Bilişim Eğitimleri

Bilişim Eğitimleri

Sistem 360 Eğitimleri
Sistem Uzmanlığı eğitim programı IT sektörünün hızla gelişen ve değişen dinamiklerine hakim olmak isteyen kişilere mesleki yetkinlik kazandırmak üzere hazırlanmıştır.
Yazılım 360 Eğitimleri
Yazılım alanında kariyer hedefleyen tüm adaylar ile yazılım dünyasındaki başarısını Microsoft sertifikaları ile desteklemek amacında olan yazılım uzmanlarının katılımcı olabileceği eğitim programlarıdır.
Network 360 Eğitimleri
Eğitim programlarının temel amacı, bilişim teknolojilerinin ağ alanında nitelikli uzmanlar yetiştirmek ve sektörde çalışan personelin kariyer planlamalarına yön vermektir.
Grafik ve Web
Bilişim Eğitim Merkezi Adobe Yetkili Eğitim Merkezi olan ve Görsel İletişim Tasarımları alanında Türkiye'nin en kaliteli eğitim kurumudur.
Dijital Pazarlama Uzmanlığı
Bu eğitimlerin temel amacı, web sayfanızın online platformda tanınırlığını artıracak en önemli araçların etkin kullanımının öğretilmesidir.
Kariyer Plus
Kariyer Plus eğitimleri, üniversitelerin ve meslek yüksek okullarının teknik bölümlerine devam eden veya mezun bireylerin kendi sektörlerinde ihtiyaç duydukları tüm mesleki yazılımları kapsayan eğitim programıdır.
Microsoft Office
MS Office eğitimi, temel bilgisayar bilgisini geliştirmek için öğrenilmesi gereken ilk programlardan biridir. İş planlarını organize etmek, hesaplamaları tablolar aracılığı ile gerçekleştirmek ve sunumlar oluşturmak için Microsoft Office programları günümüz iş dünyasında tüm çalışanların bilmesi gereken önemli bir yazılımdır.
Bilg. Muhasebe ve Finans
Bilişim Eğitim Merkezi'nden alacağınız bu eğitimle, muhasebe kavramına ve işleyişine hakim olacaksınız.
3D Animasyon Eğitimleri
3D Animasyon eğitimleri ile Bilişim Eğitim Merkezi, dünya çapında yaygın olarak tercih edilen animasyon programlarının en güncel versiyonları kullanarak kursiyerlerini bu konuda yetiştirmeyi amaçlar.
Oyun Geliştirme Eğitimleri
Oyun geliştirme eğitimleri ile etkileşimli 3D dünyalar kurabilir, Bu dünyanın içerği ve karakterlerin özellikleri kişiselleştirilebilir.
Kariyer Kart
EĞİTİMDE LİMİT SİZSİNİZ! Bilişim Eğitim Merkezi ve InfoLANG Dil Okulları'nın tüm eğitimleri, Kariyer Kart sahiplerine bedava!
Donanım & Network Uzmanlığı
Haftasonu, Hafta içi akşam
Fiyatlar hakkında bilgi almak istiyordum.

Linux Eğitimi, Server Yönetim Ailesi, Sanallaştırma, Sistem Güvenliği
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Online eğitim Almak istiyorum sectigim eğitimler ile ilgili fiyat verirmisiniz

SAP Finans & Muhasebe Modülü Son Kullanıcı Eğitimi, Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimleri, Nebim Yazılım Eğitimleri, Microsoft Excel Eğitimi (İleri)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 Bilişim Eğitim Merkezi