Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?

Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) eğitimi, 240 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katılınan seansa göre 20 ile 40 hafta arasında değişmektedir.


Bilişim Eğitim Merkezi’nde eğitim seansları aşağıdaki gibidir. 


Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) Eğitimi Hafta İçi Gündüz Seansları: Pazartesi-Salı- Çarşamba -Perşembe Günleri: 09.00-12.00 / 12.00-15.00 / 15.00- 18.00


Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) Eğitimi Hafta İçi Akşam Seansları: Pazartesi-Çarşamba-(Cuma) veya Salı-Perşembe Günleri: 18:30- 21.30  veya 19.00- 22:00


Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) Eğitimi Hafta sonu Seansları: Cumartesi-Pazar Günleri: 09.00-12.00 /12.00-15.00/15.00-18.00/18.00-21.00


Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) eğitimini nerede alabilirim?

Bilişim Eğitim Merkezi Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD)  kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Çekmeköy, Ankara, Bursa, Konya, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz

Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?

Bilişim Eğitim Merkezi’nde kursiyer adayları ödeme seçeneklerini kendileri belirleyerek bütçelerine uyan ödeme alternatiflerini seçme şansına sahiptirler.


Nakit, peşin ödeme, senet ve kredi kartına taksit yapılabilmektedir. Kampanya dönemlerinde veya kampanyalı eğitimlerde çok özel ödeme ve indirim seçenekleri de sunulmaktadır. Bilişim Eğitim Merkezi kaliteli eğitim ve hizmet ilkesinden ödün vermeden, her kesimden bütçeye uygun fiyat avantajları ile her zaman kursiyerlerinin yanındadır. Bilişim Eğitim Merkezi eğitim içerikleri ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi için en yakın şubemiz (İstanbul: Kadıköy, Bakırköy, Beşiktaş, Pendik- Ankara: Kızılay, Eskişehir, Bursa, Konya) ile iletişime geçebilir (444 3 236) uluslararası fiziki standartlara uygun teknik altyapıdaki bilgisayar laboratuvarlarımızı ve sınıflarımızı gezebilirsiniz.


ok
sık sorulan sorular;
  • Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?
  • Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) eğitimini nerede alabilirim?
  • Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?
Yazılım  Uzmanlığı Kursu Eğitimi (MCSD)

Yazılım Uzmanlığı Kursu Eğitimi (MCSD)

Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) Eğitimi için Gerekli Ön Bilgi

Yazılım Veritabanı Uzmanlığı Kursu, bilişim sektöründe kendisini geliştirmek isteyen, İngilizce alt yapısı olan, yazılım algoritma mantığına sahip ve en az lise mezunu kişilerin kendisini geliştirerek, sektöre kazandırılması prensibini amaçlamaktadır.


Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) Kursuna Kimler Katılmalıdır?


Yazılım Veritabanı Uzmanlığı Kursuna, masaüstü ve web uygulamaları hazırlamak isteyen, yazılım alanında kariyer hedefleyen tüm adaylar ile yazılım dünyasındaki başarısını Microsoft sertifikaları ile desteklemek amacında olan yazılım uzmanlarının katılımcı olabileceği eğitim programıdır.


Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) Kursunun Kariyerinize Katkıları Nelerdir?

Yazılım Veritabanı Uzmanlığı Kursu alan katılımcılarımız, e-ticaret projesi geliştirme tekniklerini, teknolojinin son versiyonlarını kullanarak uygulamayı ve geliştirmeyi öğrenirler. Almış oldukları eğitimin sonunda girecekleri sınavlarla bilgi ve yeterliliklerini uzmanlık statüsüne taşıyabilirler.

Masaüstü yazılım projeleri ve veritabanı uygulamaları üzerine uzmanlaşmak isteyen tüm katılımcılarımız, proje çalışmalarına ek olarak güncel uygulama ve teorik bilginin birleştiği eğitim içeriği ile sektöre hazırlanırlar. Proje hazırlamanın teknikleri, analiz süreci ve iş akışı konularında da yazılım sektörünün tüm süreçlerine hazırlanan kursiyerlerimiz, eğitim sonunda istedikleri alanda proje geliştirebilecek iş akışı bilgisine sahip olurlar.


Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) Kursunu Neden Bilişim Eğitim Merkezi’nde Almalıyım?

Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft, Autodesk ve Adobe gibi dünya devi yazılım şirketlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olma ünvanı ve 20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur.


Bilişim Eğitim Merkezi;  20 yılı aşan tecrübesiyle birçok kursiyere eğitim vermiş, sektörün öncü eğitim kurumudur. Ayrıca Bilişim Eğitim Merkezi; Microsoft, Autodesk ve Adobe gibi dünyanın lider yazılım şirketlerinin Yetkili Eğitim Merkezi olan kurumdur. Temellerini istihdam ve verimlilik odaklı bir yapı üzerinde atmış ve verdiği eğitimlerle Türkiye’de yeni teknolojilere uyumlu bir eğitim sistemini oluşturmuştur. Eğitimlerde sektörün yenilikleri her zaman takip edilerek, programların en güncel sürümleri Öğretme Garantisi ile kullanılır. Bilişim teknolojileri eğitimleri veren kurumlar arasında Microsoft’un en üst düzey yetkili eğitim merkezi ünvanına sahip eğitim kurumu olan Bilişim Eğitim Merkezi; tamamı saha deneyimli olan Türkiye’nin en kaliteli eğitmen kadrosuna sahiptir.


Şimdi Başvur


Microsoft Yetkili Eğitim Merkezi Ne Demektir?

Dünyanın lider yazılım şirketi olan Microsoft, kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir. 


Dünyanın lider yazılım şirketi olan Microsoft, kendi üretmiş olduğu yazılımların eğitimlerini vermek üzere belirlediği uluslararası standartları sağlayan eğitim kurumlarına yetki vermektedir. Bu yetkiyi verirken Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) eğitimlerini verecek olan eğitmenlerin, Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) eğitiminin verileceği sınıfların, binaların, eğitim kaynaklarının ve eğitmenlerin tamamını denetime tabi tutmaktadır. Bu şartları sağlayan eğitim merkezinde Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) kursu alan kursiyerler eğitim sonunda Bilişim Eğitim Merkezi Katılım Sertifikası almaya hak kazanmaktadırlar.


Yazılım Kursunu Nereden Alabilirim?

Yazılım kursunu istanbul, kadıköy, beşiktaş, pendik ankara kızılay, bursa ve eskişehir şubelerimizden eğitim alabilirsiniz.


Şimdi Başvur

Fırsatı siz de kaçırmayın!
Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) eğitim süresi ne kadardır, seansları nasıldır?
Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) eğitimi, 240 saatlik bir eğitimdir. Eğitimin süresi, katılınan seansa göre 20 ile 40 hafta arasında değişmektedir.
Ayrıntılı bilgi için
Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) eğitimini nerede alabilirim?
Bilişim Eğitim Merkezi Yazılım Veritabanı Uzmanlığı (MCSD) kursunu; bireysel ya da kurumsal olarak Kadıköy, Beşiktaş, Bakırköy, Pendik, Çekmeköy, Ankara, Bursa, Konya, Eskişehir gibi şubelerimizde alabileceğiniz gibi Uzaktan Canlı Eğitim (Online Eğitim) seçeneği sayesinde internet bağlantısı ve kulaklık bulunan akıllı telefon, tablet ya da kişisel bilgisayarlarınız aracılığıyla ev ya da ofisinizde de alabilirsiniz
Ayrıntılı bilgi için
Bilişim Eğitim Merkezi’nde ödeme seçenekleri nelerdir?
Bilişim Eğitim Merkezi’nde kursiyer adayları ödeme seçeneklerini kendileri belirleyerek bütçelerine uyan fiyat alternatiflerini seçme şansına sahiptirler. Nakit, peşin ödeme, senet ve kredi kartına taksit yapılabilmektedir.
Ayrıntılı bilgi için
STA4-CAD Kursu EğitimiBilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
© 1999-2020 Bilişim Eğitim Merkezi