Pyhton ile Programlama eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde almalıyım?

Bilişim Eğitim Merkezi;  26 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur. Ayrıca Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft, Autodesk ve Adobe gibi dünyanın lider yazılım şirketlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olan kurumdur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi; tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir.

• 26 yıllık deneyim

• 300.000+ Fazla Mezun Öğrenci

• 1000+ Başarılı Proje

• 3000+ Uzman Eğitmen Kadrosu

• Öğretme Garantili Eğitim

• Dünya Standartları Üstünde Eğitim

• Hibrit + Modelinin Türkiye’deki İlk Uygulayıcısı

• Üretim ve Çözüm Odaklı Eğitim


Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?

Microsoft, Autodesk ve Adobe gibi dünyanın lider yazılım şirketleri, kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir. Bu yetkiyi verirken eğitimleri verecek olan eğitmenlerin, eğitimlerin verileceği sınıfların, binaların ve eğitim kaynaklarının tamamını denetime tabi tutmaktadır. Bu şartları sağlayan eğitim merkezinde eğitim alan kursiyerler eğitim sonunda dünya çapında geçerli eğitim sertifikası ve Bilişim Eğitim Merkezi Katılım Sertifikası almaya hak kazanmaktadırlar.

Öğretme Garantisi nedir?

Öğretme Garantisinin mucidi olan ve eğitim sektörüne kazandıran kurum "Bilişim Eğitim Merkezi" ’dir. Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir. Bu uygulama aynı zamanda Bilişim Eğitim Merkezi'nin eğitim sistemine, yetkinliklerine, eğitmenlerine ve ekibine duyduğu güvenin ifadesidir. Bilişim Eğitim Merkezi’ne kayıt olan bir kursiyerler, tam olarak öğrenmeden kursu bitirmemektedirler. 

SAP Finans & Muhasebe Modülü Son Kullanıcı eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?

SAP Finans & Muhasebe Modülü Son Kullanıcı eğitimi, 40 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katıldığınız seansa göre 4 ile 6 hafta arasında değişmektedir.


Bilişim Eğitim Merkezi’nde eğitim seansları Hafta İçi Gündüz,  Hafta İçi Akşam, Hafta Sonu, Hafta Sonu Akşam ve size Özel Grubumuzda sizin belirleyeceğiniz gün ve saatte yapılabilmektedir. 


Pyhton ile Programlama eğitimini nerede alabilirim?

Bilişim Eğitim Merkezi SAP Finans & Muhasebe Modülü Son Kullanıcı kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Ankara, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz.

Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?

Peşin Ödeme, Taksitli Ödeme, Kredi Kartı ile şubemizde veya sanal ödeme yöntemleri ile uzaktan ödeme, Banka Havale/Eft ile ödeme yapılabilmektedir. Kampanya dönemlerinde veya kampanyalı eğitimlerde çok özel ödeme ve indirim seçenekleri de sunulmaktadır. Bilişim Eğitim Merkezi kaliteli eğitim ve hizmet ilkesinden ödün vermeden, her kesimden bütçeye uygun fiyat avantajları ile her zaman kursiyerlerinin yanındadır. Bilişim Eğitim Merkezi eğitim içerikleri ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için en yakın şubemiz (İstanbul: Kadıköy, Bakırköy, Beşiktaş, Ankara: Kızılay, Eskişehir) ile iletişime geçebilir, uluslararası fiziki standartlara uygun teknik altyapıdaki bilgisayar laboratuvarlarımızı ve sınıflarımızı gezebilirsiniz.

ok
sık sorulan sorular;
  • Pyhton ile Programlama eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde almalıyım?
  • Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?
  • Öğretme Garantisi nedir?
  • SAP Finans & Muhasebe Modülü Son Kullanıcı eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?
  • Pyhton ile Programlama eğitimini nerede alabilirim?
  • Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?
Python

Python

Python ile Programlama, Dünyanın yazdığı en popüler programlama dili olan Pyhton kullanımı her geçen gün artmaktadır. Geniş kütüphanesi, öğrenme kolaylığı, basit yapısı ile birçok alanda ve disiplinde uygulama geliştirilirken tercih edilme nedeni olmasını sağlamaktadır. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de ilköğretim seviyesinden başlayarak öğretilebilmektedir.


Günümüzde kullanım yoğunluğu en başta gelen Python dili; nesne yönelimli, birimsel ve etkileşimi yüksek bir dildir. Bu sebeple diğer dillere göre öğrenimi ve uygulanması daha hızlı olan Python ile kariyerinize yeni bir yön verebilirsiniz.


Python, sizlere sorumlu olduğunuz projelerde az sayıda kod satırı ile programlama yaparak zaman tasarrufu sağlamaktadır. İhtiyaç duyduğunuz pek çok bileşen dilin içinde size hazır olarak sunulmaktadır. Basit söz dizimine sahip olan Python’un her platformda çalışabilmesi onun kullanıcı sayısını arttırmaktadır.

Şimdi Başvur


Python ile Programlama Eğitimine Kimler Katılmalıdır? 


Diğer tüm platformda çalışabilmesi nedeniyle geniş bir alanda kullanım kolaylığı Pyhton eğitimlerine yeni bir dil öğrenmek isteyen, yazılım becerilerini geliştirmek isteyen, sistem yönetimi ve bilgi güvenliği alanında çalışan, veri analizleri yapan, bilimsel ve akademik çalışmalar yürüten, web uygulamaları geliştiren, büyük veritabanlarını yöneten, machine learning ve yapay zeka projelerinde yer alan, makine programlaması yapan herkes katılabilir.


·  Pyhton eğitimlerine katılmak için ön koşul yoktur.

