ok
sık sorulan sorular;
Endüstri Plus

Endüstri Plus

Günümüzde birçok meslek dalında üniversite diplomasının yanı sıra mesleki yazılımları da etkin bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Kariyer Plus eğitimleri, üniversitelerin ve meslek yüksek okullarının teknik (mimarlık, iç mimarlık, inşaat, makine, harita, tasarım,endüstri vb.) bölümlerine devam eden veya mezun bireylerin kendi sektörlerinde ihtiyaç duydukları tüm mesleki yazılımları kapsayan eğitim programıdır.

Bilişim Eğitim Merkezi, mühendislik ve mimari yazılımların  Türkiye'deki yetkili eğitim merkezidir. Bu yönüyle tüm bu teknik alanda öğrenim gören veya çalışmakta olan mühendis, mimar, tasarımcı, tekniker ve teknisyenlerin tercih ettiği eğitim merkezi haline gelmiştir. BEM, SAP2000STA4CADPrimaveraSolidWorks ve Rhino gibi yazılımların da profesyonel eğitimlerini vermektedir.

Şimdi Başvur


Kursiyerler, Kariyer + (Plus) eğitim paketleri ile ihtiyaç duydukları mesleki yazılımları yetkili eğitim merkezinden ve konusunda uzman eğitmenlerden alarak, kariyerleri için gerekli teknik bilgi birikimini elde edeceklerdir. Tüm eğitimler sonunda yapılacak olan proje çalışmalarında başarılı olan kursiyerler, tüm dünyada geçerli sertifika almaya hak kazanacaklardır.


Endüstri alanında çalışan profesyoneller için geliştirilmiş Endüstri Plus paketi;


Şimdi Başvur


Fırsatı siz de kaçırmayın!Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi