Duyurular

Bilişim Eğitim Merkezi Web Tasarım Eğitimleri Başlıyor

Kişisel ve kurumsal site yapmak isteyenlere yönelik, görsel tasarım teknikleriyle web tekniklerinin etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlayan bir eğitim olan Web Tasarım Eğitimi ile kursiyerler web ajanslarında başarılı bir kariyer sahibi olabilecekleri gibi kendi işlerinin de sahibi olabiliyorlar.


Bilişim Eğitim Merkezi Adobe Yetkili Eğitim Merkezi 


Türkiye'nin yetkinliği en fazla eğitim merkezi olan Bilişim Eğitim Merkezi Web Tasarım Eğitimi'ni tamamlayan kursiyerler; Adobe onaylı Bilişim Eğitim Merkezi Katılımcı Sertifikası ve İngilizce online sınavlara katılarak Adobe Certified Exam belgesine sahip olabiliyor ve kariyerlerine reklam ajansları, web tasarım stüdyoları ya da şirketlerin e-learning ve e-ticaret gibi departmanlarında ya da tercihleri doğrultusunda freelance işlerle devam edebiliyorlar.


Başlamak için temel bilgisayar bilgisine sahip olmanın yeterli olacağı, gelişen teknolojilere ve günümüz ihtiyaçlarına göre güncellenen ders programı ile Bilişim Eğitim Merkezi; Web Tasarım Eğitimleri'nde yalnızca program öğretmekle kalmayıp, güncellenen ders programıyla son teknolojiler hakkında da kursiyerlerine eğitim veriyor. Verilen dersler arasında; web dünyasında arayüzler ve görsel içeriklerin hazırlanmasında kullanılan Photoshop ve web tasarımının temelini oluşturan HTML (zengin metin işaretleme dili) geliyor. Ayrıca profesyonel bir web geliştirme ve tasarım programı olan DreamWeaver ve dinamik web sayfası hazırlama ya da HTML kaynak kodlarını değiştirmeye yarayan Javascript eğitimleri de verilerek kursiyerler Web Tasarım'ın inceliklerini öğrenebiliyor. Uzman eğitmenlerce profesyonel seviyede verilen derslere; arayıcı uyumsuzlukları için çözümler getiren JQuery, web sitelerin arayüzlerinin tasarlanabildiği Fireworks, içerik yönetim sistemi olan WordPress ve HTML5/CSS3'ün de eklendiği Bilişim Eğitim Merkezi Web Tasarım Eğitimleri'ndeki diğer ders isimleri ise animasyon tasarlamada kullanılan Flash/Swish ve kod satırı yazmaksızın benzersiz web siteleri oluşturmaya yarayan Muse şeklinde sıralanıyor.


Geleceğinizi tasarlayabilmek için Bilişim Eğitim Merkezi'nin Web Tasarım Eğitimleri'ni kaçırmayın, kaydınızı yaptırın.Sanallaştırma
Haftasonu, Hafta içi gündüz, Hafta içi akşam
Eğitimin içeriği ve ücreti hakkında bilgi alabilir miyim? Eğitimler kısmında aşağıya inemiyorum. Autodesk Maya eğitimine katılmak istiyorum.


Bilişim Eğitim'i siz de takip edin:
Paylaş
Fırsatı siz de kaçırmayın!
Sitemizi keşfedin:
© 1999-2021 Bilişim Eğitim Merkezi