Duyurular

27. Yılımıza Özel %27 İndirim!

Eğitiminize bir destek de bizden! 


27 Yıldır Bilişimli Nesil Yetiştiriyoruz! 


Ayrıcalıklı Dünyamıza katılmak için %27 Net İndirim. 


Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurun Sizi Hemen Arayalım!


Hayalini kurduğunuz mesleğe Bilişim Eğitim Merkezi’nde alanında tecrübeli ve uzman, sektörün içinden gelen eğitmenlerimiz bünyesinde eğitim alarak alanınızda uzmanlaşabilir ve mesleğinize kavuşma yolunda çok büyük bir adım atabilirsiniz. Üstelik bunu dilediğiniz eğitimleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendiniz belirleyerek gerçekleştirebilirsiniz.


Bilişim Eğitim Merkezi Türkiye’de kurulduğu günden bu yana pek çok yeniliğe öncülük ettiği gibi  ‘Kendi Eğitim Paketini Oluştur’ Kampanyası ile de Türkiye’de yine bir ilki gerçekleştirerek paket oluşturmada kursiyerlerine esneklik sağlıyor. Bu kampanyada güncellenen içerikleriyle; MS Office, AutoCad, 3ds Max, Revit, Photoshop (Max), Rhino, Solidworks, Inventor, Sta4CAD, SAP2000, Primavera, Dialux, Matlab, Arcgis, Civil3d, Python, Veri Raporlama ve İş Zekası, AutoCad Elektrik Proje ve Genel İngilizce eğitimlerinden istediklerinize karar vererek formu doldurup diğer eğitimlerden daha fazla bir oranda yani %60 oranında indirim fırsatından yararlanacak ve dilediğiniz gibi ödeme imkanına sahip olacaksınız.


Türkiye'nin uluslararası partneri ve yetkinliği en fazla olan eğitim kurumu Bilişim Eğitim Merkezi'nin tasarlamış olduğu yeni kampanyası “Kendi Eğitim Paketini Oluştur” mühendis, mimarlık, teknikerlik gibi tüm teknik bölümlere uygun olmakla beraber bu eğitimlerde hem kursiyerlerimize 360 derece eğitim hizmeti veriliyor hem de kursiyerlerimiz uluslararası geçerli Autodesk, Adobe, Microsoft, Cisco, Sta4-CAD sertifikalarıyla belgelendiriliyor.


En büyük yatırımın kişinin kariyerine yapılan olduğunun farkında olan ve kursiyerlerine daha iyi bir geleceğin temellerinin atılacağı eğitimler veren Bilişim Eğitim Merkezi yine farkını ortaya koyarak kursiyerlerine gerek maddi yönden gerekse zengin eğitim içerikleri yönünden her türlü imkânı sağlıyor. 
Yazılım Uzmanlığı (MCSD)
Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2022 Bilişim Eğitim Grubu