Duyurular

Yazılım (MCSD) ve Sistem (MCSE) Eğitimlerinde %100 Burs Fırsatı!

Teknoloji çağına girilmesiyle, bilişimin etkilerini hayatın her alanında görmek mümkün oluyor. Özellikle son yıllarda en güncel teknolojinin bile ışık hızıyla yayılması ve kısa periyotta eskimesi ile birlikte, tüm şirketler yüzlerini teknoloji ve bilişime dönüyor. Bu da şirketlerin bilişim alanında kalifiye eleman aramasına yol açıyor. 


Sektörün nitelikli bilişim çalışanı ihtiyacını karşılayabilmek ve gençlere istihdam yaratabilmek amacıyla, Microsoft'un en üst seviyede yetkili eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi; yoğun talep gören Yazılım (MCSD) ve Sistem (MCSE) eğitimlerinde 2018 yılı için geçerli olan %100 burs fırsatından yararlanabilirsiniz.


Sınırlı sayıdaki 2018 yılı için %100 burs fırsatı için başvuru koşulları ise aşağıdaki gibidir;

- 35 yaşının doldurmamış olmak,

- Çalışmıyor olmak,

- Üniversitelerin sayısal lisans veren bölümlerinden mezun olmak (Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, İstatistik, Uçak Teknolojisi, Mühendislik Bölümleri vb),

- Önlisans için Bilgisayar Programcılığı mezunu olmak,


Uluslararası yetkinliği en fazla eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim merkezi;  çağı yakalamak ya da teknolojiyi kariyer fırsatına dönüştürmek isteyen ve bu koşulları sağlayan tüm bireylerin katılımlarını bekliyor. Hemen başvurun, sınırlı sayıdaki kontenjanlar arasından yerinizi ayırtın.


Başvuru yapmak için tıklayın.
STA4-CAD Kursu Eğitimi
Ankara Kızılay şubesi
Haftasonu

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2018 Bilişim Eğitim Merkezi