·  İlköğretim seviyesi itibarı okul hayatının her döneminde kodlama ile tanıştırmak isteyenler,

·  Üniversitelerin; mühendislik, matematik, fizik, uzay, istatistik, bilişim, robotik bölümlerinde okuyanlar veya mezunlar,

·  Bilişimin; güvenlik, veritabanı, sistem ve en önemlisi yapay zeka alanlarında kariyer yapanlar,

·  Kripto varlıklar ve blockchain konusunda uzmanlaşmak isteyenler,

 · Sosyal Medya üzerinden uygulama geliştirenler,Python ile Programlama Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?


Çalışma alanını genişletmek isteyen ve günümüzün ve geleceğin IT teknolojilerine konusunda geri kalmamak isteyenler python konusunda kendilerini geliştirmelidirler. Gelecek kariyerlerine, bilgi güvenliği, savunma sanayi, yapay zeka uygulamaları alanında devam etmek isteyen adayların Python kullanabilmesi kendilerine yeni kariyer planları açacaktır.


·  Dünyanın en çok tercih edilen yazılım dilini kullanmayı öğrenerek yeni çalışma alanları yaratabilirsiniz.

·  Mühendislik, İstatistik, Bilişim, Robotik, Uzay gibi alanlarda çalışıyorsanız mesleğinize en büyük katkıyı sağlayabilirsiniz.

·  Bireysel olarak örümcek yazılım, analiz, raporlama, problem çözüm araçları oluşturabilirsiniz.

·  Veri bilimi, Yapay Zeka, Blockchain gibi yeni meslek grupları için iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

·  Sosyal Medyada alanlarında kendinize özel scriptler oluşturabilir ya da oyunlar yaparak marketlerde kullanıma sunabilirsiniz. 

Şimdi Başvur


Python ile Programlama Eğitimini Neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde Almalıyım?


Bilişim Eğitim Merkezi;  26 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.  Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında en fazla uluslararası partnerliğe sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir. 


·  26 yıllık deneyim

·  300.000+ Fazla Mezun Öğrenci

·  1000+ Başarılı Proje

·  3000+ Uzman Eğitmen Kadrosu

·  Öğretme Garantili Eğitim

·  Dünya Standartları Üstünde Eğitim

·  Hibrit + Modelinin Türkiye’deki İlk Uygulayıcısı

·   Üretim ve Çözüm Odaklı Eğitim


Python ile Programlama Eğitim İçeriği Nasıldır?


·  Python Giriş

·  PyCharm ve Python Kurulum

·  Operatörler, Veri Tipleri, Karar Yapıları, Döngüler

·  Fonksiyonlar

·  Dosya yönetimleri, Pyhton Hata Türleri

·  Çalışma Dizini ve Dosya İşlemleri

·  Tarih, String İşlemleri

·  PyQt5 ile Arayüz Geliştirme

·  Data, Sistem, Web formları

·  Pyhton QT GUI

·  Pyhton ile Makine Öğrenimine Giriş


Sen Neredeysen Eğitim Orada! Öğrenmenin Hibrit+ Yolu!

Hibrit+ Eğitim Yöntemi, hem sınıf eğitiminin (yüz yüze) hem de Uzaktan Canlı Eğitimin (UCE) bir arada verildiği bir eğitim uygulamasıdır. Başka bir deyişle, Hibrit+ sınıflarda, öğrenciler derslerini sınıflara canlı bağlanarak tamamlayabilir ve eğitmenleri ile her an canlı bağlantılar kurarak iletişim halinde bulunabilirler.


Uzaktan Canlı Eğitim hakkında bilgi almak ya da başvurmak için tıklayınız.Fırsatı siz de kaçırmayın!
Pyhton ile Programlama eğitimini neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde almalıyım?
Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft, Autodesk ve Adobe gibi dünya devi yazılım şirketlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olma ünvanı ve 26 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.
Ayrıntılı bilgi için
Yetkili Eğitim Merkezi ne demektir?
Microsoft, Autodesk ve Adobe gibi dünyanın lider yazılım şirketleri, kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir.
Ayrıntılı bilgi için
Öğretme Garantisi nedir?
Bilişim Eğitim Merkezi eğitimlerinde, derslere %90 oranında katılım gösteren öğrencilere, yeniden talep ettikleri ya da kendilerini yetersiz hissettikleri takdirde aynı eğitim ücretsiz olarak verilir.
Ayrıntılı bilgi için
SAP Finans & Muhasebe Modülü Son Kullanıcı eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?
SAP Finans & Muhasebe Modülü Son Kullanıcı eğitimi, 48 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katıldığınız seansa göre 4 ile 6 hafta arasında değişmektedir.
Ayrıntılı bilgi için
Pyhton ile Programlama eğitimini nerede alabilirim?
Bilişim Eğitim Merkezi SAP Finans & Muhasebe Modülü Son Kullanıcı kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Ankara, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz.
Ayrıntılı bilgi için
Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?
Bilişim Eğitim Merkezi’nde kursiyer adayları ödeme seçeneklerini kendileri belirleyerek bütçelerine uyan fiyat alternatiflerini seçme şansına sahiptirler. Peşin Ödeme, Taksitli Ödeme, Kredi Kartı ile şubemizde veya sanal ödeme yöntemleri ile uzaktan ödeme, Banka Havale/Eft ile ödeme yapılabilmektedir. Ödeme seçenekleri ile birlikte ödeme miktarlarınız konusunda da çok fazla seçenek sunulmaktadır.
Ayrıntılı bilgi için

Java Yazılım Uzmanlığı , Python, Yazılım Uzmanlığı (MCSD)
Beşiktaş şubesi
Hafta içi gündüz


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu