Bültenler

3 Boyutlu Animasyon ve Reklamcılık

3D Animasyon eğitimleri ile Bilişim Eğitim Merkezi, dünya çapında yaygın
olarak tercih edilen animasyon programlarının en güncel versiyonları
kullanarak kursiyerlerini bu konuda yetiştirmeyi amaçlar.
Bu eğitimle beraber, oyun sektörü, TV ve ajanslardan başlayıp Sanat
Yönetmenliği'ne (Art Direktör) kadar uzanan bir kariyer planı
oluşturabilirsiniz.

3ds MAX

3ds Max tasarımın bütün süreçlerini kendi içinde barındıran bir program olduğu için, eğitimi için Windows işletim sistemi ve bilgisayarın çalışma mantığının bilinmesi, mouse, klavye gibi ekipmanların kullanılabilmesi yeterlidir. Bununla birlikte diğer 3 boyutlu tasarım programlarında (Autocad, Maya vb.) bilgi sahibi olmak kullanıcıya avantaj sağlayabilir. Çok yönlü ve kreatif bir program olması nedeniyle, kullanıcının tasarım, animasyon gibi konulara ilgi duyuyor olması öğrenim sürecini kolaylaştıracaktır. 


Kimler Katılmalı?

3ds Max Programı Mimar, İç Mimar, Peyzaj Mimarı, Endüstriyel Tasarımcı, Grafiker, Çizgi-Film ve Animasyon sektöründekiler basta olmak üzere bir çok meslek dalına çözüm üretir. Bu mesleklerde lisans sahibi olanlar, öğrenciler Max eğitimlerine katılabilirler. Ayrıca restorasyon/dekorasyon vb. alanlarda çalışanlar, görsel 3 boyutlu sunumlara ihtiyaç duyan her meslek dalı 3Ds Max yazılımını mesleklerinde etkin olarak kullanabilirler.


Kariyerinize Katkıları

3ds Max Mimari, Endüstriyel Tasarım ve Animasyon Sektörü başta olmak üzere, bu alanlarda görev yapan, kendini geliştirmek isteyen her bireye hitap eder. Kaliteli görsel sunumları sayesinde fikir ve projeler etkileyici bir şekilde sunulabilir, bahsettiğimiz meslek dalları ve alanlarında 3Ds Max bilgisine sahip olmak aranan özelliklerden biri haline gelmiştir. Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.


After Effects

Adobe After Effects; endüstri standartını kullanarak müthiş görsel efektleri ile sınırsız çeşitlilikle filmler yaratılabilecek bir programdır.


Kimler Katılmalı?

Adobe After Effects kursuna, filmlere, dizilere ve kliplere özel efekt oluşturmak isteyenler, yazı jenerikleri, TV jenerikleri ve motion graphics (Hareketli görüntü grafiği) üretmek isteyenler katılmalıdır.


Kariyerinize Katkıları

Adobe After Effects’in diğer adobe yazılımları ve Max ile olan uyumu sayesinde yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Gördüğünüz her görüntüye efekt ekleyebilirsiniz. Sektörün olmazsa olmaz programıyla birçok firmanın tercihi olabilirsiniz. Ayrıca freelance olarak çalışabilirsiniz.


Premiere

Adobe Premiere, animatörlerin en çok kullandığı montaj programıdır. Video düzenleme programı olup başka birçok amaç için de kullanılabilir. Adobe Premiere yazılımı ile herhangi bir zorlukla karşılaşmadan sayısal video (Digital Video-DV, HD, HDV, SD) elde edebilir, video ürünlerinizi güzelleştirmek için araçlar kullanabilirsiniz.


Kimler Katılmalı?

Adobe Premiere eğitimine, film, dizi ve reklam montajı yapmak isteyenler, videoları müzikle, sesle ve geçiş efektleriyle süslemek isteyenler ve prodüksiyon firmalarında çalışanlar katılmalıdır.


Photoshop

Adobe ailesinin fotoğraf işleme, tasarım ve grafik işleri üzerine olan ve bu konuya ilgi duyan kişilerin kullandığı profesyonel ve çok yönlü bir programdır. Layer özellikleri sayesinde fotoğrafın farklı düzenlenmesiyle de Adobe After Effects ve Adobe Premiere programlarına animasyon materyali sağlama özelliği bulunmaktadır.


Kimler Katılmalı?

Adobe Photoshop, fotoğraf işleme, grafik düzenleme ve tasarım boyutunda çalışmalar yapan tüm bireylerin kullanması gereken bir programdır. Adobe Photoshop ile 3D Max programına malzeme hazırlayabilir, ayrıca Adobe After Effects ve Adobe Premiere programları ile entegre edebileceğiniz çalışmalar yapabilirsiniz.


Poser

Poser, 3D karakter tasarım ve animasyon aracıdır. Kullanıma hazır çeşitli 3D insan ve hayvan modelleri ile 3D figürler hazırlamaya yarayan bu uygulama, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde figürleme, pozlama ve animasyonu hızlı ve kolay bir hale getirir. Poser bilen biri rahatlıkla hazır karakterleri kullanabilir, hazır karakterleri deforme edebilir ya da bu karakterlere mimik animasyonları uygulayabilir. Poser ile iş akışındaki süreyi hızlandırarak freelance olarak veya firmalar için tercih edilen kişiler olabilirsiniz.


Vue

Vue Eğitimi ile Neler Yapılabilir?


Vue, animatörler ve görselleştirme ile uğraşan herkesin kullanması gereken bir programdır. Yeryüzü, gökyüzü, çöl gibi yeryüzü şekillerini modellemede kullanılan Vue ile kendinizi zenginleştirin ve iş kalitenizi arttırın. İş akışında önemli bir süre alan çevre modellemelerini Vue ile kısa zamanda gerçekçi bir şekilde oluşturun.


“Gelecek Bilisim’de!”

3 Boyutlu Animasyon ve Reklamcılık sektörüne yönelik eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bilgi formunu doldurunuz.

Bilgi formu için tıklayınız.

Bilgi Almak İstiyorum


Java Yazılım Uzmanlığı , Python, Yazılım Uzmanlığı (MCSD)
Beşiktaş şubesi
Hafta içi gündüz


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu