xx
Teknik Eğitimler

Teknik Eğitimler

3ds Max Kursu
3ds Max (3D Studio Max), Autodesk tarafından geliştirilmiş, oldukça güçlü ve çok yönlü bir 3 Boyutlu tasarım, görsel sunum ve animasyon programıdır..
ArchiCAD Eğitimi Kursu
ArchiCAD, mimar ve iç mimarların projelerinin her alanında kullanabilecekleri tasarım farklılıkları oluşturmak üzere geliştirilen bir programdır. Özellikle hazır objelerden oluşan son derece gelişmiş kütüphanesi sayesinde çalışmalarınızı kısa sürede ve verimli şekilde oluşturabilmenize olanak sağlar.
STA4-CAD Kursu Eğitimi
Betonarme yapıların çizimi ve statik hesaplarının yapılması konusunda inşaat mühendislerinin ve yapı inşaat firmalarının işlerini kolaylaştıran STA4-CAD, yerli bir yazılım olup sektörde yaygın olarak kullanılan programlardan biridir. STA4, otomatik olarak yapısal 3D modelleme yaparak, analiz opsiyonlarına göre bir defada çözmektedir.
Blockchain ve Kripto Varlıklar Eğitimi
Blockchain ve Kripto Varlıklar Eğitimi
SAP2000 Kursu Eğitimi
SAP2000 kursuna katılacak kursiyerlerin, bilgisayar ön eğitimini almış olmaları ve yapı statiği konusunda bilgili olmaları gerekmektedir. İnşaat mühendislerinin, inşaat mühendisliği bölümünde okuyan öğrencilerin, yapı statiği bilgisine sahip olan teknik personelin katılabileceği bir eğitimdir.
Cinema4D Eğitimi
Cinema 4D Maxon firması tarafından geliştirilmiş olan etkili bir 3Boyutlu Tasarım ve Görselleştirme Programıdır.
XSteel Eğitimi
Xsteel (güncel adı ile Tekla Structures), inşaat ve yapı endüstrisinde özellikle çelik konstrüksiyon ve betonarme projeleri için kullanılan ve projelerde oldukça detaylandırma fırsatı sunan bir 3B Yapı Bilgisi Modelleme (BIM) yazılımıdır.
Catia Eğitimi
Catia birçok sektörde ürün tasarımı ve yenilikçilik için tercih edilen bir katı modellendirme ve tasarım yazılımıdır. Ölçeklenebilir yapısı ile farklı büyüklükteki işletmelerin hepsinin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.
SolidWorks Kursu Eğitimi
SolidWorks kursu, mühendislik uygulamalarını gerçekleştirmeye yönelik bir eğitim program olduğu için belirli seviyede teknik resim bilgisi gerektirmektedir. Analitik düşünce yapısı ve üç boyutlu algılama yeteneğinin güçlü olması öğrenme sürecini kısaltır.
ArcGIS Kursu Eğitimi
ArcGIS kursu için katılımcılar temel bilgisayar bilgisine hakim olmalıdırlar. Katılımcıların tercihen harita uygulamaları konusunda eğitimi veya tecrübesi olmalıdır. Ayrıca AutoCAD gibi genel CAD mantığını bilmek öğrenme sürecini hızlandıracaktır.
RhinoCeros Kursu Eğitimi
Rhinoceros, teknik olarak 3 boyutlu bir uzay düzleminde obje yaratma programıdır. En büyük avantajı hızlı ve basit kullanılmasıdır. Pek çok programda yapmakta zorlanılan amorf ve düzensiz yüzeyler konusunda çok büyük bir tasarım avantajı sağlar.
MS Project Eğitimi
MS Project Eğitimi, iş hayatında hedefleri olan, önceden süresi ve bütçesi tanımlanmış projelerin, MS Project - CPM (Kritik Yol Yönetimi) tekniği yardımı ile planlama ve gerçekleştirme aşamalarını tümünün en doğru şekilde yürütülmesini amaçlamaktadır.
NetCAD
NetCAD Uluslararası standartlarda tek ULUSAL CAD ve GIS yazılımıdır. Neredeyse tüm harita mühendislerinin, şehir bölge plancıların kullandığı, harita teknikerlerinin kullanmakta olduğu bir yazılımdır. Ayrıca belediyeler, tapu kadastro müdürlükleri gibi birçok kamu kurumlarında kullanılan bir yazılımdır.
ideCAD Eğitimi
Betonarme yapı sistemlerinin statik ve dinamik analizi, boyutlandırılması, projelendirilmesi, güçlendirilmesi ve detaylandırılmasında kullanılan, tamamen entegre bir yazılım olan ideCAD Statik, inşaat mühendisleriyle mimarların ayrılmaz bir bütün olduğu bilinciyle interaktif web ortamında ortak çalışma olanağı sağlıyor. Gerçek duvar, pencere, kolon, kiriş ve temel gibi elemanlar ile tasarım fırsatı sunan bu program, sonuçların ve yapı modelinin grafik irdelenmesini sağlayan eşzamanlı, 3 boyutlu bir arayüze sahiptir. ideCAD Statik, tüm inşaat mühendislerine ve mimarlara güvenilir hesaplamalar yapacakları hızlı ve planlı çalışma olanağı sunuyor.
Lumion 3D Eğitimi
Lumion hızlı ve pratik bir biçimde mimari görseller ve animasyonlar hazırlamayı sağlayan, geniş bir materyal kütüphanesine sahip kullanılışlı bir Render/Animasyon yazılımıdır.
Teknik Resim Kursu Eğitimi
Teknik resim, imal edilecek bir ürünün veya inşa edilecek bir yapının üretim aşamalarında yol göstermek üzere kullanılan ve belirli standartlara bağlı olarak çizilen resimdir.Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2022 Bilişim Eğitim Grubu