Duyurular

İş'e Hazır Bilişimci

İş'e Hazır Bilişimci

İş sahibi olabilmeniz için büyük fırsat! Yazılım ve Sistem Uzmanlığı eğitimleri ile "BİLİŞİMCİ" olun.

 Aylık 249 TL Taksitle; 

Geleceğini Kur!

Geleceğini Kodla!

Sınırlı kontenjan için hemen başvurun! 

Dünyada bilgi teknolojileri konusunda önde gelen ülkelerin uyguladığı modellerden hareket edilerek hazırlanan “Geleceğini KODLA (MCSD)” , “Geleceğini KUR (MCSE)” projeleri sektörün ihtiyaç duyduğu Yazılım Uzmanlarını, İş Analistlerini, Web be Mobil Programlama Uzmanlarını,  Sistem ve Network Teknolojileri uzmanlarını yetiştirmek ve onları iş yaşamına hazırlamak amacıyla Bilişim Eğitim Merkezi tarafından geliştirildi.

KAPSAMI VE AMACI

İş’e Hazır Bilişimci, kamu ve özel sektörde en çok ihtiyaç duyulan IT uzmanı olarak kursiyerlerimize güncel uygulamalara ve bilgilere sahip bir meslek sahibi yaparak mezun etmek hedefleniyor. Ayrıca katılımcıların iş hayatında daha etkin çalışanlar olması ve Türkiye’de ve uluslararası kurum ve kuruluşlarda istihdam edilebilirliğinin güçlendirilmesi amaçlanmaktadır. 

İŞ’E HAZIR BİLİŞİMCİ PROGRAMI İLE HEDEFLENENLER

- Katılımcıların istihdam olanakları artacak.

- Bilişim Eğitim Merkezi İş’e Hazır Bilişimci Projesi mezunları, eğitimleri sırasında alacakları teorik ve pratik bilginin iş hayatında en doğru şekilde nasıl uygulayacağını öğrenecek.

- Proje Mezunları; Microsoft Sertifikalı Sistem Uzmanı (MCSE) sertifikası, Microsoft Sertifikalı Yazılım Uzmanı (MCSD) sertifikasını alacak.

-Sektörel tecrübeye sahip eğitmenlerden aldığı deneyim ve güncel bilgiyi birleştirerek proje geliştirebilir uzmanlık seviyesine ulaşacak.
Adobe After Effects Kursu Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
AE kursu ücretini ve ödeme seçeneklerini öğrenmek istiyorum

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2020 Bilişim Eğitim Merkezi