Kullanım şartları
Kullanım şartları

Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. (“www.bilisimegitim.com”) Web Sitesi’ne hoş geldiniz!


Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

www.bilisimegitim.com web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır. Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin yazılı iznine tabidir. www.bilisimegitim.com web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, www.bilisimegitim.com tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından değiştirilebilir. www.bilisimegitim.com web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. www.bilisimegitim.com web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır. www.bilisimegitim.com, sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır. Bu site Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.’ne ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, Bilişim Bilgisayar Eğitim ve Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.’ni hiç bir şekilde bağlamamaktadır.

Grafik Tasarım, Microsoft Office, Microsoft Excel (İleri), E-Ticaret , Sosyal Medya Uzmanlığı , Bilişim Junior Eğitimi, Veri Raporlama ve İş Zekası, MS SQL Database (Veri Tabanı), Nebim V3 ERP, Adobe Photoshop
Kadıköy şubesi
Haftasonu

Java Yazılım Uzmanlığı , Python
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu