Duyurular

Aradığınız Bilişim Uzmanı Bizde!

Bilişim sektörün nitelikli iş gücü ihtiyacının tek adresi olan Nitelikli Bilişim Uzmanı CV Havuzu, firmalara özel, işkur sgk teşvik avantajları ile bilişim uzmanı ihtiyacını karşılamak isteyen farklı sektörlerden bir çok firmaya hizmet vermektedir. 

Türkiye’de BT alanına odaklanmış Nitelikli Bilişim Uzmanı CV hizmeti sunan http://cvhavuzu.bilisimegitim.com da firmanıza uygun olacak Yazılım veya Sistem uzmanı CV’lerine ulaşabilirsiniz. İşverenler, aradıkları adayları çok daha ayrıntılı öz geçmişler arasından kısa sürede seçebilme olanağına kavuşmaktadırlar. Veri tabanında en güncel teknolojilerde Yazılım ve Sistem eğitimleri almış uzmanların öz geçmişlerini bulunmaktadır.

Bilişim Personeli açık pozisyonlarınızda değerlendirmeniz üzerine Microsoft Yazılım (MCSD) veya Microsoft Sistem (MCSE) eğitimlerini başarıyla bitirmiş adaylarımızın bilgilerine http://cvhavuzu.bilisimegitim.com linkinden ulaşabilirsiniz. Yoğun olarak Yazılım Geliştirici, Sistem Destek Uzmanı gibi pozisyonlar ile ilgili CV’ler yer almaktadır.


Proje Kapsamında İstihdam Edilecek Personelin Şirketinize Sağladığı Avantajlar 

İşkur SGK teşvik avantajları; Toplam 800 saatlik uzmanlık eğitimlerini başarıyla bitirmiş bilişim uzmanlarımızı istihdam etmeniz halinde 6111 sayılı Teşvik Yasası kapsamında Çalışma Bakanlığı işverenlere, çalışan brüt maliyetinin %15,5’i olan ‘işveren prim payı’ teşviki ile destek olmaktadır. Bu teşvik işverenlerin düzenli SGK ödemeleriyle elde ettiği %5’lik teşvike ilave olarak geldiğinden, personel maliyetlerinde toplam %20,5 tasarruf elde edebilmektedir. İşveren, bu teşvikten yararlanılan personeller için yıl içinde 2 maaşı kadar tasarruf elde edebilir. Her ay elde edeceğiniz bu tasarruftan NBU eğitimini tamamlamış nitelikli bilişimciler için en az 36 ay boyunca faydalanabilirsiniz.


Geleceğin Bilişimcileri İş Hayatına Hazır!

Cv havuzu için tıklayınız!Java Yazılım Uzmanlığı , Python, Yazılım Uzmanlığı (MCSD)
Beşiktaş şubesi
Hafta içi gündüz


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2024 Bilişim Eğitim Grubu