ok
sık sorulan sorular;
Lumion 3D

Lumion 3D

Lumion hızlı ve pratik bir biçimde mimari görseller ve animasyonlar hazırlamayı sağlayan, geniş bir materyal kütüphanesine sahip kullanılışlı bir Render/Animasyon yazılımıdır.


Lumion, farklı 3D tasarım programlarından dosya transferi yapabilir. 3DS Max, Sketch Up, Maya ve benzeri programlarda tasarlanan projeler lumion kullanılarak hızlı bir şekilde görselleştirilir animasyonu hazırlanabilir.


Program animasyon ve görselleştirme işlerini üstlendiği için haliyle güçlü bir bilgisayar sistemine ihtiyaç duymaktadır, fakat bunun dışında ayrı donanıma gerek duymaz. Lumion’u kullanan kişi kısa süre içinde projesinin profesyonel anlamda sunumunu hazırlayabilir.


Lumion Eğitimi için Gerekli Ön Bilgiler Nelerdir? 

Lumion, bir tasarım programı değil, tasarlanmış projelerin sunumu için destek olan bir yazılımdır. Bu sebeple Lumion eğitimini alacak kişiler 3Ds Max, Sketch Up, Revit vb. 3 Boyutlu tasarım imkanı sağlayan programları kullanan kişiler olmaktadır.  Bunun yanı sıra bir ofis içinde sadece animasyon görevini üstlenmek isteyen kişi, Lumion’un güçlü ve pratik özelliklerini kullanarak bu alanda başarılı olabilir.


Lumion Eğitimine Kimler Katılmalıdır? 

Mimari ve iç mimari sunum hazırlama ihtiyacı olan her birey Lumion eğitimine katılabilir. Lumion, Mimarlar, İç Mimarlar, Peyzaj Mimarları ve bu alanlarda çalışma yapan bireyler için faydalı ve güçlü bir araçtır.


3Ds Max Eğitiminin Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

Özellikle son zamanlarda 3 Boyutlu animasyon ihtiyaçları gittikçe artmaktadır. Yakın zamanda bir çok sektörde 3 boyutlu sunum ve animasyonlar talep edilecektir. Lumion üzerinde uzmanlaşan kişi bu alanda bir adım önde yol alacaktır.


Fırsatı siz de kaçırmayın!
Donanım & Network Uzmanlığı
Haftasonu, Hafta içi akşam
Fiyatlar hakkında bilgi almak istiyordum.

Linux Eğitimi, Server Yönetim Ailesi, Sanallaştırma, Sistem Güvenliği
Kadıköy şubesi
Haftasonu
Online eğitim Almak istiyorum sectigim eğitimler ile ilgili fiyat verirmisiniz

SAP Finans & Muhasebe Modülü Son Kullanıcı Eğitimi, Bilgisayarlı Muhasebe Eğitimleri, Nebim Yazılım Eğitimleri, Microsoft Excel Eğitimi (İleri)
Bakırköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2017 Bilişim Eğitim Merkezi