Bültenler

Proje Yönetimi ve Planlama

MS Project Eğitimi Nedir?

MS Project Eğitimi, iş hayatında hede?eri olan, önceden süresi ve bütçesi tanımlanmış projelerin, Proje Yönetimi - CPM (Kritik Yol Yönetimi) ve PERT tekniği yardımı ile planlama ve gerçekleştirme aşamalarının tümünün en doğru şekilde yürütülmesini amaçlamaktadır. Fikirlerinizi organize etmek, meslek hayatınızda veya hayalinizdeki projeleri hayata geçirebilmek için MS Project, en büyük yardımcınız olacaktır. Elde edeceğiniz öngörü sayesinde, size verilen projenin süresini, bütçesini ve maliyetlerini projenin başlangıç aşamasında doğru bir şekilde planlayarak elinizdeki kaynakları maksimum verimlilik ile kullanabileceksiniz.


MS Project ile Neler Yapılabilir?

MS Project ile projeleri iş akışına göre planlayıp, işlerin süresini, maliyetini ve işi yapacak kaynağı tanımlayabilir ve işlerin gerçekleşmesini takip edebilirsiniz. Bu program yardımıyla, projenizdeki işlerin her birini kimin, hangi malzeme ve ekipmanla yapacağını belirleyebilir, işlerinizin ne zaman başlayıp ne zaman bitmesi gerektiğini görebilirsiniz. MS Project, sizlere her türlü seviyede raporlama imkanı sunmaktadır. Bölünebilen sayfalar yardımıyla projenizi her düzeyde planlamanızı ve kontrol etmenizi sağlar.


Zaman Yönetimi

MS Project ile planlamalarınızı, iş akışlarındaki bolluk ve kıtlık zamanlarına göre optimize edebilir, proje tamamlanma süresini öngörebilir, bu sayede kaynaklarınızdan daha fazla verim elde edebilirsiniz. Projenizin tamamlanma süresine doğrudan etki edecek süreçleri belirleyerek maliyetleri minimuma indirmenizi sağlayacak kritik yolları belirleyebilirsiniz.

Eğitim içeriği ve konu başlıklarını incelemek için tıklayınız.


Maliyet-Kaynak Optimizasyonu

MS Project ile elde edeceğiniz kazanımlar;

•Tek Bir Platformdan Projelerinizi Yönetmek

•Görevleri Evreler İçinde Düzenlemek

•Bağımsız Kaynaklar İçin Çalışma Zamanını Ayarlamak

•Görevlere Malzeme Kaynakları Atamak

•Gantt Gra?ği Üzerinde Çizim Yapmak

•Görevler İçin Fiili Değerler Girmek

•Görev İlişkilerini Ayarlamak

•Malzeme Kaynağı Tüketim Oranlarını Girmek

•Proje Maliyetlerini İncelemek

•Proje Web Sayfasının Görünüşünü Değiştirmek

•Maliyet, Kaynak Sorunlarını Gidermek


Günümüzde bir çok meslek dalında üniversite diplomasının yanısıra mesleki yazılımları da etkin bir şekilde kullanmak gerekmektedir. Kariyer plus eğitimleri, üniversitelerin ve meslek yüksek okullarının teknik (mimarlık, iç mimarlık, inşaat, makine, harita, tasarım vb.) bölümlerine devam eden veya mezun bireylerin kendi sektörlerinde ihtiyaç duydukları tüm mesleki yazılımları kapsayan eğitim paketleridir.


Bilişim Eğitim Merkezi, mühendislik ve mimari yazılımların bir numaralı üreticisi Autodesk’in Türkiye’deki yetkili eğitim merkezidir. Bu yönüyle tüm bu teknik alanda öğrenim gören veya çalışmakta olan mühendis, mimar, tasarımcı, tekniker ve teknisyenlerin eğitim merkezi haline gelmiştir. Autodesk yetkili eğitim merkezi olmanın yanısıra SAP2000,STA4-CAD, Primavera, ArcGIS, Rhino gibi yazılımların profesyonel eğitimlerini vermektedir.

Kursiyerler, Kariyer+(Plus) eğitim paketleri ile ihtiyaç duydukları mesleki yazılımları yetkili eğitim merkezinden ve konusunda uzman eğitmenlerden alarak, kariyerleri için gerekli bilgi birikimini elde edeceklerdir.


Demo eğitimlerimize katılmak ve eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.
Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu