Duyurular

Yazılım (Web ve Mobil Programlama), Sistem (Sistem ve Ağ Yönetimi) ve Kurumsal Kaynak Planlama ve Veri Analizi (ERP) Eğitimlerinde %100 Burs Fırsatı!

Teknoloji çağına girilmesiyle, bilişimin etkilerini hayatın her alanında görmek mümkün oluyor. Özellikle son yıllarda en güncel teknolojinin bile ışık hızıyla yayılması ve kısa periyotta eskimesi ile birlikte, tüm şirketler yüzlerini teknoloji ve bilişime dönüyor. Bu da şirketlerin bilişim alanında kalifiye eleman aramasına yol açıyor. 


Sektörün nitelikli bilişim çalışanı ihtiyacını karşılayabilmek ve gençlere istihdam yaratabilmek amacıyla, Microsoft'un en üst seviyede yetkili eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi; yoğun talep gören Yazılım (Web ve Mobil Programlama) , Sistem (Sistem Ve Ağ Yönetimi) ve Kurumsal Kaynak Planlama ve Veri Analizi (ERP) eğitimlerinde 2018 yılı için geçerli olan %100 burs fırsatından yararlanabilirsiniz.

  

İşkur Yazılım Sistem ERP Eğitimleri Başvuru Koşulları


Sınırlı sayıdaki 2018 yılı için %100 burs fırsatı için başvuru koşulları ise aşağıdaki gibidir;

- 35 yaşının doldurmamış olmak,

- Herhangi bir işte çalışmıyor olmak,

- Üniversitelerin sayısal lisans veren bölümlerinden mezun olmak (Bilgisayar, Endüstri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, İstatistik, Uçak Teknolojisi vb. tüm Mühendislik Bölümlerinden mezun olmuş olmak) ,ayrıca Kurumsal Kaynak Planlaması ve Veri Analizi (ERP) programı için İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin Lisans bölümlerinden mezun olmak.

- Önlisans için Bilgisayar Programcılığı mezunu olmak,

- Eğitimler hafta içi mesai saatleri içerisinde verilecektir.

- Eğitime %100 katılım mecburidir. 


 Uluslararası yetkinliği en fazla eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim merkezi; çağı yakalamak ya da teknolojiyi kariyer fırsatına dönüştürmek isteyen ve bu koşulları sağlayan tüm bireylerin katılımlarını bekliyor. Hemen başvurun, sınırlı sayıdaki kontenjanlar arasından yerinizi ayırtın.

Başvuru yapmak için tıklayın.

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2020 Bilişim Eğitim Merkezi