Kampanyalar

Kendi PC'ni Getir Eğitimin Yarısını Ödeme!

20 yıldır bilişim sektöründe Microsoft, Cisco, Autodesk, Adobe, Sta4cad partneriyle birlikte eğitim hizmetleri sunan Bilişim Eğitim Merkezi olarak “Yeni Nesil Bilişim Eğitimi” uygulamasıyla sektöre bir yenilik daha kazandırıyoruz. 

20 yıllık hizmet süresi boyunca, “Öğretme Garantisi”, “Bilişim Eğitimlerinde ilk Franchise”, “Türkiye’de ilk Autodesk Partnerliği”, “Türkiye’de ilk yeni eğitim programlarının geliştirilmesi” gibi bir çok yeniliği sektöre kazandıran Bilişim Eğitim Merkezi olarak, “Yeni Nesil Bilişim Eğitimi”lerine de Eylül ayı ile birlikte başladık. 

Gelişen teknoloji ile birlikte artık yanımızdan ayırmadığımız pc’lerimizle derse katılma imkanı sağlıyor, bu durumu kursiyerlerimize artı indirim oranı olarak sunuyoruz. Tüm dünyada akım haline gelen, "BYOD" (Bring Your Own Device) uygulamasını, Bilişim Eğitim Merkezinde “Kendi PC’ni Kendin Getir” ile kursiyer adaylarımıza sunuyoruz.

Bu uygulama ile kursiyerlerimize finansal ve eğitim açısından ciddi avantajlar sunuyoruz.

·  Fiyat Avantajı % 50 İndirim,

·  Eğitim sonrası evde, kafede ve sosyal ortamlarında tekrar imkanı, (Mobility)

·  Kendilerini rahat hissettikleri cihazlarda üretkenliğin artması, (Kişiselleştirme)

·  Kişisel ve profesyonel (eğitim) süreçlerini aynı cihazda uygulama imkanı,

·  Eğitimlerini tamamladıktan sonra profesyonel iş hayatlarında "BYOD" ( Bring your own device) tercih eden firmalar için kolay oryantasyon süreçleri,

Detaylı bilgi ve başvuru için hemen tıklayın!

Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi