne kadar çok üniversite ve buna bağlı bir çok ihtisas alanı bulunmakta ve bu alanlarda öğrenim görerek meslek hayatına atılan yeni mezunların sayısı da bir o kadar fazla. Bu nedenle üniversite diplomasının yanına bir “artı” eklemek artık bir ihtiyaç. Kariyer Plus Eğitimleri eesleki yazılımları etkin bir şekilde kullanabilmek için geliştirildi. Üniversitelerin ve meslek yüksek okullarının tasarım, mimarlık, iç mimarlık, inşaat, makine, harita gibi teknik bölümlerine devam edenlerin mesleki yazılımları bilmesi artık bir zorunluluk. Peki, tasarımcıların bilmesi gereken programlar hangileri?


Tasarımcılar İçin MS Office ve İleri Excel

Ofis programları hem çok yaygın hem de tasarımcılar için olmazsa olmaz niteliğinde. Özellikle Excel, Word ve PowerPoint programlarını çok iyi kullanmak gerekiyor. İleri Excel seviyesi tasarımcıların formüller tanımlayarak bazı hesaplamalar yapmasını sağlayarak daha kısa sürede daha fazla tasarım yapabilmelerini sağlıyor. Bilişim Eğitim Grubu’nda tasarımcılar özelinde hazırlanmış olan bir MS Office eğitim programıyla kariyer yolculuğunuza eksiksiz bir şekilde yelken açabilirsiniz.


En Güncel AutoCAD Eğitimleri

20. yüzyılın sonlarında başlayan ve 21. yüzyılda hızlanan dönüşümle artık bilgisayar ortamında 2 ve 3 boyutlu çizimler yapmak mümkün. Bunun için AutoCAD bilmek gerekiyor. AutoCAD’in hem klasik hem de yeni güncellemeleri ile dizayn edilmiş modülü pek çok kolaylık sunuyor. Bilişim Eğitim Grubu, güncel AutoCAD eğitimleri ile yeni bir dünya tasarlamak bile mümkün hale geliyor. AutoCAD eğitimine katılmak için Windows İşletim Sistemi ve bilgisayarın çalışma mantığının bilinmesi yeterli. Temel Microsoft Office bilgisine sahip olmaksa verimi arttırıyor. Tüm mühendis, mimar, tasarımcı, tekniker ve teknisyenler AutoCAD eğitimine katılabiliyor.


İyi Tasarım İçin 3ds Max Eğitimi

3ds Max (3D Studio Max), güçlü ve çok yönlü bir 3 boyutlu tasarım, görsel sunum ve animasyon programı. Özellikle mimari, grafik tasarım, sinema TV, animasyon, endüstriyel tasarım gibi alanlarda etkin olarak kullanılan programla yapılabilecekler neredeyse sınırsız. 3 Boyutlu modelleme aşamasında; mimari yapılar, otomobil, uçak gibi araçlar, insan, hayvan ve animasyon karakterlerinin gerçeğe çok yakın detaylarda tasarlanabilmesi 3ds Max Eğitimi’ni tamamlayan tasarımcıların tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri.


RhinoCeros Eğitimi ile uzaysal tasarımlar

Rhinoceros, teknik olarak 3 boyutlu bir uzay düzleminde obje yaratma programı olarak tanımlanabilir. Bu da kullanıcıların temel teknik resim bilgisine sahip olmalarını anlamına geliyor. Yazılım altyapısı olarak AutoCAD tabanını kullanan programa daha önce AutoCAD Eğitimi almış adaylar kolaylıkla uyum sağlayarak tasarımlarını geliştirebilecekleri fırsatlar elde ediyorlar.


Adobe Photoshop hep popüler

Adobe Photoshop yaratıcı beyinlerin yaygın programı olarak hala popülerliğini koruyor. Birinci sınıf görüntüleme ve tasarım yazılımı olan Adobe’nin fotoğraf düzenleme, birleştirme, dijital boyama, animasyon ve grafik tasarım gibi özellikler sunduğu Photoshop programı dijital cihazlara uyumlu yapısıyla her an her yerde tasarım yapılmasına olanak tanıyor.


Siz de Kariyer Plus Eğitim Paketleri ile ihtiyaç duyduğunuz mesleki yazılımları yetkili eğitim kurumu ve konusunda uzman eğitmenlerden alarak kariyeriniz için büyük bir adım atabilirsiniz. Bilişim Eğitim Grubu bünyesinde alacağınız eğitimlerin sonunda yapılacak olan proje çalışmalarında başarılı olan öğrencilerimiz, uluslararası geçerliliği olan sertifikaları almaya hak kazanıyor.

Bilgi formunu doldurarak ilgilendiğiniz eğitimler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bilgi Almak İstiyorum


CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, CCNP Security Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Mail olarak ücret bilgisini göndermenizi rica ediyorum

CCNP Security Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Mail olarak ücret bilgisinin gönderilmesini rica ediyorum

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu