Duyurular

Bilişim Eğitim Merkezi Grafik Eğitimleri Başlıyor

Kişinin yaratıcı yeteneklerini günümüz teknolojisiyle birleştirerek, üretime dönüştürmek isteyenlerin katılması gereken bir eğitim olan grafik tasarımı eğitimiyle kursiyerler görsel iletişim yönünde ilerleme fırsatı bulabiliyorlar. Alınan eğitimler sonrasında matbaa, reklam ajansları, grafik tasarım ya da fotoğraf stüdyoları, gazete ve dergiler, şirketlerin pazarlama ve reklam departmanları, tekstil tasarım, ambalaj tasarım ve cam-vitray gibi sektörlerde çalışılabilineceği gibi; freelance çalışmak (serbest çalışma) da mümkün oluyor.


Adobe Yetkili Merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi Grafik Tasarım Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan kursiyerler Adobe onaylı Bilişim Eğitim Merkezi Katılımcı Sertifikası ve İngilizce online sınavlara katılarak Adobe Certified Exam belgesine sahip olabiliyor ve kariyerlerine grafiker, grafik tasarımcı, desinatör, dizgici, renk ayrımcısı ve hatta art direktörü ünvanlarıyla devam edebiliyorlar.


Bilişim Eğitim Merkezi; vermiş olduğu Grafik Tasarım Eğitimi müfredatını güncelleyerek kursiyerlerine akademik düzeyde eğitimler vermeye devam ediyor. Bu derslerinin başında; piksel bazlı çizim imkanı sunan, fotoğraf manipülasyon ya da web, maskot ve afiş reklam hazırlama işlemlerini yapabilen Adobe Photoshop ve vektörel tabanlı bir program olan Adobe Illustrator geliyor. Ayrıca Bilişim Eğitim Merkezi'nin garantisini verdiği a'dan z'ye Grafik Tasarım eğitimlerinde; basılı ve dijital yayınlar için profesyonel sayfa mizanpaj uygulaması olan Adobe Indesign ve dünyanın en iyi PDF çözümünün yeniden tasarlanmış masaüstü sürümü olan Adobe Acrobat derslerinin dışında, grafikerler için mükemmel bir tasarım programı olan CorelDraw öğretiliyor. Grafik tasarım eğitimini görsel iletişim boyutunda da akademik seviyeye çıkaran Bilişim Eğitim Merkezi; müfredatına eklediği, yazıyı belli tekniklerle düzenleme işlemi olan Tipografi, Tasarım Teknikleri ve Etkili Sunum ve Portfolyo derslerini de veriyor.


Geleceğinizi tasarlayabilmek için Bilişim Eğitim Merkezi'nin Grafik Tasarım Eğitimleri'ni kaçırmayın, kaydınızı yaptırın.Eylül 21, 2016 - Çarşamba günü yayımlandı.
Xamarin Native Mobil Yazılım Eğitimi, Android Yazılım Uzmanlığı, Mobil Yazılım Temel Programlama Eğitimi, Windows Phone Yazılım Eğitimi, iPhone & iPad iOS Yazılım Uzmanlığı, Java Eğitimi
Ankara | Kurumsal şubesi
Haftasonu
Merhaba program yazilimcisi bi arkadaş bana ulaşabilirim acaba

Unreal Engine, CCNA Security Eğitimi, CCNP Security Eğitimi, CCIE Eğitimi, Donanım & Network Uzmanlığı, Sistem Uzmanlığı Eğitimi (MCSE), İnsan Kaynakları Uzmanlığı, Yönetici Geliştirme Eğitimi, Linux Eğitimi, CCNA (Cisco Certified Network Associate) Eğitimi, CCNP (Cisco Certified Network Professional) Eğitimi, Ethical Hacking Eğitimleri, Server Yönetim Ailesi, Sanallaştırma, Sistem Güvenliği
Haftasonu, Hafta içi akşam

Web Yazılım Uzmanlığı, Yazılım Veritabanı Uzm. Eğitimi (MCSD), İngilizce Eğitimi
Beşiktaş şubesi
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
Kocaeli Üniversitesi BÖTE bölümü mezunuyum, programlama ile uğraşıyorum kendimi geliştirmek için bu kursa katılmak istiyorum.

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 Bilişim Eğitim Merkezi