Hibrit+ Eğitim
Hibrit+ Eğitim

Eğitim Dünyasına Bir Yenilik Daha Kazandırdık. Hibrit+ ile Eş Zamanlı Uzaktan & Yüz Yüze Canlı Eğitim!


Türkiye’nin en inovatif eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi uzun yılların eğitim, bilişim ve teknoloji alanındaki bilgi birikimine sahip kadrolarıyla yenilikler yapmaya devam ediyor. Hibrit+ Eğitim Yöntemi ile Yeni Nesil Eğitim anlayışını uygulayan Bilişim Eğitim Merkezi öğrencilere ister evden, ister sınıftan derslere katılma olanağı sunuyor. 


Hibrit+ Eğitim Yöntemi, hem sınıf eğitiminin (yüz yüze) hem de Uzaktan Canlı Eğitimin (UCE) bir arada verildiği bir eğitim uygulamasıdır. Başka bir deyişle, Hibrit+ sınıflarda, öğrenciler derslerini sınıflara canlı bağlanarak tamamlayabilir ve eğitmenleri ile her an canlı bağlantılar kurarak iletişim halinde bulunabilirler. 


25 yıllık Bilişim Eğitim Grubu bünyesindeki Bilişim Eğitim Merkezi teknoloji ve eğitim deneyiminin yansıması olan Hibrit+ eğitiminin en önemli avantajlarından bir tanesi de sınıflarda bulunan öğrenci sayısının az olmasından ve bu uygulamada verilen eğitimlerin sınırlı sayıda kontenjan bulundurmasından dolayı öğrencilerin performansı daha yüksek bir öğrenme süreci geçirmesidir.  


Hibrit+ Eğitim Yöntemindeki öğrencilerin grup tartışmalarına katılma ve diğer öğrencilerle iş birliği yapma olasılığı daha yüksek olduğundan, derslere interaktif bir katılım söz konusudur. Ayrıca bu yöntemde öğrenciler ders kaynaklarına istedikleri kadar, istedikleri zaman ulaşma imkanına sahip olabileceklerdir. Bilişim Eğitim Merkezi tarafından eğitim dünyasına kazandırılan yeni bir uygulama olan Hibrit+ aynı zamanda öğretmenin herkesi her daim görebildiği ve duyabildiği bir yöntemdir. 

Grafik Tasarım, Microsoft Office, Microsoft Excel (İleri), E-Ticaret , Sosyal Medya Uzmanlığı , Bilişim Junior Eğitimi, Veri Raporlama ve İş Zekası, MS SQL Database (Veri Tabanı), Nebim V3 ERP, Adobe Photoshop
Kadıköy şubesi
Haftasonu

Java Yazılım Uzmanlığı , Python
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu