Duyurular

Bilişim Eğitim Merkezi Web Tasarım Eğitimleri Başlıyor

Kişisel ve kurumsal site yapmak isteyenlere yönelik, görsel tasarım teknikleriyle web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlayan bir eğitim olan Web Tasarım Eğitimi ile kursiyerler web ajanslarında başarılı bir kariyer sahibi olabilecekleri gibi kendi işlerinin de sahibi olabiliyorlar.


Türkiye'nin yetkinliği en fazla eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi Web Tasarım Eğitimi'ni tamamlayan kursiyerler; Adobe onaylı Bilişim Eğitim Merkezi Katılımcı Sertifikası ve İngilizce online sınavlara katılarak Adobe Certified Exam belgesine sahip olabiliyor ve kariyerlerine reklam ajansları, web tasarım stüdyoları ya da şirketlerin e-learning ve e-ticaret gibi departmanlarında ya da tercihleri doğrultusunda freelance işlerle devam edebiliyorlar.


Başlamak için temel bilgisayar bilgisine sahip olmanın yeterli olacağı, gelişen teknolojilere ve günümüz ihtiyaçlarına göre güncellenen ders programı ile Bilişim Eğitim Merkezi; Web Tasarım Eğitimleri'nde yalnızca program öğretmekle kalmayıp, güncellenen ders programıyla son teknolojiler hakkında da kursiyerlerine eğitim veriyor. Verilen dersler arasında; web dünyasında arayüzler ve görsel içeriklerin hazırlanmasında kullanılan Photoshop ve web tasarımının temelini oluşturan HTML (zengin metin işaretleme dili) geliyor. Ayrıca profesyonel bir web geliştirme ve tasarım programı olan DreamWeaver ve dinamik web sayfası hazırlama ya da HTML kaynak kodlarını değiştirmeye yarayan Javascript eğitimleri de verilerek kursiyerler Web Tasarım'ın inceliklerini öğrenebiliyor. Uzman eğitmenlerce profesyonel seviyede verilen derslere; arayıcı uyumsuzlukları için çözümler getiren JQuery, web sitelerin arayüzlerinin tasarlanabildiği Fireworks, içerik yönetim sistemi olan WordPress ve HTML5/CSS3'ün de eklendiği Bilişim Eğitim Merkezi Web Tasarım Eğitimleri'ndeki diğer ders isimleri ise animasyon tasarlamada kullanılan Flash/Swish ve kod satırı yazmaksızın benzersiz web siteleri oluşturmaya yarayan Muse şeklinde sıralanıyor.


Geleceğinizi tasarlayabilmek için Bilişim Eğitim Merkezi'nin Web Tasarım Eğitimleri'ni kaçırmayın, kaydınızı yaptırın.


Mayıs 15, Pazartesi günü yayımlandı.

MS Project Eğitimi, STA4-CAD Eğitimi, SAP2000 Eğitimi, XSteel Eğitimi, Civil 3D Eğitimi
Kadıköy şubesi
Haftasonu
eylül ayı itibariyle başlayacak hafta sonu inşaat müh. ile igili kurslar hakkında bilgi almak istiyorum

Lumion 3D, 3Ds Max Eğitimi - Kursu
Ankara Kızılay şubesi
Hafta içi gündüz

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2017 Bilişim Eğitim Merkezi